Rabalux 1510 Leonie, stropné LED svietidlo 32W s diaľkovým ovládaním
126,19 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Stropné LED svietidlo Leonie 1510 od značky Rabalux vynikne svojim dizajnom s efektom hviezdnej oblohy. Hodí sa akejkoľvek miestnosti a každého štýlu. Je stmievateľné a možno u neho regulovať teplotu svetla. Ponúka režim RGB s farebným svetlom spektra, ktoré je možné ovládať diaľkovým ovládačom.

Massive Detské stropné svietidlo 30501
51,99 € 46,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detské stropné svietidlo v podobe planetárneho modelu je ideálne do detských izbičiek a herní. Obsahuje 1 päticu typu E27 pre svetelný zdroj s maximálnym výkonom 1 × 40 W. Je dostupné v dvoch farebných variantoch pre chlapcov aj dievčatá.

Platinet LED stolní lampička PDLU13, 8.5W, 350lm, černá
38,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Stolní LED lampička PLATINET PDLU13 v elegantním designu umělé kůže v černé barvě bude skvělým doplňkem. Na vestavěném informačním displeji lze sledovat čas, datum a teplotu. Využívá 36 ks kvalitních LED diod. Pomocí dotekového panelu je možné nastavit jednu ze 3 teplot a 5 intenzit osvětlení. Součástí lampičky je USB konektor, který využijete např. pro dobíjení vašeho mobilního telefonu.

Massive Detské stropné svietidlo
49 €
+ doprava zadarmo

Veselé detské stropné svietidlo v tvare roztomilého kvietku, okolo ktorého nežne poletujú pestrofarebné drevené motýle. Ideálny zdroj osvetlenia pre detské izby, ktorý rozžiari svojimi krásnymi jarnými farbičkami. Pod skleneným krytom kvetu sa ukrýva 1 objímka typu E27 s maximálnym výkonom 40 W pre žiarovku, ktorú možno nahradiť úspornou žiarivkou. Svetelný zdroj nie je súčasťou balenia. Krytie IP20.

Philips 71884/32/P0 Stropní dětské LED svítidlo Cars
39,37 € 34,70 €

Príjemné stropné detské LED svietidlo s motívom obľúbeného animovaného hrdinu z filmu Cars. Biele LED svetlo je vyrobené z odolného plastového materiálu. Možno ho zavesiť ako na strop, tak na stenu izbičky.

Philips 71762/53/16 Planes svietidlo detské stropné
50,15 € 46,78 €
+ doprava zadarmo

Akcia

71762/53/16 Planes svietidlo detské stropné. Toto kúzelné, závesné mobilné svietidlo Planes umožní vášmu chlapčekovi znovu prežívať zábavný dej filmu Lietadlá na strope izby! Obsahuje obľúbených hrdinov, ktorí lietajú okolo hrejivého bieleho svetla LED a zahrnú čas zaspávania farbami a úsmevom.

Immax SKY-41 STARS LED stropné svietidlo CCT 40 cm, stmievateľné
59 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Minimalistické stropné svietidlo SKY-41 STARS LED CCT s priemerom 40 cm a s trblietavým efektom od značky Immax v sade s diaľkovým ovládaním umožňuje komfort nastavenie odtieňa aj jasu svetla v miestnosti bez potreby sa dvíhať z pohovky. Chcete si čítať pri mäkkom svetle? Prehliadnuť sa v zrkadle na dennom svetle? Nie je problém, nastavte si svetlo presne tak, ako v tú danú chvíľu potrebujete.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: