Village Candle Vonná sviečka v skle Balsam Fir 397 g

Village Candle Vonná sviečka v skle Balsam Fir 397 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Dekoratívne vonná sviečka s dvoma knôty v sklenenej dóze s viečkom s vôňou pravých lesných jedlí zjemněných omladzujúci vôňou balzamu. Táto sviečka zachytáva povzbudzujúcu vôňu tak verne, že je to ako osviežujúci prechádzka medzi stromami. Celý popis
19,80 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

25.6.2021 - 28.6.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100056064002

Popis

Dekoratívne vonná sviečka s dvoma knôty v sklenenej dóze s viečkom s vôňou pravých lesných jedlí zjemněných omladzujúci vôňou balzamu. Táto sviečka zachytáva povzbudzujúcu vôňu tak verne, že je to ako osviežujúci prechádzka medzi stromami. Ideálne pre nastavenie dovolenkové nálady alebo vychutnanie si úniku do lesa.

vlastnosti:

  • sviečka s dvoma knôty,
  • s vôňou jedľou a balzamu,
  • v sklenenej dóze,
  • doba horenia až 105 hodín.
Ako používať:

Používajte podľa návodu.

Náš tip:

Ako zabezpečiť dostatočné plameň sviečky: hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa vždy rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne.

Upozornenie:

Po zapálení nenechávajte bez dozoru. Umiestnite na nehorľavú podložku. Zabráňte kontaktu s horľavým materiálom. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Nehaste priklopením viečka. Nádoba je po zapálení horúca.