Allnature Matcha Tea Premium 100 g
11,19 € 10,90 €

Matcha je drahocenný prášok z čajových lístkov, ktoré sú špeciálne pestované a spracované. Vďaka tomu obsahuje veľké množstvo antioxidantov, minerálov a vitamínov, pomáha udržiavať duševnú pohodu a sviežosť a zároveň telu dodá potrebnú energiu a živiny.

Ronnefeldt TEA COUTURE Black Assam 100 g
12,29 € 11 €

Čierny sypaný čaj značky Ronnefeldt Black Assam 100g. Tento kvalitný a lahodný indický čaj je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Ronnefeldt TEA COUTURE Earl Grey 100 g
12,29 € 11 €

Čierny sypaný čaj značky Ronnefeldt Earl Grey 100g. Tento kvalitný a lahodný indický aromatizovaný čaj s príchuťou bergamotu je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Ronnefeldt TEA COUTURE Rooibos Chocolate Truffle 100 g
12,29 € 11 €

Bylinný sypaný čaj značky Ronnefeldt Rooibos Chocolate Truffle 100g. Tento kvalitný a lahodný juhoafrický čaj s príchuťou kakaových truffle je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Eilles 2ks BIO China Jasmin Souchong 250g
20,30 €

Sypaný čaj Eilles Tee BIO China Jasmin Souchong 250 g je vybraný zelený čajkvetmi jazmínu. Vďaka jeho excelentnej chuti je vychutnávaný Číňanmi pred, počas a po jedle.

Allnature Yerba Mate čaj zelený sypaný BIO 50 g 3 ks
11 €

Posledný kus za túto cenu!

Sypaný čaj v BIO kvalite s jazmínovými kvetmi je jedným z najobľúbenejších kvetinových čajov v Číne. Allnature jazmínový čaj obsahuje antioxidanty, ktoré môžu zrýchliť metabolizmus a súčasne podporiť ochranu imunitného systému.

Allnature Alchemilka vňať 50 g 3 ks
6 €

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Alchemilka vňať 50 g v balení po troch kusoch je darček, ktorým darujete svojim blízkym zdravie. Alchemilka je vhodná pri bolestivej menštruácii alebo pri problémoch s kĺbmi a svalmi. Navyše obsahuje dôležitý vitamín C.

Hampstead Tea London BIO Darjeeling sypaný čaj 100g
4,88 € 4,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahký poobedňajší sypaný čierny čaj Darjeeling je pestovaný v podhorí Himalájí. V chuti delikátneho čaju možno rozoznať muškátové a ovocné tóny.

Allnature Pamäť Bylinný čaj 50 g
4 €

Kvalitný bylinný čaj Pamäť 50 g od spoločnosti Allnature je ideálnym pomocníkom pre náročnejšie obdobia v čase skúšok či pracovného vypätia. Kombinácia bylín, ktoré poznali už naše babičky, povzbudí a príjemne naladí pozornosť.

Allnature Energia Bylinný čaj 50 g
4 €

Energia bylinný čaj 50 g od spoločnosti Allnature. Potrebujete získať novú energiu? Potom je tento bylinný čaj tou pravou voľbou. Hlavnou zložkou je Yerba maté, ktorá nedodá iba energiu, ale aj vitamíny, minerály a antioxidanty.

Allnature Chudnutie Bylinný čaj 50 g
4 €

Špeciálny bylinný čaj Chudnutie 50 g od spoločnosti Allnature bol vyvinutý tak, aby podporoval procesy chudnutia. Unikátna kombinácia byliniek, ktorá podporuje metabolizmus, pôsobí proti zápalom, nadúvaniu a zároveň povzbudzuje váš organizmus. To je to pravé pre vyššie spaľovanie kalórií a krôčik od vytúženej postavy.

Allnature Harmanček kvet 35 g 3 ks
6 €

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Harmanček kvet v 35 g balenia po troch kusoch je darček, s ktorým venujete blízkym aj kúsok zdravia. Harmanček je vhodný pri problémoch s imunitným systémom, dýchaním a trávením. Jeho charakteristická vôňa navyše zrelaxuje vašu myseľ po hektickom dni.

Matcha Tea BIO MATCHA 500g
65 €
+ doprava zadarmo

Konzumácia čaju Matcha podporuje rovnomerné rozloženie energie v tele, čím až o 30 – 40% zrýchľuje metabolizmus a spomaľuje stárnutie.

Altevita BIO MATCHA 100g
15,92 €

Konzumácia čaju Matcha podporuje rovnomerné rozloženie energie v tele, čím až o 30 – 40% zrýchľuje metabolizmus a spomaľuje stárnutie.

Eilles 2ks Letné plody 250g
18,76 € 18,32 €

Posledný kus za túto cenu!

Balenie 2ks sypaného čaju Eilles Tee Letné plody 250 g vás uchváti osviežujúcou chuťou letného ovocia. Každým dúškom sa v duchu vrátite do slnkom prehriateho ovocného sadu.

Eilles 2ks Früchtegarten 250g
22 € 17,15 €

Sypaný čaj Eilles Tee Früchtegarten 250 g má zloženie z ibiškových a slnečnicových kvetov, kúskov jabĺk, šupiek šípok a citrusu, zušľachtené marhuľovou a broskyňovou arómou.

Premier´s Far East Blossom 125g / kvety ďalekého východu
11,90 €

FAR EAST BLOSSOM pravý indický čierny čaj Premiers sypaný (prírodná aróma šafran, kardamón, škorica). Zlaté dózy obsahujú vysoko hodnotné špeciálne čaje, balené v zlatom fóliovom vrecku, tepelne zatavenom. Odporúčame ako darček.

Ronnefeldt TEA COUTURE Masala Chai 100 g
12,29 € 11 €

Čierny sypaný čaj značky Ronnefeldt Masala Chai 100g. Tento kvalitný a lahodný indický aromatizovaný čaj so zmesou korenia je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Allnature Lipový kvet 30 g 3 ks
6 €

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Lipový kvet 30 g v balení po 3 kusoch je darček, ktorým darujete svojim blízkym zdravie. Lipový kvet je vhodný pri problémoch so zaspávaním, zhoršenou imunitou a pri zadržiavaní vody v tele. Má relaxačné účinky a je tak ideálny pre večerné uvoľnenie po práci.

Premier´s Darjeeling green mango 125 g
14,90 €

Darčeková strieborná dóza Premier 's Darjeeling Green – pravý indický čaj s prírodnou arómou manga. Sypaný čaj je balený v zlatom fóliovom sáčku, ktorý je tepelne zatavený, aby uchoval čerstvú arómu.

Ronnefeldt TEA COUTURE Morgentau 100 g
12,29 € 11 €

Zelený sypaný čaj značky Ronnefeldt Morgentau 100g. Tento kvalitný a lahodný čínsky aromatizovaný čaj s kvetmi ruže, nevädze a slnečnice je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Allnature Echinacea vňať 50 g 3 ks
6 €

Posledný kus za túto cenu!

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Echinacea vňať 50 g v balení po 3 kusoch je darček, ktorým darujete svojim blízkym zdravie. Echinacea je vhodná pri problémoch s imunitou, zlepšuje funkciu dýchacieho systému a močových ciest. Naviac má antioxidačné vlastnosti.

Ronnefeldt TEA COUTURE Fancy Sencha 100 g
12,29 € 11 €

Zelený sypaný čaj značky Ronnefeldt Fancy Sencha 100g. Tento kvalitný a lahodný čínsky čaj je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Eilles 2ks Grüntee China Blatt 250g
21,16 € 20,27 €

Balenie 2ks sypaného čaju Eilles Tee Grüntee China Blatt 250 g vás uchváti výbornou chuťou zelenoého čaju. Vaša popoludňajšia šálka čaju sa vďaka nemu stane neopakovateľným zážitkom.

Premier´s Celebrations 125g / slávnostný
11,90 €

CELEBRATION pravý indický čierny čaj Premiers sypaný (prírodná aróma mango, ananás, karamel). Zlaté dózy obsahujú vysoko hodnotné špeciálne čaje, balené v zlatom fóliovom vrecku, tepelne zatavenom. Odporúčame ako darček.

Eilles 2ks Mätový 250g

Eilles 2ks Mätový 250g

Hodnotenie: 3,5
15,96 € 14,80 €

Balenie 2ks sypaného čaju Eilles Tee Mäta 250 g si iste po ochutnaní zamilujete. Prekrásna vôňa a svieža chuť Mäta prevonia váš deň a vykúzli úsmev na vašej tvári.

Allnature Rooibos čaj červený sypaný BIO 50 g 3 ks
8 €

Posledný kus za túto cenu!

Sypaný čaj Rooibos v BIO kvalite obsahuje antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi a podporujú imunitný systém. Allnature Rooibos má sladkú chuť, ktorá pripomína oriešky. Možno ho piť s mliekom a cukrom alebo samotný bez akýchkoľvek prísad.

Allnature Fenikel plod 80 g 3 ks
6 €

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Fenikel plod 80 g v balení po troch kusoch je darček, ktorým darujete svojim blízkym zdravie. Fenikel je vhodný pri problémoch s trávením, podporuje laktáciu a má detoxikačné účinky. Naviac má blahodárne účinky na váš imunitný systém.

Eilles Tee Earl Grey Blatt 250g
11,40 € 10,40 €

Sypaný čaj Eilles Tee Earl Grey Blatt 250 g obsahuje ušľachtilú zmes lístkov z Ceylonu, Darjeelingu a Číny, ktorá bola namočená v pikantnom aromatickom oleji z najušľachtilejších plodov bergamotu. Čaj vhodný na raňajky aj popoludní.

Eilles Assam Special GFBOP Broken 250g
13,96 € 13,60 €

Sypaný čaj Eilles Tee Assam Special GFBOP Broken 250 g je vybraný špeciálny čaj. Vďaka jeho excelentnej chuti je uznávaný ľuďmi po celom svete.

Allnature Medovka vňať 50 g 3 ks
5,69 € 4,70 €

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Medovka vňať 50 g v balení po 3 kusoch je darček, ktorým darujete svojim blízkym zdravie. Medovka je vhodná pri problémoch s nespavosťou, ťažkostiach s dýchaním alebo trávením. Je tiež skvelá na povzbudenie a zlepšuje náladu.

Premier´s Darjeeling green lemon flavour 125 g
14,90 €

Darčeková strieborná dóza Premier 's Darjeeling Green – pravý indický čaj s prírodnou arómou citrónu. Sypaný čaj je balený v zlatom fóliovom sáčku, ktorý je tepelne zatavený, aby uchoval čerstvú arómu.

Allnature Yerba Mate čaj zelený sypaný BIO 50 g 3 ks
8 €

Sypaný čaj Yerba Maté obsahuje kofeín a ďalšie zdraviu prospešné látky, ako sú antioxidanty, minerály a vitamíny A, B a C. Allnature Yerba Mate osviežuje telo a potláča duševnú i telesnú únavu. Podporuje vylučovanie vody a napomáha pri redukcii hmotnosti.

Ronnefeldt TEA COUTURE English Breakfast 100 g
12,99 € 11 €

Čierny sypaný čaj značky Ronnefeldt English Breakfast 100g. Tento kvalitný a lahodný cejlónsky čierny čaj je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Allnature Matcha Tea Premium 250 g
19,50 €

Matcha je drahocenný prášok z čajových lístkov, ktoré sú špeciálne pestované a spracované. Vďaka tomu obsahuje veľké množstvo antioxidantov, minerálov a vitamínov, pomáha udržiavať duševnú pohodu a sviežosť a zároveň telu dodá potrebnú energiu a živiny.

Allnature Maliník list 50 g 3 ks
5,69 € 5,50 €

Sypaný bylinný čaj v darčekovom balení. Allnature Maliník list 50 g v balení po 3 kusoch je darček, ktorým darujete svojim blízkym zdravie. Maliník je vhodný pri problémoch s trávením, pri bolestivej menštruácii či problémoch so zadržiavaním vody v organizme.

Eilles 2ks Formosa Pai Mu Tan 100g
14,76 € 13,60 €

Balenie 2ks sypaného čaju Eilles Tee Formosa Pai Mu Tan 100 g si iste po ochutnaní zamilujete. Prekrásna vôňa a výborná chuť prevonia váš deň a vykúzli úsmev na vašej tvári.

Allnature Darjeeling čaj čierny sypaný BIO 50 g 3 ks
9,20 €

Sypaný čaj Darjeeling je charakteristický svojou jemnou kvetinovou chuťou. Allnature Darjeeling je čierny čaj , obsahuje teda antioxidanty, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi a súčasne **podporujú imunitný systém. Okrem iného tiež **obsahuje kofeín.

Ronnefeldt TEA COUTURE Jasmine Tea 100 g
12,29 € 11 €

Zelený sypaný čaj značky Ronnefeldt Jasmine Tea 100g. Tento kvalitný a lahodný čínsky aromatizovaný čaj s kvetmi jazmínu je dodávaný v plechovej dóze, vďaka ktorej si uchová svoju kvetinovú arómu.

Allnature Detox Bylinný čaj 50 g
4 €

Kvalitný Detox Bylinný čaj 50 g od spoločnosti Allnature pomáha s očistou vášho tela. Kombinácia bylín je zameraná na podporu vylučovania, pečene a zníženia zápalu v tele, to všetko z byliniek nielen našich, ale aj z južných krajín. Komplexná a efektívna detoxikácia tela, orgánov a ich vyladenie.

Allnature Spánok Bylinný čaj 50 g
4 €

Plnohodnotný spánok Bylinný čaj 50 g od spoločnosti Allnature vám dopraje kvalitný a nerušený spánok. Kombinácia bylín zameraná na pokojné noci, vypnutie mysle a uvoľnenie vášho tela. Vďaka bylinkám, ktoré poznali už naše babičky, sa môžete tešiť na krásne sny po celú noc.