Sylvanian Families Hodvábna mačka vo fialových šatách s kabelkou 6003

Sylvanian Families Hodvábna mačka vo fialových šatách s kabelkou 6003

Novinka

Sylvanian Families Hodvábna mačka vo fialových šatách s kabelkou 6003

Staršia sestra Lulu z rodiny hodvábnych mačičiek je vizážistka. Pracuje v obchode s výrobkami na líčenie v obchodnom dome. Myslí si, že ak urobí svojim zákazníkom pekný make up, budú sa cítiť šťastní. Celý popis

9.2

9,20 € vrátane DPHBežná cena: 10,62 €, Ušetríte 1,42 € (13 %)

Náš kód: 1123318

Popis

Popis produktu

  • Jej práca je ako kúzlo – dá každému zákazníkovi v každom okamihu krásny makeup.
  • Skombinujte túto postavu s rodinou hodvábnych kociek.
  • Sada obsahuje figúrku Lulu, kabelku (celkom 2 kusy).
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.
  • Na stránkach Sylvanian Families sa zoznámite s postavičkami a prostredím, zahráte si hru alebo stiahnete tapetu do domčeka.

Postavičky Sylvanian Families boli vytvorené v Japonsku v roku 1985 a okamžite sa stali hitom. Od tej doby boli úspešne distribuované po celom svete. Na základe týchto postavičiek bol vytvorený rad videohier, animovaných rozprávok.

Odporúčame ku kúpe:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Odporúčaný vek od 3 rokov

Alternatívne produkty

HASBRO Troll Zberateľské figúrky-47%
7,36 €

3,89 €

Výpredaj

Nazbierajte všetkych nových kamarátov Trollov, ktorí bláznivo športujú, majú farebné vlasy s množstvom talentu! Každá figúrka Trolla v kolekcii má úplne unikátny vzhľad a štýl a predáva sa s malým hrebeňom.


Sylvanian Families Pojazdný obchod s cukríkmi
9,96 €

7,70 €

Pojazdný obchod s cukríkmi milujú všetci zo Sylvanian family. Cukríky a veľa maškŕt je pripravených na ochutnanie. Nákup dobrôt sa môže odohrávať kdekoľvek, pretože predajňa je mobilná.


Sylvanian Families Preliezačky
8,11 €
7,70 €

Baby preliezačka so šmykľavkou je skvelý doplnok nielen na záhradu, do domčeka, ale aj do školy alebo škôlky. Kto nemá rád kĺzanie? Táto detská šmýkačka má biely rámček, modrú odnímateľnú šmýkačku, a tri farebné výplne dverí. Stačí len zaklopať. Všetky sa dajú otvárať.


Sylvanian Families Vybavenie - kuchynský riad set
7,70 €

Sada do kuchyne Sylvanian family obsahuje sortiment kuchynských spotrebičov, vrátane varnej dosky, hriankovača, mixéra a pohodlný vozík, kde je možné všetko príslušenstvo uložiť.