Počet nájdených produktov: 18

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Vypnúť filter

Zoznam je obmedzený pomocou filtrov:  Novinka


M.A.T Group Svinovací sušák 4 řady 3,66 m
9,62 €

7,69 €

Momentálne nedostupné

Svinovací sušák prádla od značky Matgroup se 4 řadami šnůr v délce 3,66 metrů na samonavíjecím bubnu. Tento plastový sušák je vhodný pro umístění v koupelně nebo na lodžii. S celkovou šířkou 29,5 cm vám ušetří místo a když zrovna není potřeba, velmi snadno se svine.


M.A.T Group Svinovací sušák 6 řad 3,66 m
11,55 €

9,62 €

Momentálne nedostupné

Svinovací sušák prádla od značky Matgroup se 6 řadami šnůr v délce 3,66 metrů na samonavíjecím bubnu. Tento plastový sušák je vhodný pro umístění v koupelně nebo na lodžii. S celkovou šířkou 36,5 cm cm vám ušetří místo a když zrovna není potřeba, velmi snadno se svine.


M.A.T Group Závěsný sušák 3 m
7,70 €

5,76 €

Momentálne nedostupné

Závěsný kovový sušák od značky Matgroup s plastovými rameny pro zavěšení v interiéru i exteriéru – na balkon, radiátor nebo vanu. Pro zavěšení až 5 kg prádla můžete využít délku šňůry 3 metry.


M.A.T Group Závěsný sušák 7 m
11,57 €

9,25 €

Momentálne nedostupné

Závěsný kovový sušák od značky Matgroup vhodný do menších prostor. Pomocí plastových ramen je možné jej zavěsit na balkon, radiátor nebo vanu. Díky komaxitové úpravě povrchu je vhodný i do exteriéru. Pro zavěšení prádla můžete využít 7 metrů šňůry a nosnost až 10 kg.


Meliconi Sušiak na bielizeň  LOCK BALCONY 10 metrov
27,04 €

19,31 €

Momentálne nedostupné

Moderný dizajn a vysoká funkčnosť. To všetko sa skrýva v sušiaku Meliconi LOCK BALCONY. Jedna várka čerstvo vypranej bielizne vystačí na 10 m sušiacej plochy. Sušiak môžete navyše zavesiť ako na balkón, tak aj do vnútorných priestorov.


Meliconi Sušiak na bielizeň  LOCK BATH 10 metrov
25,11 €

19,31 €

Momentálne nedostupné

10 metrov pre zavesenie vypranej bielizne na odolných 6 mm hrubých šnúrach ponúka prispôsobiteľný sušiak nad vaňu Meliconi LOCK BATH. Všetky časti sušiaka sú veľmi odolné korózii. Uhol sklonu sušiaka možno zmeniť o 180 °. Modrá farba


Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK CLASSIC  22 metrov
34,87 €

27,11 €

Momentálne nedostupné

Klasická, osvedčená konštrukcia zaisťuje dobrú stabilitu, odolnosť a výdrž. Sušiak na bielizeň Meliconi Lock Classic poskytuje užitočných 22 metrov šnúry pre zavesenie bielizne. Rúrky i šnúry sú vyrobené z kvalitnej nerez ocele, ktorá zaručuje dokonalú ochranu proti korózii.


Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK INOX  22 metrov
53,91 €

38,75 €

Momentálne nedostupné

Úžasných 22 metrov sušiacej plochy zaistí sušiak na bielizeň Meliconi LOCK INOX, ktorý je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele. Vyniká tiež dlhou životnosťou a stabilnou konštrukciou. Sušiak je možné rýchlo zložiť a upratať napríklad za skriňu.


Meliconi Sušiak na bielizeň  LOCK RADIATOR 5 metrov
15,44 €

11,57 €

Momentálne nedostupné

Sušiak na bielizeň5 m sušiacej plochy. Meliconi LOCK RADIATOR je ľahko prispôsobiteľný sušiak pre všetky typy radiátorov. Kovové súčasti sú vďaka špeciálnej vrstve živice odolné proti korózii. Tyče na sušenie sú navyše pevné a unesú tak i ťažšiu bielizeň.


Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK TOWER 3
53,91 €

38,75 €

Momentálne nedostupné

Odolný proti korózii, ľahko zložiteľný a priestranný – sušiak Meliconi Tower 3 disponuje 30 metrov dlhou šnúrou, ktorá pojme 2 práčky vypranej bielizne. Vďaka špeciálnej vrstve živice je chránený pred koróziou. Praktické kolieska umožňujú sušiak ľahko premiestňovať.


Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK TOWER 4
69,43 €

53,91 €

Momentálne nedostupné

Moderný dizajn a praktickosť sú synonymá pre sušiak Meliconi Lock TOWER 4, ktorý ponúka 40 metrov plochy na sušenie čistej bielizne. Vďaka kolieskam môžete sušiak ľahko presunúť napríklad do inej miestnosti Sušiak možno rýchlo zložiť a upratať za skriňu.


Meliconi Sušiak na bielizeň MISS STENDY BLUE NAVY
38,65 €

28,98 €

Momentálne nedostupné

Zaveste vypraté várky bielizne na celkom 18 metrov oceľových šnúr svojho nového pomocníka v domácnosti – sušiak na bielizeň Meliconi MISS STENDY BLUE NAVY disponuje osvedčenou konštrukciou z najlepších materiálov.


Meliconi Sušiak na bielizeň STENDIPRATIC 18 metrov
46,04 €

34,78 €

Momentálne nedostupné

Stabilný pomocník, ktorý pojme veľký objem bielizne a vydrží dlhé roky? Práve ste ho našli! Sušiak na bielizeň Meliconi STENDIPRACTIC nadchne sviežim a moderným dizajnom aj svojou praktickosťou. Má celkom 18 metrov šnúry na zavesenie bielizne a je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.


Meliconi Vertikální sušák na prádlo STENDIMEGLIO 60 MAXI modrý
104,13 €

77,03 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Vertikální sušák Meliconi STENDIMEGLIO zabere mnohem méně místa než obyčejné sušáky a přitom pojme až dvakrát více prádla. Jeho kapacita vystačí až na tři vyprané pračky a díky odkapávači na vodu se nemusíte bát nechat sušit prádlo i na dřevěné podlaze.