Daddario NYXL0838 Struny na elektrickú gitaru

Značka: Daddario Náš kód: 100000507013

Partnerský predaj

Daddario NYXL0838 Struny na elektrickú gitaru

Struny na elektrickú gitaru. Pred dvoma rokmi sme podstúpili výzvu prísť na trh s úplne novou verziou strún. To, čo práve teraz držíte vo svojich rukách, je toho výsledkom. Je to tá najpevnejšia súprava elektrických gitarových strún, ktorú kedy kto vyrobil. Celý popis

14.9

14,90 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Pred dvoma rokmi sme podstúpili výzvu prísť na trh s úplne novou verziou strún. To, čo práve teraz držíte vo svojich rukách, je toho výsledkom.

Je to tá najpevnejšia súprava elektrických gitarových strún, ktorú kedy kto vyrobil. Tieto struny sú o 30 % pevnejšie než akékoľvek iné z čias minulých. Sú navrhnuté na rýchlejšie naladenie a ladenie taktiež vydrží dlhšie. Ovinuté struny sa môžu pochváliť silnejším signálom a oceľové holé struny rozhodne holo neznejú.
Dospieť až sem, do cieľa, nebolo jednoduché. Naši technici prekonali mnoho míľnikov, začínajúc výberom nových oceľových zliatin s vysokým obsahom uhlíka, kompletnou revizualizáciou procesu „vyťahovania“ drôtu a prevratnou technológiou aplikácie cínu proti korózii končiac. Výsledkom je niečo, čo ste ešte nezažili: nebývalá sila a stabilita v ladení.

Vyrobiť najpevnejšie struny na svete však nestačilo. Naši inžinieri súčasne pracovali na prehodnotení poniklovaného vinutia ocele. Výsledkom je niečo, čo budete musieť počuť, aby ste skutočne uverili. Naše nové struny disponujú o 6 % lepšou magnetickou priepustnosťou, čo má za následok silnejší signál v pásme 2 – 5 kHz. A to znamená viac údernosti, „crunchu“ a ráznosti. Kde je lepší magnetický výkon, tam je skrátka viac možností.

Doteraz existovali iba dve významné generácie ovinutých elektrických gitarových strún. Pôvodný vzorec, pochádzajúci z roku 1950, používal čistý nikel, a vytváral tak charakteristicky mäkký tón. Na počiatku šesťdesiatych rokov predstavil John D'Addario jasnejší zvuk druhej generácie – poniklované vinutie ocele. To sa stalo výrobným štandardom pre nasledujúcich päť dekád. V súčasnosti je výroba 80 % všetkých elektrických gitarových strún založená na receptúre pána D´Addario.

A opäť je to tu. D'Addario prichádza s ďalšou revolúciou v oblasti elektrických strún. Vzorku BETA strún, ktoré budete testovať, sme zakódovali do názvu XLFormula3. Predstavuje dlho očakávanú tretiu generáciu strún. Pretože naša rodina vyrába struny stovky rokov, berieme ako našu osobnú zodpovednosť byť priekopníkom a inovovať. Naše nové struny sú toho dôkazom.

Na počiatku roku 2014, po fáze BETA, bude výrobok oficiálne pripravený ako struny D'Addario NYXL. Tento názov je pre odlíšenie veľmi dôležitý; naša rodina a spoločnosť má bohatú históriu v New Yorku. Všetky formy nových oceľových vinutí boli vymyslené, vytvorené a zdokonalené tu – v Empire State. Sme pyšní na to, že naše dedičstvo pochádza z New Yorku, a sme ešte pyšnejší na skutočnosť, že všetky naše struny vznikajú v našom domove na Long Island.

Parametry

  • Tvrdosť:008"/038"
  • Vinutie:Válcové (round wound)
  • Materiál:Poniklovaná ocel
  • Jadro:Ocelové
  • Zakončenie:Kulička (ball end)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Kovové pre akustickú gitaru NE
Nylonové pre klasickú gitaru NE
Pre elektrickú gitaru ANO
Pre 7-strunové gitary NE
Pre 12-strunové gitary NE
Balenie viacerých sád NE
Navíjanie strún NE