Village Candle Vonná sviečka v skle Lavender 390 g

Village Candle Vonná sviečka v skle Lavender 390 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Vôňa širokých pásov polí vo francúzskej Provence, plných rozkvitnutých, bohatých a opojných kvetov levanduľou, nesúce sa po miernom vánku za jasného slnka. Zapáľte túto sviečku, ľahnite si na vankúš či napustite vaňu a relaxujte pri tejto milovanej, upokojujúce, všeobjímajúca vôňu. Celý popis
19,80 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

25.6.2021 - 28.6.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100056064000

Popis

Vôňa širokých pásov polí vo francúzskej Provence, plných rozkvitnutých, bohatých a opojných kvetov levanduľou, nesúce sa po miernom vánku za jasného slnka. Zapáľte túto sviečku, ľahnite si na vankúš či napustite vaňu a relaxujte pri tejto milovanej, upokojujúce, všeobjímajúca vôňu.

vlastnosti:

  • sviečka s dvoma knôty,
  • s vôňou levandule,
  • v sklenenej dóze,
  • doba horenia až 105 hodín.
Ako používať:

Používajte podľa návodu.

Náš tip:

Ako zabezpečiť dostatočné plameň sviečky: hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa vždy rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne.

Upozornenie:

Po zapálení nenechávajte bez dozoru. Umiestnite na nehorľavú podložku. Zabráňte kontaktu s horľavým materiálom. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Nehaste priklopením viečka. Nádoba je po zapálení horúca.