Počet nájdených produktov: 9

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

LEIFHEIT Sušiak Pegasus 120 Solid Compact-20%
36,58 €

28,90 €

Akcia

Stabilný sušiak na bielizeň z limitovanej farebnej edície Leifheit je vďaka svojej hĺbke 44 cm ideálny pre sušenie do vane či malého bytu. Sušiak ponúka 12 metrov sušiacej šnúry a výška bočníc dovoľuje sušiť aj dlhšie kusy odevov.


LEIFHEIT Sušiak Pegasus 180 Solid-19%
40,65 €

32,90 €

Akcia

Kvalitný sušiak z limitovanej farebnej edície Leifheit je ideálny obzvlášť pre sušenie dlhých odevov, pretože jeho postranné krídla sú vo výške 128 cm. Sušiak je ďalej vybavený klipmi pre drobnú bielizeň a určený dovnútra aj von.


Gimi Sušiak závesný Soffio
7,36 €

6,50 €

Akcia

Praktický sušiak Gimi Soffio je ideálny na sušenie menších kusov odevov ako je spodná bielizeň, ponožky či handričky. Jeho súčasťou je 15 štipcov, ktorými odev pripnete a celý sušiak môžete zavesiť na veľký sušiak či háčik.


LEIFHEIT Sušiak na bielizeň  Classic 200 Easy
24,37 €

21,50 €

Akcia

Praktický veselý sušiak z limitovanej farebnej edície Leifheit hravo pojme dve práčky bielizne. Vďaka detskej poistke sa nemusíte báť nechceného zloženia a klipy na zavesenie ponožiek zase ušetria čas s ich rovnaním na sušiak.


Meliconi Sušiak na bielizeň  LOCK BALCONY 10 metrov
27,04 €

19,31 €

Momentálne nedostupné

Moderný dizajn a vysoká funkčnosť. To všetko sa skrýva v sušiaku Meliconi LOCK BALCONY. Jedna várka čerstvo vypranej bielizne vystačí na 10 m sušiacej plochy. Sušiak môžete navyše zavesiť ako na balkón, tak aj do vnútorných priestorov.


Meliconi Sušiak na bielizeň  LOCK RADIATOR 5 metrov
15,44 €

11,57 €

Momentálne nedostupné

Sušiak na bielizeň5 m sušiacej plochy. Meliconi LOCK RADIATOR je ľahko prispôsobiteľný sušiak pre všetky typy radiátorov. Kovové súčasti sú vďaka špeciálnej vrstve živice odolné proti korózii. Tyče na sušenie sú navyše pevné a unesú tak i ťažšiu bielizeň.


Meliconi Vertikální sušák na prádlo STENDIMEGLIO 60 MAXI modrý
104,13 €

77,03 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Vertikální sušák Meliconi STENDIMEGLIO zabere mnohem méně místa než obyčejné sušáky a přitom pojme až dvakrát více prádla. Jeho kapacita vystačí až na tři vyprané pračky a díky odkapávači na vodu se nemusíte bát nechat sušit prádlo i na dřevěné podlaze.