Woodwick Sviečka Trilogy , Útulný zrub, 275 g

Woodwick Sviečka Trilogy , Útulný zrub, 275 g


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerVýpredaj

Útulný zrub, 275 g – luxusne voňajúca sviečka Trilogy v sklenenej oválnej váze s dreveným viečkom značky WoodWick.
Celý popis

16.67
21,59 € Vrátane DPH
16,67 €
-22%
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100017289001

Popis

Popis produktu

Príjemná vôňa lesa prinášajúca spomienky na dlhé večery strávené s priateľmi pri táboráku. Stáročia uznávaná živica stimuluje myseľ svoju nenapodobiteľne hrejivou sladkou a korenistou vôňou. Vôňa cédru a žeravých uhlíkov, ktorá vytvára nostalgický pocit horiaceho praskajúceho ohňa.
Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávaniu vône. Drevené viečko poslúži ako podstavec pod sviečku pri jej horení a chráni tak povrch nábytku.
Nová patentovaná inovácia 100% prírodného dreveného knôtu umožňuje rýchlejšie uvoľnenie vône a lepšie horenie. Unikátny drevený knôt zabezpečí efekt verne praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň.
Zložená zo smesi vôní a farieb, ktoré sú vzájomne zladené. Každá farebná vrstva obsahuje inú vôňu a keď sviečka horí, horná vrstva sa postupne roztápa do vrstvy pod ňou a vytvára tým novú a jedinečnú vôňu.
Sviečka je ručne vyrobená v USA za použitia vysoko kvalitných voskov, kde významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50% dlhšie ako parafín, je vyrobený z trvale udržiteľných zdrojov a je biologicky rozložiteľný.
Vďaka použitým voskom a prírodnému drevenému knôtu horia sviečky WoodWick bezproblémovo a majú jednu z najdlhších dôb horenia.
Doprajte si tú najvybranejšiu vôňu, ktorá ani postupom času nezmizne!
Táto neodolateľná sviečka značky WoodWick ponúka až 60 hodín skutočného potešenia z vône.
Hmotnosť: 275 g.
Rozmery celého zabaleného výrobku: šířka: 93mm, výška: 95mm, dĺžka: 116mm
Hmotnosť celého výrobku: 648.0 g


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ CANDLE