Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK RADIATOR 5 metrov
15,44 € 11,57 €

Sušiak na bielizeň5 m sušiacej plochy. Meliconi LOCK RADIATOR je ľahko prispôsobiteľný sušiak pre všetky typy radiátorov. Kovové súčasti sú vďaka špeciálnej vrstve živice odolné proti korózii. Tyče na sušenie sú navyše pevné a unesú tak i ťažšiu bielizeň.

Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK BALCONY 10 metrov
27,04 € 19,31 €

Moderný dizajn a vysoká funkčnosť. To všetko sa skrýva v sušiaku Meliconi LOCK BALCONY. Jedna várka čerstvo vypranej bielizne vystačí na 10 m sušiacej plochy. Sušiak môžete navyše zavesiť ako na balkón, tak aj do vnútorných priestorov.

Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK BATH 10 metrov
25,11 € 19,31 €

10 metrov pre zavesenie vypranej bielizne na odolných 6 mm hrubých šnúrach ponúka prispôsobiteľný sušiak nad vaňu Meliconi LOCK BATH. Všetky časti sušiaka sú veľmi odolné korózii. Uhol sklonu sušiaka možno zmeniť o 180 °. Modrá farba

Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK CLASSIC 22 metrov
34,87 € 27,11 €

Klasická, osvedčená konštrukcia zaisťuje dobrú stabilitu, odolnosť a výdrž. Sušiak na bielizeň Meliconi Lock Classic poskytuje užitočných 22 metrov šnúry pre zavesenie bielizne. Rúrky i šnúry sú vyrobené z kvalitnej nerez ocele, ktorá zaručuje dokonalú ochranu proti korózii.

Meliconi Sušiak na bielizeň MISS STENDY BLUE NAVY
38,65 € 28,98 €

Zaveste vypraté várky bielizne na celkom 18 metrov oceľových šnúr svojho nového pomocníka v domácnosti – sušiak na bielizeň Meliconi MISS STENDY BLUE NAVY disponuje osvedčenou konštrukciou z najlepších materiálov.

Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK CLASSIC ALUMINIUM 22 metrov-29%
42,28 € 30 €

Posledný kus za túto cenu!

Osvedčená konštrukcia sušiaka na bielizeň Meliconi LOCK CLASSIC ALUMINIUM zaručuje stabilitu a vysokú odolnosť. Celková dĺžka šnúr činí 22 metrov a poskytuje tak dostatok priestoru pre veľké množstvo čistej bielizne.

Meliconi Sušiak na bielizeň STENDIPRATIC 18 metrov
46,04 € 34,78 €

Stabilný pomocník, ktorý pojme veľký objem bielizne a vydrží dlhé roky? Práve ste ho našli! Sušiak na bielizeň Meliconi STENDIPRACTIC nadchne sviežim a moderným dizajnom aj svojou praktickosťou. Má celkom 18 metrov šnúry na zavesenie bielizne a je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov.

Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK INOX 22 metrov
53,91 € 38,75 €

Úžasných 22 metrov sušiacej plochy zaistí sušiak na bielizeň Meliconi LOCK INOX, ktorý je vyrobený z prvotriednej nerezovej ocele. Vyniká tiež dlhou životnosťou a stabilnou konštrukciou. Sušiak je možné rýchlo zložiť a upratať napríklad za skriňu.

Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK TOWER 3
53,91 € 38,75 €

Odolný proti korózii, ľahko zložiteľný a priestranný – sušiak Meliconi Tower 3 disponuje 30 metrov dlhou šnúrou, ktorá pojme 2 práčky vypranej bielizne. Vďaka špeciálnej vrstve živice je chránený pred koróziou. Praktické kolieska umožňujú sušiak ľahko premiestňovať.

Meliconi Vertikálne sušiak na bielizeň STENDIMEGLIO BABY 22 m modrý-27%
69,29 € 50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vertikálny sušiak Meliconi STENDIMEGLIO zaberie oveľa menej miesta ako obyčajné sušiaky a pritom pojme až dvakrát viac bielizne. Jeho kapacita vystačí na dve vyprané práčky a vďaka vstavaným kolieskam sa s ním ľahko manipuluje.

Meliconi Sušiak na bielizeň LOCK TOWER 4
69,43 € 53,91 €

Moderný dizajn a praktickosť sú synonymá pre sušiak Meliconi Lock TOWER 4, ktorý ponúka 40 metrov plochy na sušenie čistej bielizne. Vďaka kolieskam môžete sušiak ľahko presunúť napríklad do inej miestnosti Sušiak možno rýchlo zložiť a upratať za skriňu.

Meliconi Vertikálny sušiak na bielizeň STENDIMEGLIO 60 MAXI modrý-41%
104,13 € 61,10 €

Akcia

Vertikálny sušiak Meliconi STENDIMEGLIO zaberie oveľa menej miesta ako obyčajné sušiaky a pritom pojme až dvakrát viac bielizne. Jeho kapacita vystačí až na tri vyprané práčky a vďaka odkvapkávaču na vodu sa nemusíte báť nechať sušiť bielizeň aj na drevenej podlahe.

Meliconi Vertikálny sušiak na bielizeň STENDIMEGLIO JUNIOR 33 m modrý
84,78 € 61,55 €

Vertikálny sušiak Meliconi STENDIMEGLIO zaberie oveľa menej miesta ako obyčajné sušiaky a pritom pojme až dvakrát viac bielizne. Jeho kapacita vystačí až na dve vyprané práčky a vďaka odkvapkávaču na vodu sa nemusíte báť nechať sušiť bielizeň aj na drevenej podlahe.

Meliconi Vertikálny sušiak na bielizeň STENDIMEGLIO JUNIOR 33 m sivý
84,20 €

Akcia

Vertikálny sušiak Meliconi STENDIMEGLIO zaberie oveľa menej miesta ako obyčajné sušiaky a pritom pojme až dvakrát viac bielizne. Jeho kapacita vystačí až na dve vyprané práčky a vďaka odkvapkávaču na vodu sa nemusíte báť nechať sušiť bielizeň aj na drevenej podlahe.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: