Allnature Epsomská soľ 1000 g

Značka: Allnature
Allnature Epsomská soľ 1000 g

Partnerský predaj

Allnature Epsomská soľ 1000 g

Epsomská soľ je prírodná forma soli horčíka bez vône s veľmi horkou chuťou. Prípravok je vhodný d o kúpeľa celého tela pre uvoľnenie svalov a detoxikáciu alebo na kúpele nôh, pretože pomáha neutralizovať ich prípadný zápach. Celý popis

7.8

7,80 € vrátane DPH

Náš kód: 100002328506

Popis

Popis produktu

Epsomská soľ je prírodná forma soli horčíka bez vône s veľmi horkou chuťou. Prípravok je vhodný d o kúpeľa celého tela pre uvoľnenie svalov a detoxikáciu alebo na kúpele nôh, pretože pomáha neutralizovať ich prípadný zápach.

Zloženie: Síran horečnatý heptahydrát (horká soľ MgSO4×7H2O) Ako používať: Napustite vaňu teplou vodou a prisypte Epsomskou soľ. Na každých 25–30 kg Vašej váhy pripadá 0,5 hrnčeka (1dcl) Epsomské soli. Na kúpeľ si vyhraďte aspoň 40 minút. Dôjde tak k maximálnej elimináciu toxínov a absorbovanie minerálov z vody. Balenie: 1000 g (sypký prášok) Upozornenie: Pri užití vnútorne má Epsomská soľ laxatívne účinky. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neužívajte vnútorne bez konzultácie s lekárom. Neužívajte pri črevných problémoch a zápaloch čreva.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ Bez lepku, Vege
Konzistencia prípravky v práškovej forme