Sylvanian Families Štartovací set nábytku a figúrka králik tatko 5479
31,90 €

Ideálna štartovacia sada pre Základný dom s červenou strechou. Sada obsahuje figúrku králičieho otca a nábytok. Po otočení gombíka na varnej doske sa objaví plameň. Nakrájajte nožom na krájacej doske jablkový koláč alebo bagetu. Vytvorte si v chladničke ľad. Otočením kohútika nad umývadlom pustíte vodu. Zatiahnite za splachovadlo pri záchode a spláchnite. Sada obsahuje veľa vychytávok pre zábavnú hru!

Sylvanian Families Chladnička a príslušenstvo set
11,70 €

Chladnička s príslušenstvom je nevyhnutný doplnok do každej kuchyne. Skvelá chladnička do vášho Sylvanian family domčeka. Je dodávaná naplnená najrôznejšími potravinami.

Sylvanian Families Kozmetický kútik s vybavením
19,80 € 18,20 €

Kozmetický kútik by nemal chýbať žiadnej slečne zo Sylvanian dedinky. Krásny rozširujúci set s ktorým si dievčatká užijú veľa zábavy pri skrášľovaní zvieratiek Sylvanian Families. Kozmetický kútik možno tiež postaviť do butiku.

Sylvanian Families Sedacia súprava sa stolčekom 2922
14,40 €

Nábytok ako je pohovka, kreslá, stolček alebo vázička s kvetinou v žiadnej obývačke nesmie chýbať! Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Tieto doplnky sú ako na mieru šité pre akúkoľvek Sylvanian rodinku.

Sylvanian Families Detské lanové preliezky 5452
13,30 €

Detský lanový park s pohyblivou gondolou pre jednu detskú figúrku. Zatiahnutím za lano doľava alebo doprava pohybujete gondolou. Pod stromami je dobrodružné ihrisko. Sada obsahuje jednu figúrku Baby Milk zajačika. Rozšírte a obohaťte touto sadou váš existujúci svet Sylvanian Families.

Sylvanian Families Kúpeľňa a príslušenstvo set
11 €

Kúpeľňa s príslušenstvom set. Táto kúpeľňa v starožitnom štýle s vaňou v zlatej farbe sprchy vás očarí. Ponúka nielen šampón a kondicionér, ale tiež hračky, kúpeľňový kôš, uterák-sukňu a detskú čelenku, predložku pred vaňu a záves.

Sylvanian Families Nábytok - detská postieľka
7,80 € 6,80 €

Do každej detskej izbičky Sylvanian Families patrí pekná detská postieľka s praktickými šuplíkmi a plyšákom. V balení nájdeme aj postavičku malého plyšového zajačika. Vhodné pre deti od 4 rokov.

Sylvanian Families Nábytok - kočík športiak
6,50 € 5,70 €

K malým deťom neodmysliteľne patrí aj kočík a u detí zo Sylvanian Families tomu nie je inak. Vydajte sa na prechádzku do lesa alebo sa prejdite len tak po meste. Aby deti neboleli nožičky, posaďte ich do kočíka v športovej verzii.

Sylvanian Families Vybavenie - skriňa s mikrovlnnou rúrou
9,10 €

Vybavenie do kuchyne – skrinka s mikrovlnkou. Táto kuchynská skrinka v retro štýle nesmie chýbať v žiadnej dobre vybavenej kuchynke. Porcelánový servis, mikrovlnná rúra, kuchárky a dobroty sú súčasťou setu.

Sylvanian Families Detské hradné ihrisko
11,90 € 11 €

Detské hradné ihrisko s Baby Chocolate zajačikom je vytvorené špeciálne pre malé deti. Deti, poďte sa hrať. Na Detskom hradnom ihrisku nájdete šmýkačku, pieskovisko, rebrík, hradné okno a hradnú vyhliadku.

Sylvanian Families Nábytok chocolate králikov - brat a umyváreň 2203
17 € 14 €

Bráško už je v kúpeľni pripravený po osobnej hygiene vkĺznuť do papučiek a umyť si ručičky a poriadne sa osušiť uterákom. V skrinke už má pripravený krém a šampón. Umývadlo je súčasťou zásteny, v ktorej je upevnená tiež toaleta.

Sylvanian Families Záhradný Barbecue set 2239
17 €

Dobroty z grilu vonia do diaľky, ľadový džús a čerstvá zelenina už čakajú na ochutnanie. Príjemné posedenie pod slnečníkom a výborný kuchár prajú dobrú chuť!

Sylvanian Families Mesto - posedenie pri čaji 6012
9,03 € 8,70 €

Sada nábytku na posedenie pri čaji s pohostením je sada nábytku, ktorá obsahuje záhradný stôl, stoličky a príslušenstvo pre dvoch. Nábytok je navrhnutý s detailnými, nádhernými rytinami. V ponuke s tromi druhmi makronek a čokolád.

Sylvanian Families Nábytok - party set
11,40 €

Užiť si oslavu pekne pohromade umožní party set. Súprava obsahuje 46 doplnkov. Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Tieto doplnky sú ako na mieru šité pre akúkoľvek Sylvanian rodinku.

Sylvanian Families Škôlkový preliezací strom
12,88 € 11,40 €

Škôlkový preliezací strom s Baby Orieškovou veveričkou a roztomilou miestnosťou ako stvorenou pre detské hry. Škôlkový preliezací strom je vybavený hojdacou sieťou, šmýkačkou a hojdačkou. Deti, pozrite sa von cez lístie na ten úžasný výhľad.

Sylvanian Families Detská hradná škôlka
32,04 € 25,40 €

Detská Hradná škôlka je materská škôlka s dostatočným priestorom na hranie. Umiestnite hlavnú budovu škôlky na stred podlahy a vytvorte tým krásny herný priestor na záhrade. Posunutím budovy na kraj podlahy, zväčšíte vnútorný priestor škôlky.

Sylvanian Families Nábytok obývacia izba
21,50 € 17,40 €

Krásna a pohodlná obývacia izba s figúrkou Kvetinovej mačičky. Dve pohodlné kreslá lákajú na posedenie pri káve. Figúrka je vyrobená z plastu, ktorý je potiahnutý jemnučkým zamatom. Očká sú z čiernych korálok. Všetky končatiny sú pohyblivé a hlavička je otáčacia. Oblečenie je vyrobené tak, aby sa dalo opakovane vyzliekať a obliekať.

Sylvanian Families Nábytok jedáleň
21,50 € 16,70 €

Nádherná kuchyňa s jedálenským kútom a s figúrkou králičej slečny Sunny. Pripravené lahodné pokrmy sa môžu servírovať na zeleného jedálenskom stole s dvoma stoličkami. Kuchyňka je vybavená rúrou, varnou doskou, drezom a chladničkou.

Sylvanian Families Záhradná hojdačka
8,70 €

V záhradnej hojdačke si môžete užiť slniečko a relax. Štýlový set, ktorý by nemal chýbať pri žiadnom domčeku. Deti si môžu vymyslieť vlastný príbeh zo sveta Sylvanian Family. Tieto doplnky sú ako na mieru šité pre akúkoľvek Sylvanian rodinku.

Sylvanian Families Luxusná posteľ
9,73 € 9,50 €

Mesto – luxusná posteľ je pohodlná posteľ s mäkkým matracom. Posteľ je dostatočne priestranná aj pre dospelé figúrky. Súčasťou postele je vankúš a hodvábna prikrývka. Matrac bol navrhnutý pre prirodzenú spánkovú pozíciu. Luxusná posteľ má jednotný dizajn ako ostatný nábytok z mestskej rady a teda si nábytok môžete ľubovoľne nakombinovať a navrhnúť si svoju štýlovú izbu.

Sylvanian Families Vybavenie - kuchynský riad set
9,50 €

Sada do kuchyne Sylvanian family obsahuje sortiment kuchynských spotrebičov, vrátane varnej dosky, hriankovača, mixéra a pohodlný vozík, kde je možné všetko príslušenstvo uložiť.

Sylvanian Families Baby králik v postieľke 2205
10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Malý zajačik potrebuje bezpečnú postieľku s perinkou a vankúšikom. Postieľka má aj dva výsuvné šuplíčky, je z plastu, v bielej farbe, s odnímateľným bezpečnostným zábradlíčkom.

Sylvanian Families Preliezačky
8,30 €

Baby preliezačka so šmykľavkou je skvelý doplnok nielen na záhradu, do domčeka, ale aj do školy alebo škôlky. Kto nemá rád kĺzanie? Táto detská šmýkačka má biely rámček, modrú odnímateľnú šmýkačku, a tri farebné výplne dverí. Stačí len zaklopať. Všetky sa dajú otvárať.

Sylvanian Families Nábytok skriňa s mikrovlnnou rúrou 5443
7,20 €

Skrinka s mikrovlnnou rúrou je ideálny doplnok pre sady a domčeky zo sveta Sylvanian Families. Rúra je vybavená farebným efektom, pečením v mikrovlnnej rúre, otočným číselníkom a farba vnútra sa zmení na červenú.

Sylvanian Families Štartovací set nábytku a figúrka králik mamka 5449
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ideálna štartovacia sada pre Základný dom s červenou strechou. Sada obsahuje figúrku králičej mamky a nábytok. Po otočení gombíka na varnej doske sa objaví plameň. Nakrájajte nožom na krájacej doske jablkový koláč alebo bagetu. Vytvorte si v chladničke ľad. Otočením kohútika nad umývadlom pustíte vodu. Zatiahnite za splachovadlo pri záchode a spláchnite. Sada obsahuje veľa vychytávok pre zábavnú hru!

Sylvanian Families Nábytok piáno so stoličkou
9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hudba znie celou Sylvaniou. Zvieratká s hudobným nadaním veľmi rada hrajú na perfektne naladené piáno so stoličkou. Stačí prečítať noty a prsty sa už samy rozbehnú po klávesoch. Piáno trebárs v obývacej izbe poteší nielen dospelých ale aj deti zo Sylvanian Families.

Sylvanian Families Detský kolotoč s lietadielkami
12,88 € 11 €

Detský kolotoč s dvoma lietajúcimi lietadielkami a Baby Javorovou mačičkou. Posaďte do každého z lietadielok jedno dieťatko, chyťte slniečko, vytiahnite ho nahor a zatočte s ním, kolotoč sa roztočí a lietadielka vyletia až do oblakov.

Sylvanian Families Nábytok - detská ohrádka
6,50 € 6 €

Sylvanian Families vám prináša túto peknú detskú ohrádku pre vašich najmenších zvieracích kamarátov. Umiestnite bábätká do ohrádky, kde sa môžu bezpečne hrať. Balenie neobsahuje figúrky. Užite sa pekné chvíle v malom svete Sylvanian Families!

Sylvanian Families Detský Ššš ... vláčik
12,88 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský Ššš … vláčik je herná sada s koľajami, vláčikmi a Baby Mackom. Detský vláčik je stvorený pre malé deti. Hra môže začať. Roztlačte vagóniky, nech môžu vyraziť zo stanice na cestu. Do každého vláčika môžeš posadiť jednu Baby figúrku. Pozor ide vlak, pohyblivá závora musí byť sklopená dole!

Sylvanian Families Prenosná toaleta a umývadlo pre škôlky
10,33 € 9,50 €

Ideálny doplnok k vašej materskej škole bude táto variabilná kúpeľňa. Ponúka toalety a veľké dvojité umývadlo. WC a umývadlo jednotky môžu byť buď vedľa seba alebo chrbtom k sebe pre vytvorenie okrúhleho tvaru.

Sylvanian Families Detské Ruské koleso
12,88 € 11,70 €

Detské Ruské koleso s tromi prekrásnymi gondolami. Roztočte koleso pomocou bielej kytičky na zadnej strane kolotoča. Posaďte na každú z gondol jednu Baby figúrku, poriadne zatvorte dvierka a jazda sa môže začať. Kto pôjde prvý?

Sylvanian Families Kvetinová výzdoba s bránou
10 € 9,50 €

Kvetinová výzdoba s bránou obsahuje štýlový oblúk pokrytý popínavou ružou s kúzelnými ružovými kvietkami. Súčasťou výrobku sú tiež krásne kvetináče osadené urastenými stromčekmi, pelargóniami a tulipánmi. Rozložením tejto súpravy vytvoríte prekrásnu kvetinovú záhradu.

Sylvanian Families Mesto - pouličná lampa 6005
9,04 € 8,70 €

Pouličná lampa vyzerá ako skutočná a dodáva mestským uličkám ich kúzlo, keď sa večer zotmie. Môžete využiť dva režimy osvetlenia – bežný režim a režim blikania. Môžete vytvárať pekné mestské scenérie spojením tohto produktu s ďalšími budovami.

Sylvanian Families Nábytok kuchynský ostrov s príslušenstvom 5442
10,20 €

Skvelý rozširujúci doplnok pre Domčeky a sady Sylvanian Families. Kuchynský ostrov je prístupný zo všetkých strán a je tak ideálnym miestom pre výrobu šišiek a trubičiek s celou rodinou. Zahŕňa kuchynské spotrebiče. Všetky spotrebiče majú špeciálne funkcie.

Sylvanian Families Detská izba 2926
17 €

Poschodovú posteľ majú rady všetky deti. Vyliezť po rebríku je tiež dobrodružstvo. A keď deti vyrastú, dá sa jednoducho rozložiť. Komoda ponúka priestor pre knihy, pastelky a hračky.

Sylvanian Families Nábytok kúpeľňa
21,48 € 19 €

Kúpeľňa v nádherne svetlomodrom prevedení s figúrkou slonej slečny. V kúpeľni je priestranná vaňa na nožičkách, sprcha, praktická polička s mydlom a sprchovým gélom, umývadlo so zrkadlom a košom na prádlo, toaleta, stojan s toaletným papierom a kefou.

Sylvanian Families Obývačka s TV
19 €

Táto komfortná sada do obývacej izby obsahuje pohovku, kreslá, konferenčný stôl, stolík na televízor a televíziu. V televízore je možné vymeniť / vybrať obrázky za účelom zmeny televízneho programu (celkom 6 diapozitívov).

Sylvanian Families Set jedáleň
17,58 € 14,40 €

Prestri veľký jedálenský stôl pre celú rodinu Sylvanian. Sada do jedálne obsahuje jedálenský stôl, 4 stoličky, detskú stoličku a kredenc pre uloženie kuchynských potrieb. Čajovú súpravu a malú teplovzdušnú rúru, ktorú možno uložiť do kuchynskej skrinky.

Sylvanian Families Dvojlôžko s nočným stolíkom 2934
10,60 €

Do každej spálne rodinky Sylvanian Families patrí dvojlôžková posteľ s nočným stolíkom a lampičkou. Sada neobsahuje figúrky. Skvelý doplnok k domčekom Sylvanian Families. Vhodné pre deti od 4 rokov.

Sylvanian Families Toaleta a príslušenstvo set
9,10 €

Toaleta a príslušenstvo set s dreveným záchodom s kvetinovými doplnkami. Časť, kde môže byť pripojený držiak toaletného papiera a vešiak na uteráky je veľmi vhodný pre oddelenie WC v miestnosti. Vytvorte si osviežujúci toaletný priestor košom s kvetinami.

Sylvanian Families Kuchynka pre gurmánov
8,30 €

Kuchynka pre gurmánov je štýlovo vybavená. Obe rúry majú otváracie dvierka, vlož do nich pekáč alebo plech na pečenie a upeč sladkú alebo slanú dobrôtku. Vďaka jednotlivému dizajnu môžete nábytok kombinovať s ostatným nábytkom z mestského radu a vytvoriť si svoju štýlovú kuchyňu.

Sylvanian Families Kuchynská linka s chladničkou
17,58 € 14,40 €

Sada kuchynských hračiek obsahuje dvojdverovú chladničku s tromi zásuvkami, sporák a umývadlo. Obsahuje tiež kuchynský riad, prísady a ďalšie drobné doplnky. Zahrajte sa s kuchynským riadom, ktorý možno uložiť do kuchynskej linky do zásuviek.

Sylvanian Families Detská izba s poschodovou posteľou
17,58 € 15,90 €

Detská izbička s poschodovou posteľou obsahuje postele a stôl pre vytvorenie detskej izbičky. Sada je vybavená lôžkami, ktoré možno oddeliť a použiť samostatne, alebo spoločne ako poschodová posteľ. Knihy a zemeguľa sú súčasťou a zemeguľa sa otáča dokola. Policu na hornej časti stola môžete odstrániť, aby ste vytvorili jednoduchší stôl.