Apple iPad 2020 10,2" 128GB (MYLF2FD/A)

Apple iPad 2020 10,2" 128GB (MYLF2FD/A)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Apple iPad s ešte väčším výkonom pre rok 2020. Procesor A12 Bionic a grafika M12, 10,2" Retina displej s rozlíšením 2160 × 1620 pixelov, 128 GB interného úložiska, 8 Mpx a 1,2 Mpx fotoaparáty, čítačka odtlačkov prstov, WiFi ac, Bluetooth 4.2, konektor Lightning. Celý popis
469,61 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Kód: 100037700571

Popis

Tablet Apple iPad (2020) Wi-Fi

Nový Apple iPad ti ponúka vyšší výkon za dostupnú cenu. Jeho srdcom je teraz výkonný čip A12 Bionic a všetky obľúbené funkcie minulej generácie zostali zachované – 10,2-palcová obrazovka Retina, podpora klávesnice Smart Keyboard a optimalizovaný systém iPadOS. Nový iPad je skvelé zariadenie s úžasnými funkciami nového systému iPadOS.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkon a umelá inteligencia

Procesor A12 Bionic má dostatok výkonu na všetko. Skvelý výkon pri intuitívnom multitaskingu, aplikáciách rozšírenej reality a pohlcujúcich hrách. Neural Engine pre umelú inteligenciu prináša pohlcujúce zážitky v rozšírenej realite, fantastické inteligentné funkcie fotoaparátu a oveľa viac, než očakávate. A12 Bionic, to je nová úroveň výkonu, umelej inteligencie a strojového učenia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora Apple Pencil

Potrebuješ väčšiu presnosť pri ovládaní Apple iPadu? Potom je tu špičkové riešenie v podobe stylusu Apple Pencil (1. generácie). Poskytuje vám nové možnosti ovládania a zvyšuje vašu kreativitu. Apple Pencil je navrhnutý ako dokonalý partner iPadu a predĺženie ruky. Apple Pencil si zamiluješ a hneď ho budeš vedieť používať. Prečo? Pretože sa správa ako bežná ceruzka, ktorú poznáte. Od prvého momentu robí to, čo očakávate. Či už kreslíš jednoduchý náčrt, maľuješ akvarel, alebo len píšeš poznámky, je to rovnako jednoduché ako písanie ceruzkou (Apple Pencil sa predáva samostatne).

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoké rozlíšenie plné detailov

Nový iPad si zachováva vynikajúci displej Retina s uhlopriečkou 10,2 palca na paneli IPS a rozlíšením 2160 × 1620 pixelov pri 264 pixeloch na palec (ppi). Poskytuje mimoriadne ostrý obraz so skvelými pozorovacími uhlami na úpravu videa v rozlíšení 4K, prípravu prezentácií, správu podnikov, hranie hier a multimediálnu zábavu.

  • Vysoký jas až 500 nitov.
  • Oleofóbna povrchová úprava odolná proti odtlačkom prstov a šmuhám.
  • Podporuje Apple Pencil (1. generácia).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dva známe kamery

Tablet je vybavený zadným fotoaparátom s vylepšeným 8Mpx snímačom a objektívom so svetelnosťou f/2,4, ktorý spolu s výkonným procesorom umožňuje využívať funkcie, ako je napríklad panoráma, FullHD video, slow-mo video so 120 snímkami za sekundu, časozberné videá alebo režim samospúšte. Predná strana je vybavená kamerou FaceTime HD s 1,2 Mpx snímačom a svetelnosťou f/2,4, vďaka ktorej budú vaše videohovory alebo selfie fotografie vyzerať úplne neuveriteľne. Prednú a zadnú kameru iPadu môžeš používať aj na skenovanie dokumentov alebo dokonca na navrhovanie interiéru v rozšírenej realite.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Len 7,5 mm tenký

S tabletom získate všetko, čo máte radi na iPade, v neuveriteľne elegantnom a prenosnom dizajne. iPad má len 490/495 gramov (možnosť WiFi/LTE) a je tenký 7,5 mm, takže si ho môžete vziať kamkoľvek, a je vyrobený tak, aby vydržal.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitné zabezpečenie

Rozlúčte sa s klasickým spájaním bodiek na obrazovke alebo inými bezpečnostnými prvkami, ktoré nemusia byť vždy úplne bezpečné, ak niekto nájde kľúč na odomknutie vášho zariadenia. Pre tieto prípady vybavila spoločnosť Apple nový tablet tým najdokonalejším heslom, aké nám príroda dala. Je to čítačka odtlačkov prstov, pomocou ktorej môžete odomknúť zariadenie jediným dotykom alebo bezpečne nakupovať v iTunes, iBooks a App Store.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nový systém iPadOS

Systém iPadOS je postavený na základoch iOS, ale obsahuje šikovné funkcie a predvolené aplikácie navrhnuté tak, aby využívali jedinečné možnosti iPadu. Možnosti veľkého displeja iPadu sú rozšírené o novo navrhnutú predvolenú plochu a v prepracovanom rozložení môžete lepšie používať viacero aplikácií súčasne.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ďalšie skvelé vychytávky

  • Podporuje klávesnicu Smart Keyboard s klávesmi plnej veľkosti.
  • Mnoho predinštalovaných aplikácií.
  • Obrovský výber aplikácií v App Store.
  • Podpora rýchleho WiFi ac (HT80 s MIMO).
  • Až 10 hodín výdrže batérie na jedno nabitie pri prehliadaní webu cez Wi-Fi, sledovaní videí alebo počúvaní hudby.
  • K dispozícii je originálne príslušenstvo.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Nový tablet Apple iPad (2020) Wi-Fi má viacdotykový 10,2-palcový displej IPS Retina s rozlíšením 2160 × 1620 pixelov, širokými pozorovacími uhlami a podporou ceruzky Apple Pencil (predáva sa samostatne). Výkon dodáva procesor A12 Bionic so 64-bitovou architektúrou desktopu, jednotkou umelej inteligencie Neural Engine a koprocesorom M12. Pre systém, dáta a aplikácie je k dispozícii 128 GB internej pamäte. Je vybavený množstvom snímačov vrátane čítačky odtlačkov prstov TouchID, trojosového gyroskopu, akcelerometra, digitálneho kompasu, snímača okolitého svetla a barometra. Samozrejme, k dispozícii sú aj fotoaparáty s rozlíšením 8 a 1,2 megapixela. K dispozícii je aj technológia Bluetooth 4.2 a pripojenie na internet je realizované prostredníctvom rozhrania WiFi ac. V zariadení je nainštalovaný nový operačný systém iPadOS.