Solarcentre Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom SolarCentre Eco Wedge Elite SS9991

Solarcentre Solárne bezpečnostné LED osvetlenie s pohybovým senzorom SolarCentre Eco Wedge Elite SS9991

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Solárne senzorové LED osvetlenie SolarCentre Eco Wedge Elite s diaľkovým ovládaním Svetelný výkon až 1000 lumenov Vrátane diaľkového ovládaniaAž 5 režimov osvetlenia Štýlové solárne osvetlenie s pohybovým senzorom Toto solárne LED osvetlenie so senzorom pohybu obsahuje 60 vysoko výkonných SMD LE… Celý popis
56,99 €
Partner: ECO PRODUKT

Už sa nepredáva

Doručenie na adresu nedostupné

Kód: 100051775205

Popis

Solárne senzorové LED osvetlenie SolarCentre Eco Wedge Elite s diaľkovým ovládaním

Svetelný výkon až 1000 lumenov Vrátane diaľkového ovládaniaAž 5 režimov osvetlenia

Štýlové solárne osvetlenie s pohybovým senzorom Toto solárne LED osvetlenie so senzorom pohybu obsahuje 60 vysoko výkonných SMD LED diód, ktoré osvetlia príjazdové cesty a chodníky studeným bielym svetlom o sile 1000 lumenov.Spolu so zabudovaným vysoko hustotným solárnym panelom je toto senzorové osvetlenie ideálne aj na bezpečnostné účely, keďže nehrozí prerušenie prívodu elektriny.

5 režimov osvetlenia

Režim1 (svieti žltá LED): Po zotmení sa rozsvieti tlmené svetlo, po zachytení pohybu sa osvetlenie rozsvieti na 15 sekúnd plný jasom a následne sa vráti do režimu tlmeného svetla Režim2 (svieti modrá LED): Po zotmení nesvieti žiadne tlmené svetlo. Osvetlenie sa rozsvieti plným jasom na 15 sekúnd a následne sa vypne. Vhodné pre použitie v zimeKeď po zotmení zistí pohyb, lampa sa aktivuje a vypne približne 15 sekúnd po zastavení pohybu. Odporúča sa pre zimné použitie, alebo ak je osvetlenie nainštalované na neštandardnom mieste. Režim3 (svieti červená LED): Po zotmení sa rozsvieti svetlo so stredným jasom a vypne sa až po vybití batérií alebo po 10 hodinách, podľa toho, čo bude skôr. V tomto režime nereaguje osvetlenie na pohyb Režim4 (svietia žltá, modrá, červená LED): Po zotmení sa rozsvieti svetlo so stredným jasom. Ak nabitie batérie klesne pod 60%, prepne sa do režimu 2. Ak už nabitie batérie bolo pod 60% pri zapínaní režimu, taktiež sa automaticky zvolí režim 2. Režim 5 (bliká žltá, modrá, červená LED): Osvetlenie sa rozsvieti na 1 hodinu plným výkonom aj v prípade, že je denné svetlo.

Výhody

Vodeodolná konštrukcia s ochranou IP65 Svetlo sa dokáže rozsvietit až 500 krát za noc​ Nevyžaduje elektrické vedenie. Už žiadne narúšanie stien káblami Jednoduchá montáž – do minúty namontované Studené biele svetlo s 1000 lumenmi a 60SMD LED diódami Dobre umiestnený solárny panel na vrchnej časti svetla, umožní produktu pracovať aj v typických zimných podmienkach.

Prevádzka Solárne svetlo je plne automatické, bezdrôtové, spoľahlivé a vodeodolné. Batéria vo svetle Eco Wedge Pro sa počas dňa nabíja aby dokázala napájať osvetlenie počas noci. Vďaka zabudovanému solárnemu panelu je inštalácia veľmi jednoduchá. Postačia 2 dierky na uchytenie. Osvetlenie je nutné umiestniť na miesto, odkiaľ môže solárny panel zachytávať dostatok slnečného svitu pre správne nabitie batérie.

Technické parametre

Počet rozsvietení za noc: max. 500 Farba svetla: studená biela Detekčná vzdialenosť: 10m Doba rozsvietenia: 15 sekúndDosah diaľkového ovládania: 8m Diaľkové ovládanie: infračervené (nutné mieriť na príjmač) Hmotnosť: 690g Rozmery osvetlenia: 21 × 14 × 11,5 cm