Anaconda Svietidlo Camp Light

Partnerský predajNovinka

Anaconda Svietidlo Camp Light

Prenosné multifunkčné svietidlo. Toto svietidlo je ideálny pre použitie v prírode pri rôznych outdoorových aktivitách. Je maximálne skladné. Celý popis

6.84
Značka: Anaconda Kat. číslo: 100000719034

6,84 € vrátane DPH

Už sa nepredáva

Tento tovar vám ponúkame v rámci partnerského predaja. Podmienky doručenia sa môžu líšiť od našich štandardných podmienok Viac informácií

Je dobré vedieť o partnerskom predaji

Nákupný proces je úplne rovnaký, ako ste zvyknutý. Staráme sa o celú vašu objednávku i následnú komunikáciu či prípadnú reklamáciu. Rozdiel spočíva len v spôsobe doručenia. Tovar k vám putuje z nášho partnerského skladu v samostatnej zásielke za špeciálnu sadzbu dopravného, bez možnosti osobného odberu.

Tovar ponúkame v rámci partnerského predaja poznáte podľa štítku Partnerský predaj

Popis

Popis produktu

Prenosné multifunkčné svietidlo. Toto svietidlo je ideálny pre použitie v prírode pri rôznych outdoorových aktivitách. Je maximálne skladné.
Dá sa použiť pre svit do diaľky s užším kužeľom svietivosti, rovnako tak na blízko povolením stredovej časti. Svetelný tok: max. 45 lm Režimy: jeden bod – priestor Materiál: ABS / PC Puzdro odolné podľa normy IP44 Rozmery: 8,5×5×12,5 cm LED: 1ks Napájanie 3 x AA 1.5V (Nie je súčasťou balenia) 2048425 Návod na použitie Multifunkčné svietidlo Anaconda Camp Light Technické parametre: – Svietivosť: max. 45 Lm – Výdrž batérie: 10 – 15 hodín (vplyv má okolitá teplota, vlhkosť a použité druhy batérií) – Materiál: Vysokoakostné plast ABS v kompinaci s polykarbonátom. Celá svietidlo je potiahnutá vodeodolným materiálom pripomínajúce gumu, presné označenie IP44. – Napájanie: 3 x batérie AA 1,5 použitie: Povolíme zadná časť svietidla, vložíme batérie a maticu zaistíme späť. Čiernym tlačidlom „power“, ktoré sa nachádza po boku uvedieme prístroj do pozície ON – zapnuté. Čierne tlačidlo „power“: 1. stlačenie – svietivosť 50% 2. stlačenie – svietivosť 100% 3. stlačenie – blikanie 4. stlačenie – uvedieme prístroj do pozície OFF – vypnuté.   Toto svietidlo je ideálny pre použitie v prírode pri rôznych outdoorových aktivitách. Je maximálne skladná. Dá sa použiť pre svit do diaľky s užším kužeľom svietivosti, rovnako tak na blízko povolením stredovej časti.   Údržba a skladovanie: Pre zvýšenie životnosti skladujte v teplotách nad 15 stupňov. Po použití vo vlhkom prostredí vyberte batérie a nechajte prístroj vyschnúť.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Zdroj svetla Led