Philips HUE senzor pohybu

Philips HUE senzor pohybu

Pridajte senzor pohybu do svojho systému Philips Hue a získajte pohodlie, pokoj mysle a úsporu energie. Je napájaný batériou a úplne bezdrôtový, teda si ho môžete umiestniť kdekoľvek doma. Celý popis
52,50 €
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 2 kusy

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 975952

Popis

Philips Hue Senzor pohybu Príslušenstvo

Rozžiarte svoje svetla. Spúšťa sa pohybom.

Pridajte senzor pohybu do svojho systému Philips Hue a získajte pohodlie, pokoj mysle a úsporu energie. Je napájaný batériou a úplne bezdrôtový, teda si ho môžete umiestniť kdekoľvek doma. Ľahko sa nastavuje pomocou aplikácie Philips Hue.

 • Prevedenie bez káblov ponúka možnosť umiestnenia kamkoľvek.
 • Pripojte až 50 svetiel Philips Hue.
 • Zapína svetlá len v prípade potreby.
 • Zapnutie svetiel Hue pri detekcii pohybu.
 • Automatické zapnutie jemného nočného svetla.
Špecifikácia:
 • Krytie: IP42.
 • Minimálna životnosť batérie: 2 rokov.
 • Možnosti montáže: samostatne.
 • Možnosť inovácie softvéru: pri pripojení k systému Philips Hue Bridge.
 • Rozmer: 2×5,5×5,5× cm.
 • Svetelné spojenie ZigBee: protokol IEEE 802.15.4.4.
Prednosti:
{{ cleaner() }}
{{ image(30698696, small, left) }}

Rozšírte si ekosystém

Mostík Philips Hue (nie je súčasťou balenia) môže obslúžiť až 50 svetiel a rôzne príslušenstvo. Stačí začať s ľubovoľnou základnou sadou alebo jedným mostíkom a môžete sa pustiť do pridávania výrobkov Philips Hue. Potom už môžete v aplikácii Philips Hue pre systémy iOS a Android ovládať svetla jednoduchým pohybom prsta. Systém Philips Hue vychádza pri ovládaní svetiel zo spoľahlivej technológie ZigBee s nízkou spotrebou energie. Do systému sa neustále dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácia softvéru i firmvéru sa vo výrobkoch Philips Hue vykonávajú priamo, bezdrôtovo a bez námahy.
{{ Cleaner() }}

Automatická detekcia pohybu

Pripojte prostredníctvom aplikácie Philips Hue pohybový senzor Philips Hue k mostíku Philips Hue a vaše svetlá Philips Hue sa pri vstupe do miestnosti automaticky zapnú. Dokonalé riešenie pre vašu kúpeľňu, chodbu, pivnicu či garáž. V aplikácii si môžete vybrať, aká svetelná scéna či nastavenie má byť pri detekcii pohybu spustená. Keď nie je detekovaný žiadny pohyb, svetlá sa automaticky vypnú.

Denné aj nočné nastavenie

Je možné zvoliť rôzne nastavenia osvetlenia pre deň a noc. Počas dňa môže senzor zapnúť jasné biele svetlo, ktoré vám pomôže lepšie vidieť. V noci môže zapnúť jemné nočné svetlo, keď vy alebo vaše deti vstanete z postele. Len toľko svetla, aby ste videli okolo seba, ale nevzbudili zvyšok rodiny.

Integrovaný senzor denného svetla

Vďaka integrovanému svetelnému senzoru sa budú vaše svetlá zapínať, len keď je treba. Citlivosť na svetlo možno ľahko zmeniť v aplikácii Philips Hue, takže sa senzory aktivujú, len keď potrebujete trochu svetla navyše. Senzor pohybu tiež pomáha šetriť energiu tým, že automaticky vypína svetlá na miestach, ktoré sa nepoužívajú. Keď nie je detekovaný žiadny pohyb, svetla najskôr stmavnú, načo sa po stanovenom čase úplne vypnú.

Bez káblov – umiestnite ho kamkoľvek

Pohybový senzor je napájaný batériou. Vďaka tomu je úplne bezdrôtový a je ľahké ho umiestniť kamkoľvek v dome. Nastavenie je hotové v priebehu niekoľkých minút. Stačí ho položiť na poličku či nočný stolík alebo ho priloženými skrutkami pripevniť na stenu či na strop. Môžete ho dokonca magneticky pripevniť ku kovovým povrchom. Uhol snímania je možné upraviť otočením senzora vhodným smerom.

Videá:

Philips Hue Turn on your peace of mind

Latest innovation from Philips Hue IFA 2016