Village Candle Vonná sviečka v skle Spiced Pumpkin 397 g

Village Candle Vonná sviečka v skle Spiced Pumpkin 397 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Dekoratívna vonná sviečka s vôňou pravého a jedinečného tekvicového koláča s troškou škorice, muškátového orieška a zázvoru. Poďte si zapálením tejto sviečky upiecť ten najamerickejší koláč zo všetkých. Celý popis
19,90 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

2.12.2021 - 3.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100068166224

Popis

Dekoratívna vonná sviečka s vôňou pravého a jedinečného tekvicového koláča s troškou škorice, muškátového orieška a zázvoru. Poďte si zapálením tejto sviečky upiecť ten najamerickejší koláč zo všetkých. Nechajte sa oslniť tým najžiarivejším koláčom pod slnkom, proti zimnej depresii je to ten najlepší liek.

Vlastnosti:

  • sviečka s dvoma knôtmi,
  • s vôňou tekvicového koláča s troškou škorice, muškátového orieška a zázvoru,
  • v sklenenej dóze,
  • doba horenia až 85 – 105 hodín.
Ako používať:

Používajte podľa návodu.

Náš tip:

Ako zaistiť dostačujúci plameň sviečky: hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vo vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa vždy rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nezastrihujte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne.

Upozornenie:

Po zapálení nenechávajte bez dozoru. Umiestnite na nehorľavú podložku. Zabráňte kontaktu s horľavým materiálom. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Nezhasínajte priklopením viečka. Nádoba je po zapálení horúca.