Sylvanian Families Rodinné cestovné auto červené s kočíkom a autosedačkou-40%
23,50 € 14,10 €

Akcia

Rodinné cestovné auto červené s kočíkom a autosedačkou. Stiahnutím strechy premeníte auto na kabriolet. Volant je možné umiestniť na pravú aj ľavú stranu. Autosedačku môžete pripevniť na zadné sedadlo auta. Konštrukcia kočíka sa zmestí do batožinového priestoru. Nápoje možno uložiť do držiaka nápojov. V aute môže jazdiť maximálne 5 figúrok, 2 dospelé vpredu a 3 baby figúrky vzadu.

Sylvanian Families Rodinný obytný voz 5454
35,60 €

Užite si varenie, grilovanie, jazdu na bicykli, rybárčenie a ďalšie zábavné aktivity v kempe s Rodinným obytným vozom so siedmimi sedadlami. Sedadlá možno sklopením premeniť na posteľ. Pod palubnou doskou je schovaná kuchynka obsahujúca rôzne doplnky. Detský bicykel a rybársky prút možno uložiť do zadného nosiča.

Sylvanian Families Rodinné auto modré 2003
25 €

Bluebell je nové, sedemmiestne rodinné auto, ktoré pohodlne odvezie na výlet aj veľkú rodinu. Auto má tri rady sedadiel, ktoré možno konfigurovať rôznymi spôsobmi. Súprava obsahuje aj odnímateľné autosedačky pre deti rodiny Sylvanian Families.

Sylvanian Families Mesto - električka 6007
29,93 € 24,30 €

Červená električka zavezie všetkých do pekných miest po celom meste. Táto elegantná električka je červená, s krásnymi červenými rytinami. Kolesá a dvere skutočne fungujú. Sedadlá sú odnímateľné, takže si môžete vychutnať rôzne usporiadania sedadiel.

Sylvanian Families Kabriolet auto
19,80 € 16,30 €

Nový kabriolet pre dvoch, v oranžovom prevedení a s odnímateľnou látkovou strechou a úložným priestorom v zadnej časti rozširuje vozový park Sylvanian. Či už zvieratká vyrazia na romantický výlet alebo na nákup, vždy to bude super jazda!

Sylvanian Families Vzducholoď
25,42 € 19,70 €

Veselý farebný lietajúci vzducholoď je jedným z najobľúbenejších dopravných prostriedkov v dedinke Sylvanian. Navyše sa jedna o prvý dopravný prostriedok, ktorý cestuje vzduchom. Zostrojil ho otecko orieškových veveričiek. Do tejto lode sa zmestia 3 figúrky (2 dospelý, 1 dieťa). Vďaka piknikového koša, ktorý môže byť schovaný pod sedadlom si figúrky môžu užiť piknik v oblakoch.

Sylvanian Families Pojazdný obchod s Hot dogmi
31,50 € 26,50 €

Pojazdná predajňa párkov v rožku umiestnená šikovne v dodávke je natoľko mobilná, že môže zájsť kamkoľvek. Dedinku Sylvanien určite nevynechá! Ponúka širokú ponuku delikátnych dobrôt pre všetkých obyvateľov dedinky.

Sylvanian Families Karavan 2240
69 € 63,70 €

Obytný príves je pripravený vyraziť na dlhé cesty. Ponúka naozajstný komfort s kompletne vybavenou kuchynkou, toaletou, obývacou izbou. Naviac sa dá horný diel vyklopiť hore a razom vznikne miesto pre dve postieľky. A keď sa bočná stena s kuchynkou odkloní, všade je toľko miesta!

Sylvanian Families Rodinné auto červené
22,70 €

S krásnou červenou limuzínou si môže rodinka zajačikov vyraziť na piknik k jazeru. Najmenší králiček je pripútaný v autosedačke. Nárazník v prednej časti auta slúži pri vytiahnutí ako piknikový stôl spoločne so všetkými doplnkami, ktoré na piknik potrebujú.

Sylvanian Families Strešný nosič s piknik setom
15,80 € 12,90 €

Strešný nosič so sadou na piknik. Všetko, čo potrebujete pre piknik možno uložiť na strechu rodinného auta do strešného nosiča. Sada obsahuje strešný nosič, vybavenie na gril, stôl a stoličky, piknikový kôš a doplnky.

Sylvanian Families Dúhový školský autobus
21,50 € 17,40 €

Dúhový školský autobus je dvojposchodový školský autobus s kapacitou až 12 detí. Stoličky z vrchnej časti autobusu jednoducho premeníte na schodíky a šmýkačku alebo ich otočením vzniknú nádherné hojdačky. Odstránením sedadiel zo spodnej časti autobusu odhalíte úžasný bazénik.

Sylvanian Families Dvojposchodový školský autobus
20,80 €

Dvojposchodový školský autobus je pripravený vyraziť do lesa za zvieratkami nielen do lesnej škôlky! Pán Hamilton Čučoriedka je vodič dvojposchodového školského autobusu a vozia deti do lesnej škôlky každý deň. Deti milujú hranie sa pri autobuse, pretože jeho súčasťou je aj šmýkačka, takže jazda z horného poschodia autobusu je naozaj veľká zábava.

Sylvanian Families Canoe set 2883
8,70 €

Kanoe, v ktorom sa zvieratká môžu vydať na rybolov alebo dobrodružnú plavbu. Záchranné vesty nikdy nesmú chýbať! Sada obsahuje šesť doplnkov. Postavičky nie sú súčasťou balenia, vhodné pre deti od 4 rokov.