G21 Paradiso Cube black

100%
Hodnotenie: 5
G21

G21 Paradiso Cube black

100%
Hodnotenie: 5
G21

Sušička ovocia G21 Paradiso Cube je určená na zníženie obsahu vody v potravinách, ako je napríklad ovocie, zelenina, mäso, bylinky, huby, a pod. Sušenie predlžuje možnú dobu skladovania potravín a je zároveň jedným z najzdravších spôsobov ich uchovania a konzervácie . Je alternatívou k iným druhom konzervovania, ako je napr. mrazenie, solenie či zaváranie. Celý popis

41.5
5 1
47,50 € Vrátane RP a DPH
41,50 €
Na sklade 5+ kusov

Kód: 1071186

Popis

Popis produktu

Sušička G21 Paradiso Cube

Sušička ovocia je určená na zníženie obsahu vody v potravinách, ako je napríklad ovocie, zelenina, mäso, bylinky, huby, a pod.
hdr+ hdr+

Zdravo, chutne, dlhá trvanlivosť

Sušenie predlžuje možnú dobu skladovania potravín a je zároveň jedným z najzdravších spôsobov ich uchovania a konzervácie. Je alternatívou k iným druhom konzervovania, ako je napr. mrazenie, solenie či zaváranie. Je vhodná na prípravu vynikajúcich zdravých pochúťok, ako sú napríklad banánové čipsy, ovocné rolky, sušené hovädzie, apod.
Active Crystal Colour Active Crystal Colour

Digitálny displej

Sušička G21 Paradiso Cube disponuje digitálnym nastavením teploty, ukazovateľom času, teploty a tlačidlom pre zapnutie a vypnutie.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

6 sušiacich plát

Je vybavená 6 výškovo nastaviteľnými plátmi, každé s nosnosťou 1 kg, na ktoré môžete ovocie a zeleninu pohodlne vyskladať. Sušička garantuje, že sa všetky kúsky potravín budú sušiť rovnomerne. Potraviny v nej absorubujú teplo a následne uvoľňujú vlhkosť v podobe vodnej pary.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Výber potravín

Na sušenie používajte suroviny v čo najlepšej kvalite, teda zdravé a čerstvé. Pokiaľ ovocie nie je zrelé, nedosiahne pri sušení správnej farby, ak je prezreté, bude zase príliš mäkké a kašovité. Odporúčame tiež plody začať sušiť čo najkratšiu dobu po ich zbere.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Popis

Technické parametre

  • počet výškovo nastaviteľných plat: 6
  • Rozmery: 343 × 343 × 210 mm
  • Digitálny časovač
  • Výkon: 350 W
  • Nastavenie teploty: 40 °C až 70 °C
  • Napätie: 220–240V

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Tvar sušičky hranatá
Počet sít 6 ks
Priemer sít 42 cm
Otáčanie sít nie
Minútky áno
Regulácia teploty áno
Automatické vypínanie áno
Hmotnosť (kg) 3 kg
Farba čierna
Príkon 350 W