tablet TPC-705 Kids, 1GB/16GB, Blue (02357303)

tablet TPC-705 Kids, 1GB/16GB, Blue (02357303)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tablet s dotykovou obrazovkou určený pre deti na učenie, hranie a zábavu. Detská aplikácia zameraná na bezpečné používanie tabletu deťmi. 7" širokouhlý displej s rozlíšením 1024 × 600 pixelov, 4-jadrový procesor MT8167, 1 GB RAM, 16 GB internej pamäte, fotoaparáty s rozlíšením 2 Mpx a 0,3 Mpx. Celý popis
69,03 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056858426

Popis

Tablet VIVAX TPC-705 Kids

Detský tablet VIVAX TPC-705 je 7" tablet určený pre deti na učenie, hranie a zábavu. A vďaka špeciálnemu rodičovskému rozhraniu máte vždy prehľad o ich aktivitách.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Hlavné výhody

  • Prispôsobené na zábavu a vzdelávanie najmenších.
  • Detská aplikácia zameraná na bezpečné používanie tabletu deťmi.
  • Vzdialená rodičovská kontrola z mobilného telefónu rodičov prostredníctvom aplikácie iWawaParent.

Učenie a zábava pre deti

V tablete je predinštalovaná aplikácia Kids zameraná na bezpečné používanie tabletu našimi najmenšími. Aplikácia poskytuje úplnú rodičovskú kontrolu a monitorovanie správania dieťaťa pri používaní tabletu – blokuje potenciálne nebezpečenstvá vyplývajúce z nevhodného obsahu a zabezpečuje primeraný čas strávený na tablete. Ponúka obsah vhodný pre deti – vzdelávacie hry (ktoré si môžete sami vybrať).

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dôležitá kontrola a bezpečnosť

Poskytuje filtrovanie a ochranu webového obsahu, ku ktorému dieťa pristupuje. Ponúka dva režimy prevádzky: rodičovský režim a režim dieťaťa (dieťa nemá prístup k rodičovskému režimu). Máte tiež možnosť otvoriť viacero detských účtov – pre viacero detí.

Potrebný výkon

Vďaka 4-jadrovému procesoru MT8167 a 1 GB pamäte RAM môžu deti v pokoji surfovať po internete, učiť sa a hrať hry. O dáta a aplikácie sa postará 16 GB úložisko. Vďaka tomuto úložisku môžete v pokoji sťahovať a ukladať nové aplikácie a hry do tabletu. Tablet má tiež pripojenie Wi-Fi a technológiu Bluetooth. Vďaka týmto technológiám môžete ľahko zdieľať údaje alebo byť neustále v kontakte.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Dotykový tablet so 7" širokouhlým displejom s rozlíšením 1024 × 600 pixelov. 4-jadrový procesor MT8167 a 1 GB RAM. 16 GB internej pamäte. 2MP zadný fotoaparát a 0,3MP predný fotoaparát. Tablet má technológie Wi-Fi a Bluetooth, port micro USB a 3,5 mm jack. Kapacita batérie je 2100 mAh. Operačný systém Android.