TimeLife Lucerna s imitáciou krbového plameňa 23cm
9,42 €
+ doprava zadarmo

Kovová LED lucerna Grundig Timelife vysoká 23cm má dokonalú imitáciu plápolajúceho ohňa v krbe. Efekt vytvára 3 LED diódy. Funkcia časovača pre príjemnú večernú dekoráciu.


Sifcon Svietnik traja Budhovia 35x14 cm
33,57 €
+ doprava zadarmo

Doprajte si chvíľku pokoja a zapáľte čajovú sviečku v svietniku s podobizňou Budhu. Táto dekorácia od značky Sifcon naplní váš príbytok harmóniou a pozitívnou energiou.


TORO Svietnik Antique na 4 sviečky, 40 × 10 cm, kov
11,94 €
10,85 €
+ doprava zadarmo

Dobré jedlo, super film a pokoj ožiarený žiarou sviečok – môže byť niečo lepšie? S kovovým svietnikom Toro Antique na 4 sviečky vykúzlite pohodovú atmosféru raz dva. Svietnik má krásny starobylý vintage vzhľad a otvory v tvare roztomilých hviezd. Bude vám robiť radosť nielen v adventnom období.


Sifcon Svietnik, 5pcs, 35 cm
65,90 €
+ doprava zadarmo

Klasický medený svietnik od značky Sifcon, ktorý oživí každý sviatočný stôl. Priestor na päť sviečok.


Sifcon svietnik, 22 cm, medená farba
26,96 €

14,98 €
+ doprava zadarmo

Kovový svietnik na 1 sviečku má krásne tepané detaily v medenej farbe. Výška svietnika je 22 cm a je vhodný do antique interiéru.


Koopman Svietnik na 4 sviečky, 50 cm
25,10 €
+ doprava zadarmo

Chýba vo vašom interiéri nejaká dekorácia, ktorá by ho zútulnila? Tento svietnik od značky Marex Trade je presne to, čo hľadáte. Je vyrobený z masívneho kovového podstavca a nádobky na sviečky sú zo silného pevného skla.


TimeLife Svietnik na 6 sviečok TL-44
18,47 €
+ doprava zadarmo

Kovový svietnik v čiernom prevedení v štýle hojdačky je určený pre 6 sviečok s priemerom 6 cm. Svietnik má stabilnú konštrukciu a svoje miesto si nájde v každej domácnosti ako štýlový doplnok.


TORO Svietnik na 3 sviečky, 50 cm
8,64 €
8,05 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchý drevený svietnik na 6 sviečok so šiestimi sklenenými kalíškami na čajové sviečky si nájde svoje miesto aj u vás doma. Sviečky nie sú súčasťou balenia.


Koopman Závesný kovový svietnik s veľkou sklenenou nádobkou
8,49 €
+ doprava zadarmo

Oživte interiér touto krásnou dekoráciou. Závesný kovový svietnik s menšou sklenenou nádobkou od značky Marex Trade. 27 cm vysoký svietnik je vyrobený zo silného pevného, číreho skla, obohnaný kovovou konštrukciou.


Danish Style Čajové svietniky Winter, 6 cm (SET 4 ks) zelená-60%
9 €

3,60 €

Akcia

Čajové svietniky Winter tvoria dokonalú sadu, pomocou ktorej nastolíte jedinečnú atmosféru v interiéri vašej obývačky alebo spálne. Svietniky jednoducho doplňte o čajové sviečky prípadne ich použite aj ako samostatnú štýlovú dekoráciu na nočnom stolíku či nástennej polici.


Papillon Čajový svietnik Cork, 8 cm-50%
14 €

7 €

Akcia

Čajový svietnik Cork vysoký 8 cm má príznačný názov. Jeho spodná časť je totiž skutočne vyrobená z korku, zatiaľ čo horná časť je z číreho skla. Tento číry sklenený cylinder plamienok sviečky chráni a nijako mu nebráni v šírení svojho mihotavého svetla do priestoru..


Papillon Čajový svietnik Fénix, 13 cm-50%
22 €

11 €

Posledný kus za túto cenu!

Čajový svietnik Fénix je vysoký 13 cm. Ak odhliadneme od jeho skutočnej veľkosti, na prvý pohľad by sme mohli nadobudnúť dojem, že sa jedná o stenu postavenú z kameňov. Je to však príjemná a hlavne sofistikovaná moderná interiérová dekorácia, ktorá bude lahodiť vášmu oku.


Papillon Svietnik čajový Flora, 6,5 cm-60%
8 €

3,20 €

Akcia

Akými slovami najlepšie vystihnúť čajový svietnik Flora? Jar! Jar je romantický a plný farieb a kvetín – presne taký je sklenený svietnik Flora. Lúčne kvety prevedené v jarnej žltej farbe a romantická atmosféra plamienka sviečky si s krehkou krásou jari nezadajú..


Georg Jensen Držiak na svietnik Season, nerez-50%
109 €

54,50 €

Akcia

Držiak na svietnik Season pridá svietniku na jeho unikátnosti a spoločne budú tvoriť pýchu každého interiéru, kdekoľvek zaujmú svoje miesto, či už na jedálenskom stole, komode alebo konferenčnom stolíku, a to nielen pri slávnostných okamihoch. .


Papillon Čajový svietnik hliníkový Gola, 10 cm, medená-50%
12 €

6 €

Posledný kus za túto cenu!

Ste romantické duše? Potom určite viete, že nič nenavodí romantickú atmosféru viac, než roztancovaný plamienok sviečky, ktorý vás priamo zhypnotizuje pohľadom. Najviac mu to bude pristať v našom exkluzívnom čajovom svietniku Gola, ktorý je ručne vyrobený.


Papillon Čajový svietnik hliníkový Nosta, 11 cm-50%
44 €

22 €

Akcia

Čajový svietnik Nosta je vyrobený z hliníka, ktorý bol upravený do požadovaného tvaru pomocou kladiva. No uznajte, kto sa môže pochváliť, že má doma takto výnimočnú dekoráciu? Tento svietnik bude sám o sebe skvelou dekoráciou.


Papillon Čajový svietnik keramický Bird, 16 cm, biela-40%
17 €

10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Keramický čajový svietnik Bird je roztomilý biely svietnik pre čajovú sviečku v tvare vtáčika. Plamienok sviečky v takomto svietniku bude pôsobiť obzvlášť romanticky.

šírka 16 cm
keramika s bielou glazúrou
pre jednu čajovú sviečku

.


Papillon Čajový svietnik keramický Bird, 16 cm, strieborná-40%
17 €

10,20 €

Akcia

Keramický čajový svietnik Bird je roztomilý strieborný svietnik pre čajovú sviečku v tvare vtáčika. Plamienok sviečky v takomto svietniku bude pôsobiť obzvlášť romanticky.

šírka 16 cm
keramika so striebornou glazúrou
pre jednu čajovú sviečku

.


Papillon Čajový svietnik keramický Greenery, 12 cm-50%
12 €

6 €

Akcia

Čajový svietnik Greenery neprehliadnete najmä vďaka motívu zelených listov tropický rastlín.

Keramický svietnik Greenery je kváder postavený na výšku, ktorého hrany sú mäkko oblé. Na jeho vrchole je priehlbina na čajovú sviečku.


Papillon Čajový svietnik pre 2 sviečky Carving, sivohnedá-50%
17 €

8,50 €

Akcia

Keramický čajový svietnik ponúka viac ako jeden plamienok sviečky pre útulný interiér. Jedná sa vlastne o svietniky – siamské dvojčatá. Jeden hladký a jeden vrúbkovaný čajový svietnik sú spojené v jeden celok a výsledný svietnik je opatrený lesklou glazúrou v sivohnedej farbe.


Papillon Čajový svietnik Purley, 11 cm-40%
33 €

19,80 €

Akcia

Čajový svietnik Purley je ďalším zástupcom elegantných kovových doplnkov radu Purley. Kónický tvar svietnika z neho sám o sebe robí veľmi zaujímavú interiérovú dekoráciu. Tento neobvyklý dojem je umocnený použitým materiálom a jeho prevedením.


Papillon Čajové svietniky Mexico, 9,5 cm, 2 ks-50%
22 €

11 €

Akcia

Čajové svietniky Mexico majú tvar malých zelených kaktusov. Zelená farba svietnikov osvieži interiér.

výška 9,5 cm
keramické svietniky
1× svetlo zelený svietnik
1× tmavo zelený svietnik
pre jednu čajovú sviečku

.


Stelton Svietnik na čajovú sviečku Aura, 9 cm-50%
13 €

6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Svietnik inšpirovaný tvarom lotosového kvetu bude krásnou dekoráciou akéhokoľvek interiéru. Svietniky Aura sú vyrobené z farebného skla vyzerajú veľmi pekne, ako samostatne tak všetky dohromady.

Značka

STELTON .


Stelton Svietnik stredný Classic, 12 cm-50%
90 €

45 €

Posledný kus za túto cenu!

Romantický svietnik z lešteného nerezu elegantne spája štvorcový tvar podstavca s okrúhlym tvarom hlavnej časti svietnika. Tento jednoduchý a zároveň rafinovaný svietnik sa vyrába v troch veľkostiach, z ktorých môžete vytvoriť úžasnú sadu 3 svietnikov rôznych veľkostí.


Papillon Svietnik kovový Palm Leaf, 45 cm-39%
51 €

31 €

Akcia

Svietnik kovový Palm Leaf je, ako už napovedá názov, svietnik v podobe štylizovaného palmového listu. Už na prvý pohľad vyzerá ako dokonalá dekorácia, ktorá doladí váš interiér.


Danish Style Hliníkový svietnik Hracia kocka, 16 cm-23%
132,23 €

101 €

Akcia

Svietnik Hracia kocka netreba príliš predstavovať. Ak máte radi originalitu a tiež humor, hliníkový svietnik v tvare hracej kocky si jednoducho nenecháte ujsť.

šírka 16 cm
originálna dekorácia a vtipný darček
nahrubo opracovaný hliník

.


Papillon Svietnik kovový Palm Leaf, 33 cm-30%
33 €

23 €

Akcia

Chýba vášmu interiéru nejaká maličkosť, ktorá ho perfektne doladí? Potom ste ju práve našli! Svietnik kovový Palm Leaf je, ako už napovedá názov, svietnik v tvare štylizovaného palmového listu. Tento tvar je v popredí a v pozadí je umiestnený podstavec na čajovú sviečku.


Danish Style Svietnik Sover, 8,5 cm, biela-25%
8 €

6 €

Akcia

Svietnik Sover je elegantný doplnok na jedálenský stôl, kde vám pri stolovaní pomôže vytvoriť príjemnú atmosféru. A to najmä ak stolujete s použitím niektorých ďalších doplnkov na stolovanie z radu Sover.

Svietnik Sover má kónický tvar a stojí na drevenom podstavci.


Papillon Čajový svietnik sklenený Kaktus, 8 cm-49%
8 €

4,01 €

Akcia

Spestrite svoju obývačku alebo spálňu čajovým svietnikom Kaktus. Originálny čajový svietnik so vzorom kaktusov na bielom podklade.

výška 8 cm
svietnik z bieleho skla
potlač v odtieňoch zelenej farby
motív zelených kaktusov
na čajové sviečky

.


Danish Style Kameninový svietnik Artičoka, 15 cm-24%
41,11 €

31 €

Akcia

Kameninový svietnik Artičoka je originálny doplnok na  jedálenský alebo konferenčný stolík, pokiaľ si doma radi vytvárate atmosféru pomocou sviečok.

Stolný svietnik pre štíhlu sviečku v podobe artičok je vyrábaný ručne.


Danish Style Svietnik Sover, 8,5 cm, sivá-25%
8 €

6 €

Akcia

Svietnik Sover je elegantný doplnok na jedálenský stôl, kde vám pri stolovaní pomôže vytvoriť príjemnú atmosféru. A to najmä ak stolujete s použitím niektorých ďalších doplnkov na stolovanie z radu Sover.

Svietnik Sover má kónický tvar a stojí na drevenom podstavci.


Papillon Čajový svietnik sklenený Palm Leaf, 7,5 cm-39%
9,99 €

6 €

Akcia

Pohodovú atmosféru vo vašom interiéri navodíte ľahko s čajovým skleneným svietnikom Palm Leaf. Položte si ho na regál, poličku či konferenčný stolík. Zapáľte si sviečku a relaxujte. Veľké zelené listy, ktorými je svietnik potlačený, k tomu priam nabádajú.


Papillon Čajové svietniky keramické Apple, sada 2 ks-30%
33 €

23 €

Akcia

Keramické čajové svietniky Apple v tvare jabĺčok sú kombináciou elegancie a roztomilosti. Sú vyrobené z glazovanej keramiky. Jeden zo svietnikov je z vonkajšej strany biely a z vnútornej strieborný, druhý svietnik presne naopak.


Papillon Hliníkový svietnik Strado curved, 35 cm-29%
99,99 €

70 €

Akcia

Hliníkový svietnik Strado je exkluzívny svietnik na valcovú sviečku. Svietnik tvorí ľahko pokrútený tepaný prstenec, v ktorého strede, pri pohľade spredu, plápolá plamienok sviečky.


Papillon Hliníkový svietnik Strado double, 23 cm-25%
99,99 €

74 €

Akcia

Hliníkový svietnik Strado double je exkluzívny svietnik na valcovú sviečku. Svietnik tvoria dva tepané prstence, ktoré sú na jednej strane spojené, a znázorňujú tak skutočný význam snubných prsteňov.


Papillon Hliníkový svietnik Strado double, 33 cm-28%
144 €

103 €

Akcia

Hliníkový svietnik Strado double je exkluzívny svietnik na valcovú sviečku. Svietnik tvoria dva tepané prstence, ktoré sú na jednej strane spojené, a znázorňujú tak skutočný význam snubných prsteňov.


Papillon Podlahový svietnik Purley, 46 cm-29%
99,99 €

70 €

Akcia

Podlahový svietnik Purley je vysoký celých 46 cm, preto ho vo vašom interiéri rozhodne nikto neprehliadne. Súčasne s ním počítajte pri plánovaní celkového osvetlenia miestnosti. Nábytok a doplnky radu Purley sa vyznačujú elegantným kovovým prevedením s patinou.


Papillon Stolný svietnik Purley, 20 cm-28%
56 €

40 €

Posledný kus za túto cenu!

Svietnik Purley je elegantným doplnkom jedálenského stola, konferenčného stolíka či komody. Vyznačuje sa kónickým tvarom a patinovanou povrchovou úpravou. Plamienok sviečky elegantne presvitá cez zdanlivo chaotickú kovovú sieť.


Papillon Svietnik sklenený Lacuna, 15 cm, fialová-26%
24,44 €

18 €

Akcia

Sklenený svietnik Lacuna je luxusný interiérový doplnok pre dokonalú harmonickú atmosféru.

Hľadáte dizajnový darček pre ženu, ktorá miluje všetko, čo sa blyští? Sklenený svietnik Lacuna v polnočnej modrej a striebornej farbe ju určite poteší.


Papillon Svietnik sklenený Lacuna, 15 cm, modrá-26%
24,44 €

18 €

Akcia

Sklenený svietnik Lacuna je luxusný interiérový doplnok pre dokonalú harmonickú atmosféru.

Hľadáte dizajnový darček pre ženu, ktorá miluje všetko, čo sa blyští? Sklenený svietnik Lacuna v polnočnej modrej a striebornej farbe ju určite poteší.


REMEMBER® Svietnik Flow, porcelán/sklo, 20 cm-23%
37,99 €

29 €

Akcia

Svietnik Flow je vyrobený zo skla a porcelánu. Porcelánový podstavec zdobí motív v podobe farebných bodiek. Sklenená časť bude sviečku dokonale chrániť, a tak už nič nebude brániť vytvoreniu tej správnej atmosféry.


REMEMBER® Svietnik William, porcelán/sklo, 20 cm-23%
37,99 €

29 €

Akcia

Svietnik William je vyrobený zo skla a porcelánu. Porcelánový podstavec zdobí motív v podobe farebných pruhov. Sklenená časť bude sviečku dokonale chrániť, a tak už nič nebude brániť vytvoreniu tej správnej atmosféry.