Imperia Pastaia Italiana strojček na cestoviny s doplnkami
171,99 €

137,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásne darčekové balenie strojčeka na cestoviny IMPERIA s niekoľkými základnými nástavcami. K strojčeku je možné dokupovať ešte ďalšie nástavce. Vyrobte si chutné domáce cestoviny!


Tescoma Forma na štvorcové ravioli DELÍCIA, 21ks-19%
8,80 €

7,10 €

Akcia

Užite si originálnu chuť slnečného Talianska v ktorúkoľvek ročnú dobu! Vďaka novým vychytaným formám na ravioli DELÍCIA pohodlne pripravíte 21 fantastických kúskov naraz.


Imperia stojan na sušenie
26,99 €

21,90 €

Kam s práve vyrobenými čerstvými cestovinami? Najvhodnejšie miesto na sušenie je stojan. Tento drevený stojanček značky IMPERIA vás zaujme tým, ako je veľmi praktický!


Kela Vykrajovač na cestoviny RONDO, nerez
7,96 €

6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vykrajovátko na cestoviny zo série Rondo od značky Kela. Vykrajovač o priemere 6,5 cm vám pomôže ľahšie pripraviť domáce cestoviny na ktorých si pochutí celá rodina.


Tescoma Forma na okrúhle ravioli DELÍCIA, 10 ks-19%
8,80 €

7,10 €

Akcia

Vďaka novým vychytaným formám na ravioli DELÍCIA pohodlne pripravíte 10 fantastických kúskov naraz, vždy perfektne pravidelných a vždy pevne spojených. Čerstvé ravioli plnené syrovou, mäsovou, zeleninovou alebo hubovou zmesou.


Imperia nadstavec na Lasagnette 12mm
26,99 €

23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nadstavec na Lasagnette 12mm značky IMPERIA je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA. Kto by odolal tomu, urobiť si doma pravé talianske lasagne? Teraz môžete vo vašej kuchyni kúzliť!


Kela KL-19087 Strúhadlo na halušky
32,99 €

26,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezové strúhadlo na halušky značky KELA s nadstavcom na cesto. Strúhadlo vďaka zarážke perfektne drží na hrnci. Strúhadlo je z nerezu 18/8. Pripravte si doma obľúbenú pochúťku mnohých ľudí!


Banquet Strojček na cestoviny Culinaria
24,60 €

17,80 €

Strojček na cestoviny Banquet Culinaria na prípravu cestovín je vyrobený z nerezu s plastovými držadlami. Strojček rozgúľa cesto o maximálnej šírke 14 cm. Podporte domáci produkt a ochutnajte vlastné cestoviny.


Imperia nadstavec na gnocchi 3 druhy
52,99 €

46 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Skvelé domáce gnocchi si môžete vyrobiť teraz a priamo doma. Vďaka tomuto nadstavcu môžete vytvoriť až 3 rôzne druhy. Nadstavec je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA.


Tescoma Forma na štvorcové ravioli DELÍCIA, 10ks-19%
8,80 €

7,10 €

Akcia

Čerstvé ravioli plnené syrovou, mäsovou, zeleninovou alebo hubovou zmesou. Vďaka novým vychytaným formám na ravioli DELÍCIA pohodlne pripravíte 10 fantastických kúskov naraz, vždy perfektne pravidelných a vždy pevne spojených.


Imperia nadstavec na špagety 2mm
26,99 €

22,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nadstavec na špagety 2mm značky IMPERIA je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA. Špagety sú jedny z najobľúbenejších cestovín, doprajte si ich doma vyrobené.


Imperia La Fabbrica della Pasta strojček na cestoviny s doplnkami
242,99 €

194,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná sada z dielne talianskeho výrobcu IMPERIA pre náročných. Mechanický strojček na cestoviny z chrómu a nerezu uľahčí vašu prácu. Strojček sa využíva namiesto valčeka, stačí si len vybrať hrúbku cesta!


Laica Stojan na sušenie cestovín
29,23 €

25,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Keď už sa pustíte do výroby domácich cestovín, tak poriadne. Určite budete potrebovať tento praktický drevený stojan, ktorý má 16 ramien na ktoré môžete vystaviť vaše vyrobené cestoviny a nechať ich pekne oschnúť.


Tescoma Strojček na prípravu cestovín DELÍCIA-20%
44,40 €

35,50 €

Akcia

Vynikajúci pre ľahkú prípravu čerstvých domácich cestovín typu Tagliolini, fettuccine, lasagne a polievkových rezancov. So strojčekom na prípravu cestovín DELÍCIA máte exkluzívny obed či večeru hotovú behom chvíľky.


Imperia strojček na cestoviny
68,99 €

61 €
+ doprava zadarmo

Strojček na cestoviny značky IMERIA je jednoduchý a mechanický. Vyrobený je z chrómu a nerezu a veľmi vám uľahčí vašu prácu. Možnosť hrúbky cesta je nastaviteľná. Niet nad vlastnoručne pripravené cestoviny!


Imperia nadstavec na d'Angély 0,8mm
26,99 €

22,60 €

Nadstavec na d'Angély 0,8mm značky IMPERIA je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA. Doprajte si doma vyrobené cestoviny, v ktorých je len to, čo sami chcete.


Kitchen Artist Strojček na cestoviny MEN41
41,47 €

34,90 €

Ručný mlynček na výrobu pravých talianskych cestovín ocení každý milovník tejto kuchyne. Je dodávaný s nadstavcami na výrobu fettuccine, spaghetti, lasgne, ale aj plnených raviol.


Blaumann Strojček na cestoviny
30,21 €
29,80 €

Strojček na cestoviny z ocele značky Blaumann, ktorý vám ponúka šírku cesta až 15 cm. Domáce cestoviny nie sú len pre prieberčivé ale každého, kto má rád domáci produkt.


de Buyer Strojček na cestoviny
122,50 €
+ doprava zadarmo

Ručný strojček na cestoviny na prípravu rezancov alebo tagliatelle. Pripravené cesto položíme na časť skladajúcu sa z 2 hladkých valcov a niekoľkokrát ho necháme prejsť pomocou kľuky. Obdĺžnikový pás cesta potom nakrájame na požadované prúžky.