Allnature Aronie sušená mrazom celá 20 g
2,70 €

Aronie sušená mrazom alebo lyofilizované arónie, prechádza procesom, kedy je ovocie prudko zmrazené a následne pomaly sušené vo vákuu. Dochádza tu k odstráneniu 95% vody a tiež kyseliny octovej.


Allnature Borůvka sušená mrazem celá 15 g
2 €

Čučoriedka sušená mrazom predstavuje jeden z najšetrnejších a najkvalitnejších foriem sušeného ovocia. Výhodou mrazom sušeného ovocia je okrem iného aj jeho dlhá trvanlivosť.


Allnature Broskev sušená mrazem plátky 15 g
2 €

Broskyne sušené mrazom si vďaka šetrnému procesu lyofilizácia zachovávajú farbu, chuť, vôňu a živiny čerstvých broskýň. Proces lyofilizácia spočíva v prudkom zmrazenia a následnom pomalom sušenie vo vákuu, ktoré broskyňa zbaví 95% vody.


Allnature Brusinka sušená mrazem celá 10 g
2 €

Brusnica sušená mrazom obsahuje vďaka šetrnej forme spracovania veľké množstvo živín, vitamínov, minerálov a ďalších cenných látok. Na rozdiel od bežne sušeného ovocia prechádza lyofilizované ovocie procesom prudkého zmrazenie a následného pomalého sušenia vo vákuu.


Allnature Červené ríbezle sušené mrazom 15 g
2,70 €

Červené ríbezle sušené mrazom alebo lyofilizované červené ríbezle, prechádzajú procesom, kedy je ovocie prudko zmrazené a následne pomaly sušené vo vákuu. Dochádza tu k odstráneniu 95% vody a tiež kyseliny octovej.


Allnature Goji Kustovnice čínská 100 g
1,70 €

1,50 €

Akcia

Goji sú sušené plody kustovnice čínskej bohaté na stopové prvky, karotenoidy, 18 druhov aminokyselín. Pravidelná konzumácia týchto plodov má pozitívny vplyv na zdravie. Goji plody sa dajú konzumovať samotné, pridávať do jogurtov, smoothies či cereálií.


Allnature Hrozienka 100 g
1 €

Hrozienka obsahujú vysoký zdroj živín a blahodárne pôsobí na črevnú mikroflóru a zabraňujú vzniku zubného plaku. Obsahujú vysoké percento vitamínov B, C, E, vápnika, železa, zinku, draslíka, sacharidov a dôležité vlákniny.


Allnature Čierne ríbezle sušené mrazom 20 g
2,70 €

Čierne ríbezle sušené mrazom alebo lyofilizované čierne ríbezle, prechádzajú procesom, kedy je ovocie prudko zmrazené a následne pomaly sušené vo vákuu. Dochádza tu k odstráneniu 95% vody a tiež kyseliny octovej.


Allnature Jablká sušená vo vákuu 20 g
2,70 €

Jablká sušená vo vákuu, alebo ak jablká dehydrovaná sa vyrába pomocou technológie vákuovej expanzie. Ovocie je pomaly a šetrne sušené vo vákuu a vďaka tomu si zachová nielen svoju vôňu, chuť, štruktúru, prirodzenú farbu, ale tiež živiny, vitamíny a minerály bežne obsiahnuté v čerstvom ovocí.


Allnature Machovka sušená mrazom 15 g
2,70 €

Machovka sušená mrazom alebo ak lyofilizované machovka, prechádza procesom, kedy je ovocie prudko zmrazené a následne pomaly sušené vo vákuu. Dochádza tu k odstráneniu 95% vody a tiež kyseliny octovej.


Allnature Mango sušené mrazem plátky 15 g
2 €

Mango sušené mrazom vzniká procesom lyofilizácia, ktorá tak patrí medzi najkvalitnejšie spôsobmi sušenie ovocia. Vďaka šetrnej forme prudkého zmrazenie a následného pomalého sušenia vo vákuu sa mango zbaví 95% vody, avšak bez prišlo o dôležité živiny, minerálne látky, vitamíny a ďalšie cenné látky.


Allnature Moruša biela sušená BIO / RAW 100 g
2,30 €

Moruše biela sušená v BIO a RAW kvalite. Moruša obsahuje vysoké množstvo prírodných cukrov vo forme glukózy a fruktózy, vďaka čomu chuťovo pripomínajú med. Obsahuje veľké množstvo nutrične hodnotných látok a vďaka tomu sa radia do superpotravín.


Allnature Paradajky sušená polovičky BIO 80 g
1,80 €

Sušené paradajky v BIO kvalite sú pestovaná a sušená v 100% prírodných podmienkach ekologického poľnohospodárstva. Majú výraznú sladkokyslú chuť a sú šťavnatá. Sušené paradajky sa hodí predovšetkým do šalátov, cestovín alebo pod mäso. Sušené paradajky polovičky *, morská soľ (max. 8–10%).


Allnature Slivky sušené mrazom 20 g
2,70 €

Slivky sušené mrazom alebo ak lyofilizované slivky, prechádza procesom, kedy je ovocie prudko zmrazené a následne pomaly sušené vo vákuu. Dochádza tu k odstráneniu 95% vody a tiež kyseliny octovej.


Allnature Višeň sušená mrazem celá 15 g
2 €

Višne sušené mrazom si vďaka šetrnému procesu lyofilizácia zachovávajú farbu, chuť, vôňu a živiny čerstvých višní. Proces lyofilizácia spočíva v prudkom zmrazenia a následnom pomalom sušenie vo vákuu, ktoré višňa zbaví 95% vody. Lyofilizované višne nie sú dodatočne dosladzované.


Iswari BIO Acai 70 g
11,80 €

Acai je vysoko výživná superpotravina, ktorá obsahuje významné množstvo antioxidantov, nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9, vitamínov a minerálov. .


Iswari BIO Lucuma 125 g
6,30 €

BIO Lucuma je veľmi výživné exotické ovocie s vanilkovou chutí, ktoré je zdrojom zdraviu prospešných látok. .


Natu Lyo Mix malina 35 g
3,10 €

Lyo mix malina je zmes sladkého ananásu, šťavnatých malín a kyslé machovka, ktoré dodávajú energiu. Navyše mrazom sušené ovocie si vďaka spracovaniu lyofilizáciou uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Je bohatý na obsah sacharidov a vlákniny.


Natu Lyo Mix mango 35 g
2,90 €

Lyo mix mango, vďaka spracovaniu lyofilizáciou si ovocie uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Zmes lyofilizovaného ovocie je bohatá na sacharidy a vlákninu. Obsahuje iba cukor prirodzene sa vyskytujúce v ovocí. .


Natu Lyo Mix čučoriedka 30 g
2,70 €

Lyo mix čučoriedka je zmes lesného mrazom sušeného ovocia ktoré obsahuje čučoriedky, černice, maliny, jahody a pre dosladenie banán. Vďaka spracovaniu lyofilizáciou si ovocie uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Je bohatý na obsah sacharidov a vlákniny.


Natu Lyofilizovaný banán plátky 45 g
2,30 €

Lyofilizovaný banán si vďaka procesu sušenia mrazom uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Banány obsahujú vitamín C a sú bohaté na draslík a fosfor. Majú hojné množstvo prírodných ovocných cukrov vo forme sacharózy, fruktózy a glukózy. .


Natu Lyofilizovaná broskyňa 45 g
3,50 €

Lyofilizovaná broskyňa si vďaka procesu sušenia mrazom uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Broskyňa je bohatá na rad vitamínov skupiny B, vitamíny C a E. Je tiež zdrojom nielen provitamínu, betakaroténu, ale obsahuje tiež draslík, horčík a vlákninu. .


Natu Lyofilizované brusnice 45 g
3,40 €

Lyofilizované brusnice si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Brusnica obsahuje množstvo vitamínu C, pektínu, karotenoidov, cukrov, kyselinu citrónovú ale aj jablčnú, vitamín A, EK a niacín.


Natu Lyofilizované černice 45 g
3,90 €

Lyofilizované černice si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Černice obsahujú vitamíny E a C. Černice obsahujú vitamíny skupiny B, fosfor, železo, horčík a vápnik. .


Natu Lyofilizované jahody plátky 45 g
3,70 €

Lyofilizované jahody si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Jahody sú bohatým zdrojom vitamínu C, ktorý podporuje našu obranyschopnosť. V jahodách nájdeme aj provitamín A, B (B 1, B 2, B 5, B 6) a E. .


Natu Lyofilizované kivi 45 g
3,30 €

Lyofilizované kivi si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Kiwi je bohaté na vitamíny A, C, E a veľké množstvo vitamínov skupiny B. Obsahuje minerály ako draslík, horčík, železo a meď. .


Natu Lyofilizované maliny 45 g
3,50 €

Lyofilizované maliny si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Maliny sú bohaté najmä na vitamíny B6, E a C. Obsahuje provitamín A či vitamíny radu B az minerálnych látok zinok, železo, vápnik či draslík. .


Natu Lyofilizované mango 45 g
3,70 €

Lyofilizované mango si vďaka procesu sušenia mrazom uchováva väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Obsahuje vitamíny A, C, betakarotén, draslík a vlákninu. Mango obsahuje vitamíny B1, B2, B6 a minerálne látky ako je draslík, zinok, mangán ale aj horčík a železo. .


Natu Lyofilizovaná slivka 45 g
3,20 €

Lyofilizované slivky si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Slivka má nízky obsah tukov, ale za to je bohatá na sacharidy. Lyofilizované sušené slivky sú ľahké, voňavé a krásne chrumkavé. .


Natu Lyofilizované višne 45 g
3,60 €

Lyofilizované višne si vďaka procesu sušenia mrazom uchovávajú väčšinu pôvodných vlastností, ako je vôňa, chuť, farba a obsah živín. Višne sú ľahké, voňavé a chrumkavé. .


Salvia Paradise Banán prášok
12,90 €

Banány sa radí k najdôležitejším plodom sveta, pretože pre milióny ľudí sú hlavným zdrojom potravy. Banán Salvia Paradise ® je potravinová forma. Nie je sladký.


Salvia Paradise Čierne ríbezle mrazom sušený
19,40 €

100% čistý Čierne ríbezle plody šetrne sušené mrazom s fenomenálnym obsahom antioxidantov pre naše zdravé močové cesty, chudnutie, kĺby, osvieženie, na náš stres, námahu.


Salvia Paradise Kokos plátky - chipsy BIO
3,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Kokosové chipsy BIO vynikajú najmä tým, že sú zdrojom vlákniny a pri jemnom upražení možno umocniť ich vôňu a chuť. Výborne dopĺňajú ovocné šaláty či dezerty.


Salvia Paradise Moruša biela plody
7 €

Vďaka obsahu čerstvého nektáru sa plody morušovníka stávajú nielen skvelou pochúťkou pre deti, ale aj pre dospelých. Plody moruše nie sú nijako dochutené či aromatizované. Jedná sa o čerstvé plody sušené na slnku.