Vonná sviečka strednej so zlatým vrchnákom Teplo rodinného krbu 115 g

Vonná sviečka strednej so zlatým vrchnákom Teplo rodinného krbu 115 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Sviečky Heart & Home sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov – je používaný sójový vosk, knôty z Nemecka a jedinečnej vône sú dodávané od veľmi cenených európskych dodávateľov. Vosk pre tieto sviečky bol vyrobený z prírodnej zmesi sójových bôbov. Celý popis
12 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

1.12.2021 - 2.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100041910195

Popis

Sviečky Heart & Home sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov – je používaný sójový vosk, knôty z Nemecka a jedinečnej vône sú dodávané od veľmi cenených európskych dodávateľov. Vosk pre tieto sviečky bol vyrobený z prírodnej zmesi sójových bôbov. Vďaka tomu sú sviečky Heart & Home šetrnejšie a prívetivejšie k životnému prostrediu, sú netoxické, a vy tak môžete relaxovať s pocitom, že ste prispeli k tomu, aby naša príroda zostala krásna.

Stredná sviečky rozžiari a prevonia váš domov až na 30 hodín. Sú vhodné pre bežné, stredne veľkej miestnosti.Heart & Home sviečky horia pri nižších teplotách, než klasické sviečky, a tak presvieti váš domov na dlhú a dlhú dobu … Sójový vosk je aromatizovaný, takže sviečka navodzuje nielen hrejivý pocit, ale váš domov bude aj krásne prevoňaný vôňou, ktorú si vyberiete pre navodenie tej správnej atmosféry. A to aj keď sviečka zrovna nehorí. Použitý vosk totiž umožňuje, aby sa esencia s voskom lepšie prepojila, a vôňa sviečok je tak intenzívnejší. Okrem toho sviečky tiež krásne vyzerajú a sú navrhnuté tak, aby sa poháre potom, čo vyhorí, dali použiť aj ako elegantná dóza alebo dekorácie.Ako používať:Používajte podľa návodu.Náš tip:Unikátny kovové viečko možno použiť pre zhasínanie sviečky.