Lenovo TAB M10 Plus, 4GB/64GB, LTE, Iron Grey (M10PLUSLTE)

Lenovo TAB M10 Plus, 4GB/64GB, LTE, Iron Grey (M10PLUSLTE)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tablet pre celú rodinu Lenovo Tab M10 Plus s LTE. Srdcom tabletu je 8-jadrový procesor MediaTek Helio P22T, 4 GB RAM a 64 GB internej pamäte. Operačný systém Android 9 Pie, 10,3" displej s rozlíšením Full HD a podporou technológie IPS, 10-bodový. Celý popis
235,43 €
Vrátane RP a DPH
210,66 €
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100056834152

Popis

Tablet Lenovo Tab M10 Plus, LTE, Iron Grey

Tablet pre celú rodinu – to je Lenovo Tab M10 Plus LTE. Je to dokonalý spoločník pre vašu zábavu s veľkým displejom a vysokokvalitným zvukom v príjemne kompaktnom dizajne, ktorý vás nebude rušiť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na čo sa môžete tešiť?

 

Skvelý obraz

Tablet má veľký 10,3" displej s rozlíšením Full HD, ktorý vďaka technológii IPS poskytuje dokonalý obraz za všetkých okolností a zo všetkých uhlov.

Obrazovka tabletu navyše využíva technológiu adaptívneho zobrazenia, ktorá chráni vaše oči pred únavou. Táto technológia automaticky optimalizuje jas a kontrast zariadenia podľa činnosti, ktorú práve vykonávate, či už na tablete čítate text alebo sledujete videá. K dispozícii je aj bezpečný režim, ktorý eliminuje všetky modré svetlá.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkon pre každodennú zábavu

Vďaka výkonnému 8-jadrovému procesoru MediaTek Helio P22T so 4 GB pamäte RAM môžete surfovať po internete, vytvárať dokumenty alebo hrať hry bez toho, aby ste museli obetovať rýchlosť a výkon. 

S tabletom Lenovo Tab M10 Plus LTE sa môžete pripojiť k mobilnému internetu takmer kdekoľvek vďaka zabudovanému modulu LTE a k dispozícii je aj pripojenie WiFi, takže môžete používať aj miestne bezdrôtové siete. K dispozícii je samozrejme aj podpora Bluetooth. 

O vaše dáta sa potom postará pamäť s kapacitou 64 GB. Vďaka tomuto úložisku môžete do tabletu bez problémov sťahovať a ukladať rôzne aplikácie, fotografie alebo dokumenty. Pamäť možno ľahko rozšíriť pomocou karty microSD.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Celá rodina si užije 

Tablet je navrhnutý tak, aby ste ho mohli zdieľať s celou rodinou, dokonca aj s deťmi, a to bez straty individuálnych nastavení. Obsahuje dokonca aj špeciálny detský režim so zabezpečeným webovým prehliadačom a nástrojmi na kontrolu prístupu – takže budete mať pokoj a vaše deti budú v bezpečí.

Uchovávanie spomienok s neuveriteľnou presnosťou

Tablet dokáže verne zachytiť všetky dôležité okamihy vášho života vďaka rýchlemu a výkonnému fotoaparátu s rozlíšením 8,0 MPx a 5,0 MPx. Vďaka podpore bezdrôtového pripojenia Wi-Fi môžete navyše okamžite zdieľať všetky zhotovené snímky.

Filmový zvuk

Vďaka technológii Dolby Atmos a bočným reproduktorom získate úžasný priestorový zvuk, ktorý dodá multimédiám s vysokým rozlíšením tú správnu atmosféru. Hrajte hry a bavte sa s úžasným zvukom tabletu Lenovo Tab M10 Plus LTE.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Tablet Lenovo Tab M10 Plus s LTE. Srdcom tabletu je 8-jadrový procesor MediaTek Helio P22T, 4 GB RAM a 64 GB internej pamäte. Operačný systém Android 9 Pie, 10,3" displej s rozlíšením Full HD (1920 × 1200) a podporou technológie IPS, 10-bodový, viacdotykový. Základnú pamäť tabletu je možné rozšíriť pomocou karty micro SD až na 256 GB. Výdrž batérie až 7 hodín prehliadania webu a približne 4,6 hodiny prehrávania videa. Zvuk 2× bočné reproduktory s technológiou Dolby Atmos + 2 mikrofóny so špeciálnym digitálnym spracovaním signálu. Duálne Wi-Fi, Bluetooth v5.0 a podpora LTE. Zadný 8 MPx fotoaparát s automatickým zaostrovaním a predný 5 MPx fotoaparát s pevným zaostrením. Odomykanie pomocou rozpoznania tváre. Sloty pre kartu nano SIM, kartu SIM a kartu micro SD. Rozmery tabletu 244,2 × 153,3 × 8,15 mm. Hmotnosť približne 460 g.