Sylvanian Families Sada oblečkov 6020

Novinka

Sylvanian Families Sada oblečkov 6020

Sada šiat fialová a ružová je sada pre mamičky a dievčatá. Šaty sú elegantne šité z elegantnej saténovej látky. Sú ideálne na vychádzky do mesta. Každé šaty majú nádherné zlaté príslušenstvo. Celý popis

10.3

10,30 € vrátane DPHBežná cena: 11,79 €, Ušetríte 1,49 € (12 %)

Náš kód: 1123887

Popis

Popis produktu

  • Kombinujte s veľkým obchodným domom, kozmetickým salónom aj s čokoládovým salónikom pre viac zábavy (všetko sa predáva samostatne).
  • Sada obsahuje: 3× ramienko na šaty pre detskú figúrku, figurínu, zrkadlo v plnej dĺžke (celkom 8 kusov).
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.
  • Na stránkach Sylvanian Families sa zoznámite s postavičkami a prostredím, zahráte si hru alebo stiahnete tapetu do domčeka.

Postavičky Sylvanian Families boli vytvorené v Japonsku v roku 1985 a okamžite sa stali hitom . Od tej doby boli úspešne distribuované po celom svete . Na základe týchto postavičiek bol vytvorený rad videohier , animovaných rozprávok

Odporúčame ku kúpe:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Odporúčaný vek od 3 rokov

Alternatívne produkty

Sylvanian Families Záhradná hojdačka
8,80 €

V záhradnej hojdačke si môžete užiť slniečko a relax. Štýlový set, ktorý by nemal chýbať pri žiadnom domčeku. Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Tieto doplnky sú ako na mieru šité pre akúkoľvek Sylvanian rodinku.


Sylvanian Families Nábytek skříňka s barevnou televizí
8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

I rodinky ze Sylvanie se občas rády dívají na televizi. Skříňka s barevnou svítící televizí je proto skvělým doplňkem do obývacího pokoje všech Sylvanian Families. Nechte zvířátka sledovat jejich oblíbený pořad.