Počet nájdených produktov: 8

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

VILEDA Sušiak na bielizeň Express 3 m
6,81 €

5,29 €
+ doprava zadarmo

Vileda Express je ideálny sušiak na rýchle usušenie malého množstva bielizne, ktorý nezaberá žiadne miesto na podlahe. Sušiak ľahko zavesíte na balkóne či na radiátor, ktorým sa vďaka nastaviteľným ramenám ľahko prispôsobí. Ponúka 3 m sušiace plochy.


LEIFHEIT Závesný sušiak na prádlo QUARTETT-50%
19 €

9,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Univerzálny sušiak Quartett v bielo-modrej farebnej kombinácii, ktorý je vďaka svojej konštrukcii ideálny na inštaláciu na okná, radiátory, balkóny a všetky druhy dverí. Je perfektným riešením v prípade, že periete len málo odevov..


Gimi Sušiak závesný Soffio
7,36 €

6,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Praktický sušiak Gimi Soffio je ideálny na sušenie menších kusov odevov ako je spodná bielizeň, ponožky či handričky. Jeho súčasťou je 15 štipcov, ktorými odev pripnete a celý sušiak môžete zavesiť na veľký sušiak či háčik.


LEIFHEIT Závesný sušiak Classic 70 83056-15%
13,69 €

11,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Závesný sušiak Leifheit Classic 70 je ideálnym pomocníkom pre sušenie bielizne na čerstvom vzduchu a je vhodný aj pre najmenšie balkóny. Jeho veľkou výhodou je možnosť zloženia pre skladovanie.


VILEDA Sušiak na bielizeň Sunset 10 m
15,19 €

11,38 €
+ doprava zadarmo

Vileda Sunset je praktický sušiak s 10 metrami sušiace plochy, ktorý môžete zavesiť napríklad na balkón, čím zachováte voľný priestor vo vašom byte. Sušiak je vybavený držiakom na drobné prádlo, vďaka ktorému rýchlo zavesíte napríklad ponožky či vreckovky bez nutnosti použiť kolíčky.


TimeLife Sušiak na bielizeň 50x35 cm
11,03 €
+ doprava zadarmo

Univerzálny sušiak na bielizeň je vďaka svojej konštrukcii ideálny k inštalácii na okno, radiátor, balkón aj všetky druhy dverí. Sušiak ponúka skvelé riešenie pre dočasné sušenie bielizne, predovšetkým drobnejších kusov.


Meliconi Sušiak na bielizeň  LOCK BALCONY 10 metrov
27,04 €

19,31 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Moderný dizajn a vysoká funkčnosť. To všetko sa skrýva v sušiaku Meliconi LOCK BALCONY. Jedna várka čerstvo vypranej bielizne vystačí na 10 m sušiacej plochy. Sušiak môžete navyše zavesiť ako na balkón, tak aj do vnútorných priestorov.


Meliconi Sušiak na bielizeň  LOCK RADIATOR 5 metrov
15,44 €

11,57 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Sušiak na bielizeň5 m sušiacej plochy. Meliconi LOCK RADIATOR je ľahko prispôsobiteľný sušiak pre všetky typy radiátorov. Kovové súčasti sú vďaka špeciálnej vrstve živice odolné proti korózii. Tyče na sušenie sú navyše pevné a unesú tak i ťažšiu bielizeň.