Ashleigh & Burwood Veľká katalytická lampa BLACK MARBLE

Ashleigh & Burwood Veľká katalytická lampa BLACK MARBLE

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Ručne fúkaná katalytická lampa BLACK MARBLE jednoducho vyčistí a prevonia váš interiér. Čierny motív na bielom plátne spolu s jemnými červenými prúžkami, ktoré krásne dotvárajú mramorový efekt, a dekoratívne čiernou korunkou vás onemie a nechá všetky v úž Celý popis
54,70 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

2.2.2022 - 3.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu À la Maison

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100020534000

Popis

Balenie obsahuje katalytickú lampu s objemom 500 ml v čiernej darčekovej krabičke, knôt s kamienkom, kovový uzáver (spomaľovač viečko), dekoratívne korunku a lievik k nalievanie vonné esencie.

Ako funguje katalytická lampa

Tajomstvo katalytických lámp je založené na princípe katalytickej reakcie – horenie bez plameňa. Tento spôsob spaľovania je oveľa bezpečnejšie ako napríklad horenie vonné sviečky. Katalytickou lampu môžete nechať bez dozoru a nemusíte sa obávať horiaceho obrusu.

 • Katalytická lampa čistia a dezinfikujú vzduch – výsledky testov dokazujú 99% úmrtnosť roztočov, baktérií aj plesňových spor.
 • Do 30 minút od začatia katalytického procesu dochádza v miestnosti k zničeniu akýchkoľvek nepríjemných pachov vrátane cigaretového dymu, nežiaducich odérov vzniknutých pri varení aj nemilým arómu domácich maznáčikov.
 • Na rozdiel od bežných osviežovačov vzduchu, ktoré zápach iba maskujú, katalytická lampa molekuly pachov ničí.

Ako používať katalytickú lampu

 • Novú lampu vyberte z obalu a z lampy zložte ozdobnej aj zhášacej viečko.
 • Pomocou lievika, ktorý je obsiahnutý v každom novom balení katalytické lampy, nalejte zakúpenú vonnú esenciu do lampy. Naplňte maximálne do 2/3 lampy, tu platí pravidlo radšej menej ako viac.
 • Vráťte do lampy knôt s kamienkom a lampu uzavrite hasiacim viečkom.
 • Po cca 20 minútach, kedy vôňa cez knôt vystúpila až ku kamienku, vezmite zapaľovač a kamienok zapáľte.
 • Plameň nechajte horieť 3–5 minút a po tejto dobe ho sfúknite. Teraz je zahájený katalytický proces a lampa začína voňať.
 • rozžeravený kamienok prekryte ozdobným vrchnákom.
 • Potom, čo je vôňa pre vás dostatočne intenzívne, zložte z lampy ozdobné viečko, kamienok prekryte hasiacim viečkom a následne ozdobným vrchnákom.
 • Lampa už nie je v prevádzky a je pripravená pre ďalšie použitie.

Kam sa hodí katalytická lampa

 • Už v 19. storočí sa katalytické používali dezinfikovaní vzduchu v nemocniciach. V súčasnej dobe sa ponúka ich využitie v privátnych lekárskych zariadeniach, hoteloch či wellness centrách, kde sa pohybuje veľa návštevníkov. Vhodne zvolený interiérový parfum priestor nielen vyčistí, ale hlavne mu dodá jedinečnú charakteristickú atmosféru.
 • Vstupné haly a recepcie utvárajú dôležitý prvý dojem, ktorý možno podporiť príjemnou vôňou a umocniť tak zážitok z daného miesta. Je zároveň preukázané, že svieža povzbudivé aróma zvýši vašu pracovnú aktivitu, preto sú katalytické vhodné do pracovní, kancelárií, zasadacích miestností, kde sa konajú dlhá, unavujúce rokovania.
 • Ak máte prepojený obývací priestor s kuchyňou a nepáči sa vám kuchynské pary vychádzajúci do obývacej izby, sú ideálne elegantné kvetinové či zemité vône, ktoré po nedeľnom obede zničí pach vyprážaných rezňov.
 • Upokojujúce a antidepresívne kvetinovej vône ako je levanduľa či medovka sa hodí napríklad do spálne, kde vám pomôžu odhodiť starosti všedného dňa.

Pozrite sa na video ako správne použiť katalytickou lampu:

<Iframe width = ‚680‘ height = ‚405‘ src = ‚https://www.youtube.com/embed/MfdPvsQcfcg‘ frameborder = ‚0‘ allowfullscreen>