Pěstík Argan - 100% přírodní esenciální olej 10ml

Pěstík Argan - 100% přírodní esenciální olej 10ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Arganový olej je bohatý na obsah Omega-6 a 9 mastných kyselín. Môže pomôcť pri liečbe akné a ďalších kožných problémov. Celý popis
5 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5 kusov

11.7.2022 - 12.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Lázeňská káva s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 11880907

Popis

Arganový olej (Argania spinosa) 10ml


Náš organicky vytvorený  arganový olej  je lisovaný za studena z jadier stromov Argania spinosa rastúcich vo vyprahnutých údoliach juhozápadného Maroka.


Arganový olej, známy ako  „tekuté zlato“ , sa pripravuje ručne tradičným spôsobom náročným na prácu a extrahuje sa priamo z cestovitej pasty miesením, kým sa nevytlačí všetok  vzácny olej .


Arganový stromy rastú a húževnato prežívajú v polopúštnych oblastiach Stredozemného mora a je známe, že žijú až 200 rokov. Hlboké korene a malé listy stromu Argan mu umožňujú odolávať suchým vetrom a strate vody, čo vedie k matici s jedinečným profilom oleja.


Po celé stáročia ženy po celom Stredomorí používajú arganový olej vo svojom kozmetickom režime pre  žiarivú  a  zdravo vyzerajúcu pokožku a vlasy .


VÝHODY POUŽÍVANIE OLEJA


Arganový olej  získava zvýšenú pozornosť výrobcov starostlivosti a kúpeľného priemyslu vďaka pôsobivému zloženiu sterolov a mastných kyselín. Olej je bohatý na  Omega-6 linolovú kyselinu a  Omega-9 , ktoré pomáhajú pokožke udržiavať jej pružnosť a tiež  znižujú vysky t jemných línií a  vrások .


Arganový olej môže tiež pomôcť pri  liečbe akné  a ďalších kožných ochorení, vrátane  lupienky , a je ideálny pre výživu suchých vlasov a nechtov. Arganový olej  zlepšuje pružnosť pokožky , takže je pružnejšie a odporúča sa pre zahrnutie do prípravkov určených na podporu dozrievania pokožky.


Arganový olej sa  často používa  na kožu,  nechty  a vlasy a funguje dobre v receptoch na krémy. Na rozdiel od mnohých komerčne dostupných odrôd arganového oleja je náš olej  vysoko kvalitný  s jemnou orechovou vôňou.