Sylvanian Families Základný dom s červenou strechou
35,17 € 32,20 €

Základný poschodový domček je ideálnou voľbou pre tých, ktorí začínajú s rodinami Sylvanian Families! Poschodový domček má oddeliteľnú horný podlahu, ktorú možno umiestniť vedľa prízemí, a vytvoriť tak širší priestor, s ktorým si možno jednoduchšie hrať. Schody sú ako samostatná jednotka a možno ich umiestniť na ľubovoľné miesto. Okná sú vybavené okenicami, ktoré možno počas hry otvoriť a zatvoriť.

Sylvanian Families Darčekový set - Poschodový dom s červenou strechou A
135,65 € 99,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Poschodový dom s 3 svetlami má červenú strechu a farebné steny, ktoré tvoria nádherný rodinný dom rodinky Čokoládových zajačikov. Izby sú vybavené svetlami, z ktorých každé môže byť zapnuté a vypnuté samostatne. Dom môže byť otvorený pre hranie v uhle 90 stupňov, 180 stupňov aj akýkoľvek iný uhol medzi nimi.

Sylvanian Families Darčekový set veľké sídlo s červenou strechou A
109 € 79,50 €

Vytvorte si veľké sídlo s červenou strechou, najväčší dom Sylvanian Families a to prepojením dvoch setov. Vytvorte svoj vlastný dizajn sídla vďaka novému usporiadaniu miestností a časťou strechy. Existuje mnoho spôsobov, ako domy prepojiť, a neskôr vybaviť nábytkom. Súčasťou balenia je figúrka Chocolate králika Freya a pár doplnkov.

Sylvanian Families Mesto - elegantný mestský dom-22%
58,10 € 45 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Elegantný mestský dom s vysokým stropom a priestranným druhým poschodím. Na strope v druhom poschodí nájdete luxusný luster. Dverami vyjdete na štýlový balkón. Točité schodisko môžete použiť samostatne alebo ho môžete umiestniť kdekoľvek v budove.

Sylvanian Families Zrub s nábytkom 5451
31 € 30,30 €

Dom a nábytok v Chate pri jazere majú prírodný drevený vzhľad. Strecha slúži ako kĺzačka pre všetky detské figúrky. Uvarte na kachliach na drevo, usaďte ich k jedálenskému stolu alebo nechajte vaše figúrky spať v hojdacej sieti. Rozšírte a obohaťte touto sadou váš existujúci svet Sylvanian Families.

Sylvanian Families Odpočinkový zrub
45 €

Víkendový pobyt vo zrube 2881 ponúka veľa zábavy. Relax v hojdacej sieti, výhľad do lesa z balkóna a terasy na popoludňajšie posedenie pri káve je súčasťou balenia spoločne s rebríkom, ktorý vás prepojí s horným poschodím.

Sylvanian Families Dom s vežou a červenou strechou 5400
69 € 65,50 €

Krásny trojpodlažný dom s vežou a červenou strechou. Dom má tri veľké miestnosti, jednu v každom poschodí a výťah, ktorý ovládate otočením veterníka na vrchole veže a pohybujete tak výťahom hore a dole. Dvere sa automaticky otvoria a zatvoria na každom poschodí. Poschodie sú dostatočne priestranné a pripravené na výzdobu nábytkom a príslušenstvom.

Sylvanian Families Patrový dom s červenou strechou
78,06 € 67,70 €

Poschodový dom s 3 svetlami má červenú strechu a farebné steny, ktoré tvoria nádherný rodinný dom rodinky Čokoládových zajačikov. Izby sú vybavené 3 svetlami, z ktorých každé môže byť zapnuté a vypnuté samostatne. Dom môže byť otvorený pre hranie v uhle 90 stupňov, 180 stupňov aj akýkoľvek iný uhol medzi nimi. Miestnosť druhého poschodia na ľavej strane a strecha na pravej strane sú odnímateľné.

Sylvanian Families Domček pre ježkov 5453
13,20 €

Tajný domček pre ježkov s figúrkou Baby Ježka. Figúrka sa pohodlne vojde do spacáku. Vnútri domčeka je šmýkačka, stôl v tvare ježka a sporák. Táto sada rozšíri a obohatí váš existujúci svet Sylvanian Families.

Sylvanian Families Domček Sweet Raspberry 5393
26,10 €

Domček Sweet Raspberry je ideálnou voľbou pre tých, ktorí začínajú s rodinami Sylvanian Families! Táto sada všetko v jednom obsahuje domček, figúrku baby Chocolate králika a detskú postieľku so šmýkačkou, takže si môžete začať ihneď hrať. Domček je prízemný dom s úžasnou vstupnou terasou, červenou strechou a je pripojiteľný ku všetkým domčekom Sylvanian Families s červenou strechou.

Sylvanian Families Mesto - veľký obchodný dom 6017
86,72 € 61,70 €

Veľký obchodný dom je nádherná mestská budova s ozdobnými reliéfmi a rytinami. Súprava je vybavená dvojpodlažnou budovou obchodného domu a vstupnou vežou. Hlavnú budovu môžete roztvárať a zatvárať, aby ste si užívali rôzne tvary. Hlavná budova má ručný výťah, ktorý dokáže vyviezť figúrky do horného poschodia.

Sylvanian Families Trojposchodový domček
49,22 € 43,50 €

Nový trojposchodový dom má tri nádherné poschodia pre veľa nábytku. V najvyššom poschodí má veľké okrúhle okná a nad nimi malý balkón, ideálny pre pozorovanie okolia domčeka. Ďalšie dve podlažia majú dostatok priestoru pre nábytok a rodiny s detmi.

Sylvanian Families Maják-18%
64,70 € 53 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Maják v dedinke Sylvanian je skvelým miestom k odpočinku. Vďaka 3 vzorom hviezdnej oblohy možno meniť motívy a osvietiť tak strop detskej izbičky. Otočením hornej časti majáku sa svetlo rozsvieti ako u skutočného majáku. K dispozícii je tematický nábytok, ako sú hojdacie siete, pohovky v tvare mušle či konferenčné stole v tvare veľryby.

Sylvanian Families Mesto - delikátna reštaurácia 6018
49,25 € 36,30 €

Delikátna reštaurácia podáva to najlepšie jedlo v meste. Nastavte zábradlia, uličku, schodiská a markízy, ako chcete, aby ste si vytvorili vlastnú reštauráciu. Sada obsahuje všetko, čo potrebujete k reštaurácii: kuchynská linka, kuchynský riad, stôl a stoličky, vozík, jedálenská sada a dokonca aj šéfkucharský obliečok. Nádherná trojposchodová torta je ideálna pre párty.

Sylvanian Families Zábavný hrací domček pri mori
55,52 € 30,30 €

Tajomný ostrovný domček je miestom, kam si zvieratká chodia zaplávať, hrať sa a baviť sa a potápať sa. Pod vodou môžu objaviť truhlicu s pokladom alebo napríklad dúhovú rybku. Tak rýchlo, pripraviť si veci na šnorchlovanie, pre istotu záchranný kruh, vyliezť do horného poschodia domčeka, odraziť sa a žblnk do vody!

Sylvanian Families Mestský dom poschodový so svetlami
82,90 € 72,70 €

Keď sa vonku zotmie, v tomto veľkom dome všetko ožije! Svetielka prežiaria obe poschodia! V prízemí sa práve večeria, hore sa deti pripravujú do postieľky a to najmenšie už spinká. Maminka si chvíľku odpočinie pri čítaní v kuchárkej knižke a pritom čaká na telefón od babičky, ktorá príde na návštevu. Kvetinky na balkóne sa musia zaliať, koláč v rúre už čaká a otecko si nakoniec vychutnáva večernú kávu spoločne s mamičkou.

Sylvanian Families Dobrodružný dom na strome 5450
43,10 €

Existuje mnoho spôsobov, ako si hrať s týmto dobrodružným domom na strome! Hojdačku možno použiť ako výťah. Položte drevenú kladu na šmýkačku a užite si jazdu dole. Domček má štyri malé izbičky. Vnútri stromu je tajná chodba určená len pre deti. Terasa domčeku možno vybrať a je možné si s ňou hrať samostatne. Rozšírte a obohaťte touto sadou váš existujúci svet Sylvanian Families.

Sylvanian Families Škola pri strome
50,70 € 46,50 €

Škola v prírode, výučba priamo v lese a k tomu aj na strome, kde je možné sledovať ďalekohľadom aj vzdialené okolie je pre všetkych malých školákov veľkým lákadlom! Vylezte so zvieratkami do koruny stromu a užívajte si lesnú atmosféru!

Sylvanian Families Hausbót
84,41 € 68,10 €

Veľká loď, hausbót dopláva všade tam, kam si budete priať. Na tejto lodi zažijete veľké dobrodružstvo a nikdy sa nebudete nudiť. Keď je čas na zábavu vo vode, jednoducho sa rozloží bočný diel lode a slnenie, skákanie do vody, alebo piknik môže začať!