Philips Hue bodové svetlo Milliskin 50421/31 / P8
43,40 €

Kruhové stropné svietidlo Philips Hue bodové svetlo Milliskin 50421/31 / P8 možno nastaviť podľa vašich potrieb. Prispôsobte teplotu svojim predstavám a potrebám – pre relaxáciu teplá biela, na čítanie denné svetlo a pre nalíčenie studené. Ovládať ho možno pomocou diaľkového ovládania aj mobilnej aplikácie.

Philips Downlight LED svietidlo Rastaban
38,25 € 32 €

Štvorcové stropné úzkouhlé svietidlo Philips SmartSpot Sharatan v bielom prevedení využíva pokročilé diódy LED pre vysoký svetelný výkon, extrémne dlhú životnosť a nízku spotrebu energie. Vytvára veľké množstvo chladného bieleho svetla ideálneho pre všetky druhy činností.

Massive Stropné svietidlo Universe 30050/17/10
21 €

Akcia

Kvalitné prisadené stropné / nástenné svietidlo od firmy Massive, konkrétne ide o produkt štandardného radu s výborným pomerom kvalita / cena. Svietidlo je vyrobené v kombinácii materiálov kov a sklo

Philips Downlight LED svietidlo Rastaban
48 € 40,50 €

Kruhové zapustené stropné úzkouhlé svietidlo Philips SmartSpot Rastaban využíva pokročilé diódy LED pre vysoký svetelný výkon, extrémne dlhú životnosť a nízku spotrebu energie. Vytvára veľké množstvo chladného bieleho svetla ideálneho pre všetky druhy činností.

Philips Hue stropné svetlo Aurelle 32161/31 / P5
184,30 €

Splátky bez navýšenia

Svietidlo Philips Hue stropné svetlo Aurelle 32161/31 / P5 ponúka nastavenie intenzity a teploty svetla podľa vašich predstáv – na relaxáciu je vhodné teplé svetlo, na čítanie denné a na upravenie sa v kúpeľni studené. Integrovaný LED svetelný zdroj Hue White Ambiance.