Elgato Eve Light Strip - predĺženie 2 m (11EAS9901)

Elgato Eve Light Strip - predĺženie 2 m (11EAS9901)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Inteligentný LED pásik s možnosťou rozšírenia. Dĺžka 2 metre. Špičková technológia LED. Hlasové ovládanie prostredníctvom Siri alebo aplikácie v telefóne. Jednoduchá inštalácia. Maximálna dĺžka do 10 metrov. Sprievodná aplikácia. 1800 lúmenov. Veľký počet farieb a nastavení jasu. Celý popis
53,66 €
Vrátane DPH
40,34 €
-24%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 2 kusy

22.9.2021 - 23.9.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100058472000

Popis

Eve Light Strip, inteligentný LED pásik, predĺženie 2 m

Doteraz najdokonalejší LED pásik s podporou HomeKit. Svetelný pás Eve Light Strip je pripravený ohúriť vás vernými farbami, poslúchať vaše príkazy a poskytnúť vám tú najjasnejšiu a najkrajšiu paletu farieb na dosah ruky.

 • 2 metre dlhý predlžovací pás
 • Jednoduchá inštalácia
 • Sprievodné aplikácie
 • Ovládanie z telefónu cez rozhranie Apple HomeKit
 • Ovládanie hlasovej asistentky Siri
 • Jas 1800 lúmenov
 • Veľký výber farieb a nastavení jasu
 • Wi-Fi 2,4 GHz 802.11b/g/n

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jas 1800 lúmenov

Špičkové trojdiodové spracovanie vyžaruje najteplejšiu a najchladnejšiu bielu farbu, akú si viete predstaviť. K tomu pridajte žiarivé farebné spektrum. Výsledkom je dokonalé osvetlenie na osvetlenie celej miestnosti alebo vytvorenie jemnej atmosféry.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Čo dokáže?

 • Programovanie scén – scény zabezpečujú, aby ostatné príslušenstvo spolupracovalo, všetko bude fungovať na povel.
 • Jednoduché nastavenie – 2 metre dĺžky sa dajú skrátiť na ľubovoľnú dĺžku, predĺžiť až na 10 metrov alebo ohnúť do rôznych tvarov.
 • Dajte príkaz – nastavte scény v okamihu prostredníctvom Siri, Ovládacieho centra alebo hodiniek Apple Watch.
 • Kompatibilita s tvojím ekosystémom – HomePod alebo Apple TV ti poslúžia ako domáce rozbočovače, ktoré bez problémov automatizujú tvoje príslušenstvo a udržiavajú ťa v spojení aj mimo domu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Elgato Eve Smart Home

Predstavte si domácnosť, v ktorej vaše zariadenia a gadgety spolupracujú. Uľahčia vám život a nemusíte pri tom ani pohnúť prstom. Domov, ktorý sa o seba postará, keď nie ste doma, a privíta vás, keď prídete. Domov, ktorý môžete ovládať odkiaľkoľvek. Elgato Eve vám to poskytne a ešte oveľa viac.

Apple HomeKit

Produkty Elgato sú založené na technológii Apple HomeKit, ktorá vám poskytuje rozšírené možnosti šifrovania, informácie o meraní a úplné zabezpečenie. Výrobky možno spravovať z kompatibilného iPhonu, iPadu alebo iPodu pomocou technológie Bluetooth Smart. A ak nie ste doma, môžete svoj domov kontrolovať pomocou Apple TV.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Inteligentný LED pásik. 2 metre predĺženia. Špičková technológia LED. Hlasové ovládanie prostredníctvom Siri alebo aplikácie v telefóne. Jednoduchá inštalácia. Maximálna dĺžka do 10 metrov. Sprievodná aplikácia. 1800 lúmenov. Veľký počet farieb a nastavení jasu.