Ronnefeldt TEA COUTURE Black Assam 100 g
12,29 € 11,70 €

Čierny sypaný čaj značky Ronnefeldt Black Assam 100g. Tento kvalitný a lahodný indický čaj je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Ronnefeldt TEA COUTURE Earl Grey 100 g
12,29 € 11,70 €

Čierny sypaný čaj značky Ronnefeldt Earl Grey 100g. Tento kvalitný a lahodný indický aromatizovaný čaj s príchuťou bergamotu je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Allnature Alchemilka vňať 50 g 3 ks
5,90 € 1,97 €/ks

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Alchemilka vňať 50 g v balení po troch kusoch je darček, ktorým darujete svojim blízkym zdravie. Alchemilka je vhodná pri bolestivej menštruácii alebo pri problémoch s kĺbmi a svalmi. Navyše obsahuje dôležitý vitamín C.

Ronnefeldt TEA COUTURE Rooibos Chocolate Truffle 100 g
12,30 €

Bylinný sypaný čaj značky Ronnefeldt Rooibos Chocolate Truffle 100g. Tento kvalitný a lahodný juhoafrický čaj s príchuťou kakaových truffle je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Ronnefeldt TEA COUTURE Jasmine Tea 100 g
12,29 € 11,70 €

Zelený sypaný čaj značky Ronnefeldt Jasmine Tea 100g. Tento kvalitný a lahodný čínsky aromatizovaný čaj s kvetmi jazmínu je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Allnature Pamäť Bylinný čaj 50 g
4 € 3,70 €

Kvalitný bylinný čaj Pamäť 50 g od spoločnosti Allnature je ideálnym pomocníkom pre náročnejšie obdobia v čase skúšok či pracovného vypätia. Kombinácia bylín, ktoré poznali už naše babičky, povzbudí a príjemne naladí pozornosť.

Sonnentor Ibištek kvet ovocný čaj Bio 80g
3,50 € 3,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Sonnentor Ibištek kvet bio syp. – Temne červený, kyselkavý ibištekový čaj je krásne osviežujúci, výborne sa hodí v lete a skvele chutí tiež vychladený alebo sladený ovocným koncentrátom. Z vychladeného ovocného čaju sa dá vykúzliť lahodný ovocný ľadový čaj.

Sonnentor Pomarančový čaj Bio 100g
4,05 € 3,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromatizovaný pomarančový čaj bio Harmonický ovocný čaj, ktorý chutí malým aj veľkým pri každej príležitosti.

Sonnentor Zimná noc ovocný čaj Bio 100g
4,45 € 3,96 €

Aromatizovaný ovocný čaj bio. V šálke pripomína svojou sýtou farbou červené víno a v chuti dominuje ovocná kyslosť. Tento čaj tvorí dobrý základ pre ovocné bowle, ale je tiež dobrým spoločníkom kyselkavých závinov a tvarohových jogurtov.

Matcha Tea BIO MATCHA 500g
65 €

Konzumácia čaju Matcha podporuje rovnomerné rozloženie energie v tele, čím až o 30 – 40% zrýchľuje metabolizmus a spomaľuje stárnutie.

Solaris Tea BIO Zelený čaj Sencha 30g
2,90 €

Ručne zbieraný BIO zelený čaj Sencha najvyššej kvality s čerstvo rozdrvenými citrusmi a exotickým korením. Táto jedinečná zmes odlišuje zelený čaj Solaris od ostatných zelených čajov.

Altevita BIO MATCHA 100g
15,92 €

Konzumácia čaju Matcha podporuje rovnomerné rozloženie energie v tele, čím až o 30 – 40% zrýchľuje metabolizmus a spomaľuje stárnutie.

Eilles 2ks Früchtegarten 250g
22 € 19,80 € 9,90 €/ks

Sypaný čaj Eilles Tee Früchtegarten 250 g má zloženie z ibiškových a slnečnicových kvetov, kúskov jabĺk, šupiek šípok a citrusu, zušľachtené marhuľovou a broskyňovou arómou.

Premier´s Darjeeling green mango 125 g
14,99 € 14,80 €

Darčeková strieborná dóza Premier 's Darjeeling Green – pravý indický čaj s prírodnou arómou manga. Sypaný čaj je balený v zlatom fóliovom sáčku, ktorý je tepelne zatavený, aby uchoval čerstvú arómu.

Allnature Kotvičník vňať 40 g 3 ks
5,68 € 5,40 € 1,80 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Kotvičník vňať 40 g v balení po troch kusoch je darček, s ktorým venujete blízkym aj kúsok zdravia. Kotvičník je vhodný pri problémoch s močovým mechúrom alebo hormonálnou nerovnováhou a prispieva k dobrej funkcii pohlavných orgánov. Navyše podporuje zdravie vašich úst a lepší stav vašej pleti.

Allnature Yerba Mate čaj zelený sypaný BIO 50 g 3 ks
8 € 2,67 €/ks

Sypaný čaj Yerba Maté obsahuje kofeín a ďalšie zdraviu prospešné látky, ako sú antioxidanty, minerály a vitamíny A, B a C. Allnature Yerba Mate osviežuje telo a potláča duševnú i telesnú únavu. Podporuje vylučovanie vody a napomáha pri redukcii hmotnosti.

Allnature Medovka vňať 50 g 3 ks
5,90 € 1,97 €/ks

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Medovka vňať 50 g v balení po 3 kusoch je darček, ktorým darujete svojim blízkym zdravie. Medovka je vhodná pri problémoch s nespavosťou, ťažkostiach s dýchaním alebo trávením. Je tiež skvelá na povzbudenie a zlepšuje náladu.

Ronnefeldt TEA COUTURE Masala Chai 100 g
12,29 € 11,70 €

Čierny sypaný čaj značky Ronnefeldt Masala Chai 100g. Tento kvalitný a lahodný indický aromatizovaný čaj so zmesou korenia je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Ronnefeldt TEA COUTURE Morgentau 100 g
12,29 € 11,70 €

Zelený sypaný čaj značky Ronnefeldt Morgentau 100g. Tento kvalitný a lahodný čínsky aromatizovaný čaj s kvetmi ruže, nevädze a slnečnice je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Allnature Fenikel plod 80 g 3 ks
5,90 € 1,97 €/ks

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Fenikel plod 80 g v balení po troch kusoch je darček, ktorým darujete svojim blízkym zdravie. Fenikel je vhodný pri problémoch s trávením, podporuje laktáciu a má detoxikačné účinky. Naviac má blahodárne účinky na váš imunitný systém.

Premier´s Darjeeling green lemon flavour 125 g
14,99 € 14,80 €

Darčeková strieborná dóza Premier 's Darjeeling Green – pravý indický čaj s prírodnou arómou citrónu. Sypaný čaj je balený v zlatom fóliovom sáčku, ktorý je tepelne zatavený, aby uchoval čerstvú arómu.

Premier´s Far East Blossom 125g / kvety ďalekého východu
11,70 €

FAR EAST BLOSSOM pravý indický čierny čaj Premiers sypaný (prírodná aróma šafran, kardamón, škorica). Zlaté dózy obsahujú vysoko hodnotné špeciálne čaje, balené v zlatom fóliovom vrecku, tepelne zatavenom. Odporúčame ako darček.

Ronnefeldt TEA COUTURE Fancy Sencha 100 g
12,29 € 11,70 €

Zelený sypaný čaj značky Ronnefeldt Fancy Sencha 100g. Tento kvalitný a lahodný čínsky čaj je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Premier´s Celebrations 125g / slávnostný
11,70 €

CELEBRATION pravý indický čierny čaj Premiers sypaný (prírodná aróma mango, ananás, karamel). Zlaté dózy obsahujú vysoko hodnotné špeciálne čaje, balené v zlatom fóliovom vrecku, tepelne zatavenom. Odporúčame ako darček.

Ronnefeldt TEA COUTURE English Breakfast 100 g
12,99 € 12,30 €

Čierny sypaný čaj značky Ronnefeldt English Breakfast 100g. Tento kvalitný a lahodný cejlónsky čierny čaj je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Allnature Darjeeling čaj čierny sypaný BIO 50 g 3 ks
9,30 € 3,10 €/ks

Sypaný čaj Darjeeling je charakteristický svojou jemnou kvetinovou chuťou. Allnature Darjeeling je čierny čaj , obsahuje teda antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi a súčasne **podporujú imunitný systém. Okrem iného tiež **obsahuje kofeín.

Eilles 2ks Earl Grey Blatt 250g
23,30 € 11,65 €/ks

2ks sypaného čaju Eilles Tee Earl Grey Blatt 250 g je vybraný čierny čaj. Vďaka jeho excelentnej chuti je vychutnávaný ľuďmi po celom svete.

Allnature Matcha Tea Premium 100 g
11,19 € 10,70 €

Matcha je drahocenný prášok z čajových lístkov, ktoré sú špeciálne pestované a spracované. Vďaka tomu obsahuje veľké množstvo antioxidantov, minerálov a vitamínov, pomáha udržiavať duševnú pohodu a sviežosť a zároveň telu dodá potrebnú energiu a živiny.

Allnature Yerba Mate čaj zelený sypaný BIO 50 g 3 ks
11 € 3,67 €/ks

Sypaný čaj v BIO kvalite s jazmínovými kvetmi je jedným z najobľúbenejších kvetinových čajov v Číne. Allnature jazmínový čaj obsahuje antioxidanty, ktoré môžu zrýchliť metabolizmus a súčasne podporiť ochranu imunitného systému.

Allnature Maliník list 50 g 3 ks
5,69 € 5,40 € 1,80 €/ks

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Maliník list 50 g v balení po 3 kusoch je darček, ktorým darujete svojim blízkym zdravie. Maliník je vhodný pri problémoch s trávením, pri bolestivej menštruácii či problémoch so zadržiavaním vody v organizme.

Allnature Matcha Tea Premium 250 g
23,30 €

Matcha je drahocenný prášok z čajových lístkov, ktoré sú špeciálne pestované a spracované. Vďaka tomu obsahuje veľké množstvo antioxidantov, minerálov a vitamínov, pomáha udržiavať duševnú pohodu a sviežosť a zároveň telu dodá potrebnú energiu a živiny.

Eilles 2ks Formosa Pai Mu Tan 100g
15,50 € 7,75 €/ks

Balenie 2ks sypaného čaju Eilles Tee Formosa Pai Mu Tan 100 g si iste po ochutnaní zamilujete. Prekrásna vôňa a výborná chuť prevonia váš deň a vykúzli úsmev na vašej tvári.

Allnature Chudnutie Bylinný čaj 50 g
4 € 3,70 €

Špeciálny bylinný čaj Chudnutie 50 g od spoločnosti Allnature bol vyvinutý tak, aby podporoval procesy chudnutia. Unikátna kombinácia byliniek, ktorá podporuje metabolizmus, pôsobí proti zápalom, nadúvaniu a zároveň povzbudzuje váš organizmus. To je to pravé pre vyššie spaľovanie kalórií a krôčik od vytúženej postavy.

Allnature Detox Bylinný čaj 50 g
4 € 3,70 €

Kvalitný Detox Bylinný čaj 50 g od spoločnosti Allnature pomáha s očistou vášho tela. Kombinácia bylín je zameraná na podporu vylučovania, pečene a zníženia zápalu v tele, to všetko z byliniek nielen našich, ale aj z južných krajín. Komplexná a efektívna detoxikácia tela, orgánov a ich vyladenie.

Allnature Energia Bylinný čaj 50 g
4 € 3,70 €

Energia bylinný čaj 50 g od spoločnosti Allnature. Potrebujete získať novú energiu? Potom je tento bylinný čaj tou pravou voľbou. Hlavnou zložkou je Yerba maté, ktorá nedodá iba energiu, ale aj vitamíny, minerály a antioxidanty.

Allnature Spánok Bylinný čaj 50 g
4 € 3,70 €

Plnohodnotný spánok Bylinný čaj 50 g od spoločnosti Allnature vám dopraje kvalitný a nerušený spánok. Kombinácia bylín zameraná na pokojné noci, vypnutie mysle a uvoľnenie vášho tela. Vďaka bylinkám, ktoré poznali už naše babičky, sa môžete tešiť na krásne sny po celú noc.

Allnature Relax Bylinný čaj 50 g
4 € 3,70 €

Zaslúžená odmena po náročnom dni? Relax bylinný čaj 50 g od spoločnosti Allnature vám pomôže s upokojením a uvoľnením. Kombinácia bylín ako levanduľa, medovka, je ideálnym pomocníkom pre váš vnútorný pokoj a odpočinok. Šalvia a fenikel upokoja zažívací trakt.

Allnature Harmanček kvet 35 g 3 ks
5,90 € 1,97 €/ks

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Harmanček kvet v 35 g balenia po troch kusoch je darček, s ktorým venujete blízkym aj kúsok zdravia. Harmanček je vhodný pri problémoch s imunitným systémom, dýchaním a trávením. Jeho charakteristická vôňa navyše zrelaxuje vašu myseľ po hektickom dni.

Allnature Lipový kvet 30 g 3 ks
5,90 € 1,97 €/ks

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Lipový kvet 30 g v balení po 3 kusoch je darček, ktorým darujete svojim blízkym zdravie. Lipový kvet je vhodný pri problémoch so zaspávaním, zhoršenou imunitou a pri zadržiavaní vody v tele. Má relaxačné účinky a je tak ideálny pre večerné uvoľnenie po práci.

Allnature Rooibos čaj červený sypaný BIO 50 g 3 ks
8 € 2,67 €/ks

Sypaný čaj Rooibos v BIO kvalite obsahuje antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi a podporujú imunitný systém. Allnature Rooibos má sladkú chuť, ktorá pripomína oriešky. Možno ho piť s mliekom a cukrom alebo samotný bez akýchkoľvek prísad.