Sylvanian Families Rodina chocolate králikov
21,90 € 17,80 €

Tatko, mamka a 2 deti z kolekcie „čokoláda“ králikov. Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať.

Sylvanian Families Rodina hnědých veverek
24,42 € 21,20 €

Taťa, mamka a 2 děti rodiny hnědých veverek. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat. Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě.

Sylvanian Families zamilovaní králici-51%
20,32 € 9,90 €

Akcia

Rozkošní Zamilovaní králici sú stvorení pre zamilované schôdzky. Stella, staršia sestra Chocolate králika a úžasný starší brat Škoricového králika tvoria nádherný pár. Zamilovaný pár sa vie držať za ruky. Obe figúrky sú schopné držať kyticu s kvetinami.

Sylvanian Families Rodina ježků
18,60 €

Rodina ježků a tolik potřebné hřebeny na jejich pročesávání bodlinek. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat.

Sylvanian Families Čokoládový králiček
6,80 €

Malý králik v ružovom oblečku v kolíske je novým členom králičej rodinky Sylvanian family. Keď má bábätko hlad má pri sebe fľaštičku s mliečkom. Vhodné pre deti od 4 rokov.

Sylvanian Families Psia rodinka na bicykli
12,50 €

Mamička Penny a jej malá Rally každé ráno vyrážajú do pekárne na nákup čerstvého pečiva. Rally vzrušene sedí na prednom koši a nabáda mamičku, aby išla rýchlejšie. Pekáreň už rozvoňala okolie.

Sylvanian Families Rodina klokanov
20,33 € 19 €

Nová rodinka Klokanov je športovo založená. Všetci milujú pohyb, loptové hry a najmenší klokan Joey sa pomaličky do súťaženia s balónom zapája tiež. Veľa času ale stále trávi v mamičkinom vrecku.

Sylvanian Families Rodina pudlů
23,70 € 20,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozkošná rodinka pudlů z vesničky Sylvanian. Maminka, tatínek a holčička s chlapečkem v oblečcích. Figurky mohou otáčet hlavičkou a hýbat rukama a nohama. Figurky jsou pokrytí jemňounkým semišem a mají veselé tváře. Jsou velmi oblíbenými obyvateli. K mamince cukrářce si celá vesnička chodí pro nejlepší zákusky.

Sylvanian Families Rodina Marshmallow myšky
23,44 € 19 €

Rodina myšiek je štvordielna sada s mamičkou, oteckom, synom a dcérou. Rodina Marshmallow myšiek je rozkošná rodina charakteristická svojimi okvetnými plátkami v ušiach. Otec miluje jedlo, inteligentná mamička, syn s úžasnou pamäťou a dievča vyniká v aritmetike, tvoria nádhernú rodinu.

Sylvanian Families Rodina mačiek s čiernym kocúrom
23,70 € 19,30 €

Rodina mačiek s čiernym kocúrom by rozhodne nemala chýbať vo vašej zbierke Sylvanian Families. Rodina má štyroch členov, mamičku, otecka, veľkého čierneho kocúra a dve maličké mačacie princezné. Všetci majú krásny slávnostný odev, ktorý je možné ľahko obliekať i vyzliekať. Majú mäkučký povrch, takže hra s nimi bude o to zábavnejšia a príjemnejšia.

Sylvanian Families Babička a dedko "čokoládové" králiky
17 € 15,10 €

Babička a dedko „čokoládové“ králiky. Dedko Rhys má chuť na sladké na kandizované ovocie. Jeho manželka Patricia je naozaj skvelá kuchárka. Rhys preto trávi hodiny denne hľadaním nových potravín na zaváranie, ktoré babička ihneď spracuje.

Sylvanian Families Rodina psov-16%
23,70 € 19,90 €

Akcia

Tatko, mamka a 2 šteniatka rodiny psíkov. Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať. Postavičky Sylvanian Families boli vytvorené v Japonsku v roku 1985 a okamžite sa stali hitom. Od tej doby boli úspešne distribuované po celom svete.

Sylvanian Families Baby hodvábne mačiatko
6,50 € 4,50 €

Mačiatko v ružovom oblečku v kolíske je novým členom mačacej rodinky. Keď má bábätko hlad, má pri sebe fľaštičku s mliečkom. Užite si pekné chvíle v malom svete Sylvanian Families.

Sylvanian Families Baby Marshmallow myška s príslušenstvom
6 €

Roztomilá Baby Marshmallow myška je charakteristická svojimi okvetnými plátkami v ušiach. Toto malé dieťatko je veľmi zvedavé a neustále kladie otázky a ani dospelí mnohokrát nepoznajú odpoveď. Pri rozprávaní rada začína vetou „Môj veľký brat …“.

Sylvanian Families Rodina žltí labradori
25 € 20,10 €

Posledný kus za túto cenu!

**Veselá štvorčlenná labradoria rodinka ** by rozhodne nemala vo vašej zbierke Sylvanian families chýbať. Sú oblečení do rozkošných oblečkov tak, aby zapadli do celého konceptu tejto úžasnej dedinky plnej zvieratiek. Sú vyrobení z plastu a pokrytí mäkučkým semišom.

Sylvanian Families Baby pes
6,40 €

Nakŕmte z fľaštičky šteniatko, uložte ho do kolísky a pekne ukolíšte k spánku. Až so zobudí, bude plné síl sa s vami pekne hrať. V prevedení ružová alebo modrá sada. Variant je dodávaný podľa aktuálnej skladovej dostupnosti.

Sylvanian Families Rodina červené pandy
19,22 € 16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Seznamte se s rodinkou červených pand, která rozšiřuje řady zvířátek z vesničky Sylvanian. Děti si s nimi mohou vymyslet vlastní příběh, a užít si tak spoustu zábavy. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat. Postavičky jsou vyrobeny z plastu, který je potažený jemným sametem.

Sylvanian Families Rodina vydry s 2 bábätkami
21,50 € 17,40 €

Mamička, otecko a 2 novonarodené bábätká. Otecko Vydra chodí rád s rodinou na výlety. Mamička Vydra je stále usmievavá a rada ostatných chváli. Dcéra Vydra sa veľmi rada pozerá na rybičky. Syn Vydra čaká, čo bude robiť mamička. Mohli by ste povedať, že je trošku rozmaznaný, pretože on je stále so svojou mamičkou.

Sylvanian Families Baby ježko 3401
6 €

Zoznámte sa s novým prírastkom do rodinky ježka, malým ježkom, ktorý rozširuje rad zvieratiek z dedinky Sylvanian. Deti si s nimi môžu vymyslieť vlastný príbeh, a užiť si tak veľa zábavy. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať. Postavičky sú vyrobené z plastu, ktorý je potiahnutý jemným zamatom.

Sylvanian Families Klavírista lev 6011
22,44 € 17 €

Sada Veľký klavírny koncert obsahuje figúrku pianistu Lionela Liona a klavír. Lionel klavirista má špeciálne ruky, aby sa dotkol klávesnice. Má na sebe štýlový smoking, dokonalý pre svoj recitál. K dispozícii je tiež stolička a noty.

Sylvanian Families Baby hnedá veverička
6,80 €

Malá veverička je novým členom veveričkinej rodiny. Keď má bábätko hlad je potrebné ho nakŕmiť z fľaše a uložiť ho do kolísky k spánku, aby až so zobudí bolo plné síl a mohlo sa s Vami hrať. Vyrába so v dvoch variantoch. Variant je dodávaný podľa aktuálnej skladovej dostupnosti.

Sylvanian Families Chocolate Chocolate králičice so žltou kabelkou 6
10,62 € 9,50 €

Stella, staršia sestra z rodiny čokoládových zajačikov pracuje v meste a navrhuje krásne šaty. Vie, že každý miluje kvety a narodeniny, a používa tieto motívy v ich návrhoch, aby každý zákazník mohol nájsť šaty, ktoré mu dokonale vyhovujú.

Sylvanian Families Dvojčatá ježkovia
9,96 € 9,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zoznámte sa s malými dvojičkami ježkov, ktoré rozširujú rad zvieratiek z dedinky Sylvanian. Deti si s nimi môžu vymyslieť vlastný príbeh, a užiť si tak veľa zábavy. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať. Postavičky sú vyrobené z plastu, ktorý je potiahnutý jemným zamatom.

Sylvanian Families Cellistka hodvábna mačka 6010
14,47 € 11,40 €

Sada Koncert pre violončelo obsahuje figúrku dievčatka z rodiny hodvábnych mačičiek, violončelo a príslušenstvo. Dievčatko z rodiny hodvábnych mačičiek má špeciálne ruky, ktoré držia violončelo a slák, má na sebe nádherné fialové saténové šaty s krásnymi stužkami a náhrdelníkom, noty a stolček na noty.

Sylvanian Families Králik s kvetinovými darmi
14,45 € 11 €

Králik s kvetinovými darmi, staršia sestra sa vyznačuje svojou eleganciou a nádherným pugetom s kvetinami. Králičia slečna rada nosí trblietavé a rozkošné doplnky. Jej šaty sú perfektné pre návštevu mesta. Kvetinovú kyticu je možné vložiť do rúk figúrok.

Sylvanian Families Pudlica v ružových šatách s kabelkou 6004
10,62 € 9,10 €

Laura, staršia sestra z rodiny pudlov vyrába a predáva čokoládu v obchode s čokoládou v obchodnom dome. Miluje sladkosti. Od tej doby, čo bola malé dievčatko, snívala o tom, že každý deň má okolo seba sladkosti.

Sylvanian Families Rodina hedvábných koček
19 €

Taťka, mamka a 2 koťátka rodiny koček. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh ze světa Sylvanian Family. Oblečení na postavičkách je možné svlékat a znovu oblékat. Postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985 a okamžitě se staly hitem. Od té doby byly úspěšně distribuovány po celém světě.

Sylvanian Families Krasobruslařky 2 ks
17 € 15,10 €

Rozkošné krasobruslařky z vesničky Sylvanian. Holčičky z rodiny čokoládových králíčků a hedvábných kočiček jsou nejlepší kamarádky. Figurky jsou oblečeny do teplých zimních oblečků z jemného materiálu, které lze sundat i opětovně obléknout.

Sylvanian Families Rodina alpaky
23,70 € 19 €

Rodina vlnených Alpak má štyroch členov – otecka, mamičku, dcéru a batoľa. Všetci členovia rodiny sú veľmi pokojní a pohodoví. Otecko vlnenej Alpaky je skúsený v pletení a miluje počúvanie hudby. Mamička vlnenej Alpaky je vynikajúci v speve a tkaní. Dcéra vlnenej Alpaky pôsobí pokojným dojmom, má však rýchle nôžky, rada a krásne vyšíva. Batoľa vlnenej Alpaky sa stále usmieva a plazí sa dookola.

Sylvanian Families Rodina opičky
17 € 15,10 €

Zoznámte sa s rodinkou opičiek, ktorá rozširuje rad zvieratiek z dedinky Sylvanian. Deti si s nimi môžu vymyslieť vlastný príbeh, a užiť si tak veľa zábavy. Oblečenie na postavičkách je možné vyzliekať a znovu obliekať. Postavičky sú vyrobené z plastu, ktorý je potiahnutý jemným zamatom.

Sylvanian Families Baby príslušenstvo - šteňa, medvedík, králik
7,60 €

Ve vesničce Sylvanian je spoustu dětí, které dovádějí na hřišti nebo si hrají na písku. Děti jsou velice neposedné, tak musíš dávat pozor, aby si hrály, tak jak mají. Vyrábí se v několika variantách. Varianta je dodávána dle aktuální skladové dostupnosti.

Sylvanian Families 2 králiky v plavkách
15,80 € 13,60 €

Ide sa plávať! Užite si spolu s dvoma králičími dievčatkami veľa zábavy. V sade nájdeš malé králičie dievčatká, ktoré sú oblečené do elegantných plaviek a v košíčku si nesú osušky. Skvele doplnia váš svet Sylvanian family.

Sylvanian Families Baletní tanečnice 2 ks
17 € 15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselé kamarádky baletky bílý králíček a bílá perská kočička. Figurky jsou oblečeny do baletních šatiček s třpytícími se brožemi a baletních špiček, které jsou dodávány pouze k tomuto balení. Pokud baletky umístíte na baletní scénu, díky otáčení rukojeti se obrazce roztočí.

Sylvanian Families Huslistka chocolate králik 6009
13,76 € 11,40 €

Husľová koncertná sada s figúrkou dievčatka z rodiny čokoládových zajačikov. Huslistka má špeciálne ruky, aby držali husle a slák. Má na sebe nádherné červené saténové šaty so zlatou ozdobou.

Sylvanian Families Javorová mačka
10 € 9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Javorová mačka, je staršia sestra, ktorá sa vyznačuje svojou eleganciou. Rada nosí trblietavé a pôvabné doplnky. Jej šaty sú perfektné pre návštevu mesta. Javorová mačka je kvetinárka a vie nádherne aranžovať kvety a vnáša tým farbu do svojho mesta. Staršia sestra Javorová mačka je vždy veselá a usmievavá.

Sylvanian Families Rodina javorových mačiek 5290
25,62 € 20,80 €

Otecko z rodiny javorových mačičiek rád poskytuje informácie všetkým zo svojho zápisníka. Mamička robí vynikajúci zmrzlinu s čerstvým ovocím a tiež rada vymýšľa nové recepty. Malý chlapček si veľmi rád číta a v poslednej dobe rád píše svoje vlastné príbehy.

Sylvanian Families Školáci (2 figúrky)
15,90 €

Malí školáci dievčatko králička a veverčák oblečení do školských uniforiem a topánočiek môžu vyraziť do školy! Sú vybavení aktovkou, ktorú si nesú na chrbte. Oblečky možno opakovane obliekať a vyzliekať.

Sylvanian Families Slečna Marshmallow myška
11,30 € 9,90 €

Akcia

Marshmallow myšacia slečna je staršia sestra, ktorá sa vyznačuje svojou eleganciou. Rada nosí trblietavé a pôvabné doplnky a jej šaty sú perfektné pre návštevu mesta. Myšia slečna pozná všetky trendy od starožitností po moderné umenie. Je návrhárkou nábytku naprieč rôznymi štýlmi.

Sylvanian Families Baby pudlí dvojčata
7,63 € 6,80 €

Pudlí dvojčátka jsou nejnovějšími členy ve vesničce Sylvanian. S tímto dvojnásobným přírůstkem v pudlí rodince nikdy nebude o zábavu nouze. Tato roztomilá psí holčička a malý psí rošťák vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Dudlík i lahvička jsou odnímatelné. Pejsci jsou vyrobeni z plastu a pokryti heboučkým semišem.

Sylvanian Families Rodina 3 kvetinových mačičiek
13,66 € 10,60 €

Úžasná rodinka kvetinových mačičiek. Mamička, otecko a dieťatko. Figúrky sú vyrobené z plastu, ktorý je potiahnutý jemnučkým zamatom. Očká sú z čiernych korálok. Všetky končatiny sú pohyblivé a hlavička otáčacia. Oblečenie je vyrobené tak, aby sa dalo opakovane vyzliekať a obliekať.

Sylvanian Families Předškoláci kamarádi 3ks
15,57 € 14 €

Veselá partička 3 kamarádů z mateřské školky ve stejných oblečcích v různých barevných provedeních. Všechny dětičky mají boty ve stejné barvě jako oblečení. Oblečky jim lze sundat a opět obléknout. Každé zvířátko je zástupcem jedné rodinky a má svůj vlastní doplněk.

Sylvanian Families Rodina 3 slonov
13,66 € 13,30 €

Otecko Mitchell Ellwoods rád spí. Tiež miluje pestovanie vlastných jahôd a teší sa na každodenné zalievanie a starostlivosť o ne. Mamička Mitchell Ellwoods je neustále hladná a je tiež veľmi aktívna. Rada cvičí a po cvičení je vždy veľmi hladná! Dieťatko Hilton Ellwoods vždy hovorí: „Vyskúšajte a spoznávajte“. Hilton je veľmi aktívne batoľa a miluje hranie sa s hračkami.

Sylvanian Families Mamka biely králik s hrajúcimi sa mláďatami
22,90 € 20,80 €

Králičia mamička so svojím králičím mláďatkom a jeho maličkým škrečkovským kamarátom. Táto roztomilá zbierka hračiek stimuluje individuálnu tvorivosť a predstavivosť pri hraní rôznych úloh. Všetky Sylvanian rodiny žijú v rovnakej dedine a dieťa tak môže vymyslieť veľa príbehov o ich každodennom živote.

Sylvanian Families Baby Marshmallow myšky trojčatá
8,30 €

Baby Marshmallow myšky trojčatá sú neuveriteľne roztomilé bábätka. Sú charakteristické svojimi okvetnými plátkami v ušiach. Ide o prvé trojčatká z rodín Sylvanian. Všetky tri dieťatká môžete uložiť na spinkanie do nádhernej kolísky.