TEMPO KONDELA Sedací vak, biela, DANDAR
128 € 69 €

Novinka

Spríjemnite si sedenie pri pozeraní TV. Doprajte si komfort, veď si ho určite zaslúžite. Vaším obľúbeným doplnkom bude sedací vak DANDAR v bielom prevedení.

Design Scandinavia Taburetka s vekom skladacia Simon-37%
48 € 30 €

Akcia

Pre všetkých, ktorí riešia nedostatok úložných priestorov, bude skvelým riešením skladacia taburetka Simon. Pod veko taburetky môžete schovať veľa vecí: knihy, časopisy, dokonca kancelárske doplnky alebo oblečenie.

TEMPO KONDELA Taburet, béžová, FALON
15 €

Objavte kúzlo taburetu, ktorý si získa vašu pozornosť. Predstavujeme vám multifunkčného pomocníka menom FALON. Pýši sa neodolateľnou béžovou látkou.

TEMPO KONDELA Taburet, hnedá/biela, PARNIKA
25 € 22 €

Taburet je ideálnym spoločníkom a doplnkom v domácnosti. Pre jeho multifunkčnosť sa teší čoraz väčšej obľube. Taburet PARNIKA si vás získa už na prvý pohľad.

Mørtens Furniture Stolička Rung, 45 cm, čierna-20%
17,95 € 14,29 €

Akcia

Stolička Rung je moderný sedací nábytok, ktorý sa vyznačuje svojím jednoduchým spracovaním. Ľahkú konštrukciu z hliníkovej ocele dopĺňa sedadlo z PVC v čiernej farbe. Ak budete potrebovať ušetriť miesto ľahko stoličku zložíte.

TEMPO KONDELA Lavica, sivá/čierna, BURDA
68 €

Poskytuje štýl, originalitu a pohodlie, váš každodenný život bude jednoduchší. Svojím dizajnom v sivej látke lavica BURDA obohatí každú miestnosť.

TEMPO KONDELA Sedací vak, BOBEK
59 €

Sedací vak BOBEK inšpirovaný svetom futbalu sa stane výborným spoločníkom pri chvíľach relaxu. Okrem toho bude originálnym a nápaditým doplnkom u vás doma.

TEMPO KONDELA Taburet, bielosivá, KABALA
25 € 22 €

Unikátna farba, originálny dizajn, úložný priestor, toto všetko vám ponúka taburet KABALA. Taburet, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti.

TEMPO KONDELA Taburet, sivá, MULTO
89,90 €

Objavte kúzlo taburetu, ktorý si určite získa vašu pozornosť. Predstavujeme vám multifunkčného pomocníka menom MULTO. Pýši sa neodolateľnou sivou látkou.

BHM Germany Taburetka s drevenými nohami Cairo-16%
118 € 98 €

Akcia

Taburetka s drevenými nohami Cairo má silné čalúnenie a vysokú kvalitu spracovania. Či už ju použijete na podloženie nôh alebo na sedenie, vždy vám poskytne pohodlie.

moderný dizajn
silné mäkké čalúnenie
drevené nohy
odolný materiál s ľahkou údržbou
max.

Design Scandinavia Taburetka čalúnená Brigita-33%
71 € 47 €

Akcia

Či už na sedenie, alebo pre podloženie nôh pri pohovke, Vám poslúži Taburetka čalúnená Brigita. Sedadlo taburetky je prešívané a vďaka tomuto detailu pôsobí celý štýl veľmi elegantne.

TEMPO KONDELA Taburet, biela, ABOT
34 € 19,90 €

Milý, malý pomocník! Taburet ABOT s čalúnenými opierkami na ruky si vás získa svojou jednoduchosťou. Originálny a vkusný kúsok do interiéru aj exteriéru.