Počet nájdených produktov: 6

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

LEIFHEIT W-Trockner Roma 150
43,90 €

Momentálne nedostupné

Odolný oceľový sušiak Leifheit W-Trockner Roma pojme približne 1,5 práčky bielizne. Podľa potrieb môžete nastaviť výšku bočných krídel, takže je ideálny pre sušenie dlhých odevov.


Meliconi Sušiak na bielizeň  LOCK BATH 10 metrov
25,11 €

19,31 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

10 metrov pre zavesenie vypranej bielizne na odolných 6 mm hrubých šnúrach ponúka prispôsobiteľný sušiak nad vaňu Meliconi LOCK BATH. Všetky časti sušiaka sú veľmi odolné korózii. Uhol sklonu sušiaka možno zmeniť o 180 °. Modrá farba


Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK CLASSIC  22 metrov
34,87 €

27,11 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Klasická, osvedčená konštrukcia zaisťuje dobrú stabilitu, odolnosť a výdrž. Sušiak na bielizeň Meliconi Lock Classic poskytuje užitočných 22 metrov šnúry pre zavesenie bielizne. Rúrky i šnúry sú vyrobené z kvalitnej nerez ocele, ktorá zaručuje dokonalú ochranu proti korózii.


Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK INOX  22 metrov
53,91 €

38,75 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Úžasných 22 metrov sušiacej plochy zaistí sušiak na bielizeň Meliconi LOCK INOX, ktorý je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele. Vyniká tiež dlhou životnosťou a stabilnou konštrukciou. Sušiak je možné rýchlo zložiť a upratať napríklad za skriňu.


Meliconi Sušiak na bielizeň MISS STENDY BLUE NAVY
38,65 €

28,98 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Zaveste vypraté várky bielizne na celkom 18 metrov oceľových šnúr svojho nového pomocníka v domácnosti – sušiak na bielizeň Meliconi MISS STENDY BLUE NAVY disponuje osvedčenou konštrukciou z najlepších materiálov.