Počet nájdených produktov: 12

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Comfy Elektrický sušiak na bielizeň
59,15 €
+ doprava zadarmo

Praktický elektrický sušiak vám uľahčí sušenie bielizne. Je vyrobený z ľahkého hliníka, takže sa ľahko skladá, a poteší aj svojou nízkou spotrebou energie. Proste ideálne riešenie do bytu!


LEIFHEIT Sušiak na bielizeň Siena 150 Aluminium-30%
30,99 €

21,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hliníkový sušiak na bielizeň Siena 150 má 15 metrovú dĺžku šnúr s možnosťou zavesenia dlhších kusov odevov. Priestor je tak akrurát pre jednu práčku bielizne a sušiak je nekorodujúci.


Ceramic Blade Prenosný Sušiak na Bielizeň InnovaGoods biely 1000W
99,92 €

80,98 €
+ doprava zadarmo

Tento praktický a účinný domáci sušiak na bielizeň rýchlo usuší bielizeň, a pritom ju nepoškodzuje. Navyše uľahčuje žehlenie, pretože na bielizni netvorí sklady. Skvelý na jemnú bielizeň. Vyrobený z hliníka, polykarbonátu a ABS. **Ľahký a ľahko prenosný, jednoduchá montáž, ľahké uloženie (šetrí miesto).


Meliconi Sušiak na bielizeň  LOCK BALCONY 10 metrov
27,04 €

19,31 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Moderný dizajn a vysoká funkčnosť. To všetko sa skrýva v sušiaku Meliconi LOCK BALCONY. Jedna várka čerstvo vypranej bielizne vystačí na 10 m sušiacej plochy. Sušiak môžete navyše zavesiť ako na balkón, tak aj do vnútorných priestorov.


Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK TOWER 3
53,91 €

38,75 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Odolný proti korózii, ľahko zložiteľný a priestranný – sušiak Meliconi Tower 3 disponuje 30 metrov dlhou šnúrou, ktorá pojme 2 práčky vypranej bielizne. Vďaka špeciálnej vrstve živice je chránený pred koróziou. Praktické kolieska umožňujú sušiak ľahko premiestňovať.


Meliconi Sušiak na bielizeň STENDIPRATIC 18 metrov
46,04 €

34,78 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Stabilný pomocník, ktorý pojme veľký objem bielizne a vydrží dlhé roky? Práve ste ho našli! Sušiak na bielizeň Meliconi STENDIPRACTIC nadchne sviežim a moderným dizajnom aj svojou praktickosťou. Má celkom 18 metrov šnúry na zavesenie bielizne a je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.


Meliconi Vertikální sušák na prádlo STENDIMEGLIO 60 MAXI modrý
104,13 €

77,03 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Vertikální sušák Meliconi STENDIMEGLIO zabere mnohem méně místa než obyčejné sušáky a přitom pojme až dvakrát více prádla. Jeho kapacita vystačí až na tři vyprané pračky a díky odkapávači na vodu se nemusíte bát nechat sušit prádlo i na dřevěné podlaze.