Solarcentre Záhradná solárna lucerna TrueFlame Solar Crook SS9968 s USB

Solarcentre Záhradná solárna lucerna TrueFlame Solar Crook SS9968 s USB

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Solárna lucerna s efektom realistického plameňa a možnosťou USB nabíjania Krásny efekt realistického plameňa Až 10 hodín svietenia automaticky po zotmení Úplne bezdrôtové Štýlová solárna záhradná lucerna Táto krásna lucerna je poháňaná solárnou energiou a produkuje ohromujúci svetelný efekt rea… Celý popis
29,90 €
Partner: ECO PRODUKT

Už sa nepredáva

Doručenie na adresu nedostupné

Kód: 100053232828

Popis

Solárna lucerna s efektom realistického plameňa a možnosťou USB nabíjania

Krásny efekt realistického plameňa Až 10 hodín svietenia automaticky po zotmení Úplne bezdrôtové

Štýlová solárna záhradná lucerna

Táto krásna lucerna je poháňaná solárnou energiou a produkuje ohromujúci svetelný efekt realistického plameňa. Lucerna poskytuje možnosť nabíjať pomocou USB portu (káble súčasťou balenia)

Lampa sa skvele hodí na osvetlenie kvetinových záhonov, chodníkov a záhrad. Môžete ju položiť na stôl, alebo zapichnúť do zeme pomocou dizajnovej tyče a kolíka, ktoré sú takisto súčasťou balenia.

Lampa je navrhnutá tak, aby fungovali celoročne aj v oblastiach s vysokou oblačnosťou a poskytuje možnosť úsporného režimu, ktorý znižuje jas v prospech dlhšej prevádzky. Táto možnosť sa uplatní najmä v zime, keď je nedostatok slnečného žiarenia.

Vlastnosti a výhody

Úžasný efekt realistického plameňa TrueFlame ​ Nabíjatelná aj pomocou USB Jednoduchá a rýchla inštalácia už behom niekoľkých sekúnd  Bezdrôtová a plne automatická. Zapne sa v noci a automaticky vypne pri úsvite. Dlhodobá prevádzka aj v neštandardných podmienkach Voliteľný režim úsporného výkonu pre dlhšiu prevádzku. Táto možnosť znižuje jas, ale zároveň zdvojnásobuje dobu chodu. Táto možnosť nájde uplatnenie najmä v zime. Vodotesná a určená pre vonkajšie použitie v záhradách.

Technické parametre

Výška lucerny: 19.5 cm Šírka lucerny: 12.5 cm Výška bez hrotu: 67 cm Celková výška vrátane hrotu:84 cmSvetelný tok: 50 Lumenov Materiál: plast Doba prevádzky: 10 hodín Hmotnosť: 800gObsah balenia: 1× Solárna lucerna TrueFlame s USB 1× Stĺp a hrot 1× Nabíjací kábel 1× Návod

Videoukážku prehráte pravým klikom myši