Pěstík Brokolica - 100% přírodní esenciální olej 10ml

Pěstík Brokolica - 100% přírodní esenciální olej 10ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Brokolicový olej je vynikajúci náhradou za silikóny vo vlasových prípravkoch. Nie je mastný a dobre sa vstrebáva do pokožky. Celý popis
6 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 3 kusy

Tovar od predajcu Lázeňská káva s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 12124389

Popis

Brokolicový olej (Brassica oleracea var. Italica) 10ml

Náš organicky vytvorený  brokolicový olej  je  lisovaný za studena  zo semien Brassica oleracea italica. Brokolica pravdepodobne pochádza z oblasti Stredozemného mora. V dvadsiatych rokoch sa pestovanie brokolica rozmohlo najmä v Taliansku a neskôr sa rozšírilo aj do USA a západnej Európy.

Brokolicový olej  je výnimočný  vysokým obsahom mastných kyselín . Jedinečný obsah antioxidantov obsiahnutých v Brokolicová oleji ponúka výbornú náhradu silikónov  vo vlasovej kozmetike a v kozmetických prípravkoch.

Brokolicový olej obsahuje tiež  prospešné vitamíny , ako napríklad vitamín A, ktorý pomáha k obnove a regenerácii kože. Ďalej obsahuje  kyselinu linolovú , ktorá podporuje syntézu ceramidy. Ceramidy  sú dôležité pre  zdravú  a  krásnu pokožku .

VÝHODY POUŽITIA brokolicového OLEJA

Vďaka obsahu mastných kyselín poskytuje brokolicový olej vynikajúcu oxidačnú stabilitu a zvhčující vlastnosti, ktoré majú cenné uplatnenie ako zvlhčovadlo v kozmetike.

Brokolicový olej  si tiež získava uznanie ako  prírodná alternatíva silikónu  v šampónoch, kondicionér a stylingových prípravkoch, kde je ako žiaduce výsledok vysoký lesk.

Brokolicový olej je  ľahký , nemastný a  ľahko sa vstrebáva  do pokožky. Vďaka silnému obsahu  antioxidantov chráni pokožku  pred voľnými radikálmi a  predčasným starnutím pokožky . 

Ďalej môže  chrániť pokožku pred UV žiarením  a tým prispieť k prevencii rakoviny kože.