Taburet, sivá látka/kov, SEFAL
125 €

Novinka

Taburet je jednoduchý, ľahký, prenosný a manipulácia s nim v priestore je neskutočne jednoduchá. S luxusným taburetom Sefal bude vaše bývanie hrou.


Taburet, látka s potlačou, ELINA
56 €

Multifunkčný pomocník, ktorý si nájde uplatnenie v každej domácnosti. ELINA, malý zázrak, ktorý sa rád stane miestom na sedenie, podnožkou či stolíkom.


MeroWings Taburetka / stolička Forest, 60 cm-50%
213 €

106,50 €

Akcia

Taburetka / stolička Forest vo väčšom prevedení je skutočne multifunkčným kusom nábytku, ktorý sa pomocou stolovej dosky premení na odkladací alebo konferenčný stolík.


Danish Style Stolička s dubovými nohami Marine, 45 cm-50%
134 €

67 €

Akcia

Stolička Marine zaujme ako priaznivcov moderných interiérov, tak zástancov dizajnu v štýle retro. Stolička je opatrená nohami z dubového dreva a mohutným sedákom okrúhleho tvaru, na ktorom sa vám bude sedieť tak pohodlne, že vám ani nebude vadiť, že sa nemáte o čo oprieť.


Design Scandinavia Taburetka čalúnená Brigita-29%
71 €

50 €

Akcia

Či už na sedenie, alebo pre podloženie nôh pri pohovke, Vám poslúži Taburetka čalúnená Brigita. Sedadlo taburetky je prešívané a vďaka tomuto detailu pôsobí celý štýl veľmi elegantne.


REMEMBER® Taburetka s vekom Zigzag-50%
67 €

33,50 €

Akcia

Hľadáte do svojho interiéru praktického pomocníka? Taburetka s vekom Zigzag je tým pravým orechovým. Určite vás vďaka svojmu farebnému geometrickému dizajnu vždy skvele naladí.


Design Scandinavia Taburetka s vekom skladacia Simon-39%
48 €

29 €

Akcia

Pre všetkých, ktorí riešia nedostatok úložných priestorov, bude skvelým riešením skladacia taburetka Simon. Pod veko taburetky môžete schovať veľa vecí: knihy, časopisy, dokonca kancelárske doplnky alebo oblečenie.


REMEMBER® Stolička / stolík z vlnitej lepenky Books-18%
33 €

27 €

Akcia

Stolička / stolík z vlnitej lepenky Books sa stane najobľúbenejším posedením pre všetkých vášnivých čitateľov, ktorí si nenechajú nikým, ani modernými technológiami, vziať radostný pôžitok z čítania klasickej knihy. Dekorujte tak svoju kaviareň či reštauráciu.


REMEMBER® Stolička / stolík z vlnitej lepenky Oxford-18%
33 €

27 €

Akcia

Stolička / stolík z vlnitej lepenky Oxford vám veľmi uľahčí situáciu, ak máte radi návštevy a súčasne doma bojujete s nedostatkom miesta. S týmto dizajnovým výrobkom získate hneď dva kúsky nábytku naraz – odkladací či konferenčný stolík a stoličku na sedenie.


Taburet, červená/vzor, LONDON
19 €

15 €

Zažite atmosféru Londýna aj u vás doma vďaka očarujúcemu taburetu LONDON. Dajte sa unášať čarom dávneho Anglicka a zároveň moderného štýlu.


Taburet, ekokoža zelená, TOP 45
43 €

Taburet TOP 45 sa môže pochváliť TOP vlastnosťami. Je flexibilný, multifunkčný, ľahký, dizajnový a výborný pomocník. Stačí mu zopár minút, aby si vás získal.


BHM Germany Taburetka / stolička s nerezovou podnožou Malaga-17%
231,11 €

191 €

Akcia

Stolička bez operadla alebo taburetka? Je ťažké tento výrobok správne pomenovať. Skrátka, stolička Malaga je všestranným pomocníkom, a to nielen vo vašej domácnosti, napríklad v predsieni alebo v kuchyni, ale využitie nájde tiež na recepciách, v čakárňach apod.


Design Scandinavia Taburetka s drevenými nohami Sherry-20%
98 €

78 €

Akcia

Taburetka s drevenými nohami Sherry Vám poskytne pohodlné sedenie a väčší zážitok pri odpočinku. Vďaka svojim rozmerom možno taburetku jednoducho prenášať a premiestňovať. V menších interiéroch hravo nahradí kreslo k pohovke obývacej izby.


Danish Style Taburetka guľatá Puck, 40 cm, béžová-20%
87 €

68,99 €

Akcia

Taburetka guľatá Puck, 40 cm, svetlo šedá

Viete si predstaviť domácnosť bez jedinej taburetky? Taburetky sú veľmi obľúbeným bytovým doplnkom a to úplne zaslúžene – majú totiž celý rad praktických využití. Vyskúšajte si ju napríklad s guľatou taburetkou Puck.


Design Scandinavia Taburetka s vekom skladacia Simon, 80 cm čierna-33%
96 €

64 €

Akcia

Skladacia taburetka s vekom Simon teraz dostala nového väčšieho bračeka. Taburetka s vekom Simon o šírke 80 cm teraz pojme ešte viac vecí, ktoré potrebujete upratať z očí. A tiež poskytne viac priestoru na provizórne usadenie nečakaných alebo aj čakaných návštev.


Design Scandinavia Taburetka štvorcová Marlen, sivá-35%
77 €

50 €

Akcia

Okúzľujúca taburetka Marlen vnesie do vášho bývania nádych škandinávskeho štýlu. Ten spája najmä prírodné materiály a moderný dizajn, rovnako ako naša taburetka Marlen. Tá má štvorcový tvar sedacej časti, ktorý je potiahnutý poťahovinou v sivej farbe.


REMEMBER® Taburetka s vekom Solena-19%
67 €

54 €

Akcia

Taburetka s vekom Solena je praktickým kúskom sedacieho nábytku v exkluzívnom dizajne. Veko taburetky je v sivej farbe a telo má štylizované geometrické tvary v najrôznejších farbách. Taburetku môžete kedykoľvek, vďaka jej nízkej hmotnosti, prenášať.


REMEMBER® Taburetka s vekom Verano-19%
67 €

54 €

Akcia

Potrebujete niekedy jedno miesto na sedenie pre vašu návštevu naviac? S Taburetkou s vekom Verano tento problém vyriešite. Vďaka malej hmotnosti ju môžete prenášať z miesta na miesto, kedykoľvek budete chcieť.


Mørtens Furniture Stolička Fanny, 52 cm, biela-31%
58 €

40 €

Akcia

Stolička Fanny je originálny malý nábytok, ktorý sa u vás doma stane univerzálnym dizajnovým pomocníkom. Na stoličke môžete sedieť alebo ju použite ako malý konferenčný či odkladací stolík.


REMEMBER® Stolička / stolík z vlnitej lepenky Boom-18%
33 €

27 €

Akcia

Multifunkčnú stoličku / stolík z vlnitej lepenky Boom využijete mnohými spôsobmi. Môžete ju využiť na sedenie alebo k odloženiu vecí. Poslúži tiež skvele ako originálny a výstredný dizajnový doplnok, ktorý sa hodí nielen do detských izieb.


REMEMBER® Stolička / stolík z vlnitej lepenky Grafitti-18%
33 €

27 €

Akcia

Stolička / stolík z vlnitej lepenky Grafitti pre priaznivcov moderného umenia. Stolička poslúži nielen na sedenie alebo vyloženie nôh, ale aj ako praktický odkladací stolík. Vyznačuje sa špecifickou nosnosťou až do 200 kg.


REMEMBER® Stolička / stolík z vlnitej lepenky Natur-18%
33 €

27 €

Akcia

Stolička z vlnitej lepenky Natur je tým pravým pre prírodných nadšencov, skvele sa však hodí aj ako stolík. Nechajte sa inšpirovať prírodou a využite stoličku z vlnitej lepenky Natur ako originálne posedenie do svojej reštaurácie, baru či inej komerčnej miestnosti.


REMEMBER® Stolička / stolík z vlnitej lepenky Traveler-18%
33 €

27 €

Akcia

Oživte históriu so stoličkou/stolíkom z vlnitej lepenky Traveler. Motív starého kufra vnesie kus histórie do vášho interiéru.  Využiť ju môžete buď na sedenie ako stoličku, alebo vám v obývačke nahradí odkladací stolík.


Papillon Kovová stolička s koženým sedadlom Harbour, 52 cm-22%
231 €

179 €

Akcia

Stolička Harbour je originálny kúsok sedacieho nábytku, ktorý si vďaka jeho svojráznemu vzhľadu vyhliadnu milovníci drsného industriálneho štýlu.

Výrobky z radu industriálneho nábytku Harbour sa vyznačujú drsným industriálnym vzhľadom v štýle starého továrenského nábytku.


Papillon Taburetka / stolička Delight, 46 cm, modrá-22%
178 €

138 €

Akcia

Je to malé, praktické a prispieva to k nášmu pohodliu. Čo je to? Taburety a taburetky sú jedným z najobľúbenejších malých kúskov nábytku. Dajú sa využiť mnohými rôznymi spôsobmi a taburetka Delight navyše i veľmi dobre vyzerá.


Papillon Taburetka / stolička, Delight, 46 cm, oranžová-22%
178 €

138 €

Akcia

Je to malé, praktické a prispieva to k nášmu pohodliu. Čo je to? Taburety a taburetky sú jedným z najobľúbenejších malých kúskov nábytku. Dajú sa využiť mnohými rôznymi spôsobmi a taburetka Delight navyše i veľmi dobre vyzerá.


Papillon Taburetka / stolička Delight, 46 cm, sivá-22%
178 €

138 €

Akcia

Je to malé, praktické a prispieva to k nášmu pohodliu. Čo je to? Taburety a taburetky sú jedným z najobľúbenejších malých kúskov nábytku. Dajú sa využiť mnohými rôznymi spôsobmi a taburetka Delight navyše i veľmi dobre vyzerá.


Mørtens Furniture Stolička pre deti Slon, 64 cm, čierna-23%
139 €

106 €

Akcia

Detská stolička Slon je originálny dizajnové doplnok detskej izby.

Na stoličke v podobe sloníčaťa sa dá sedieť alebo sa s ňou deti môžu hrať, a to nielen v detskej izbe, ale tiež napríklad na záhradke.


BHM Germany Taburetka s úložným priestorom Olga
107 €

96 €

Akcia

Taburetka Olga je elegantný malý dizajnový nábytok s vysokou pridanou hodnotou. Taburetka vám poslúži na sedenie a súčasne poskytuje diskrétny priestor pre uskladnenie drobných predmetov.


BHM Germany Stolička / taburetka France koža-22%
108 €

84 €

Akcia

Okrúhla taburetka France je malý praktický čalúnený nábytok. Používajte ju ako taburet, podnožku alebo na občasné sedenie, keď vám pre návštevy nezostávajú stoličky.


BHM Germany Stolička / taburetka France textil-22%
108 €

84 €

Akcia

Okrúhla taburetka France je malý praktický čalúnený nábytok. Používajte ju ako taburet, podnožku alebo na občasné sedenie, keď vám pre návštevy nezostávajú stoličky.