Westmark Strojček na rezance, nerez
42,66 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Mechanický strojček na výrobu rezancov značky Westmark v strieborno – čiernej farbe disponuje jednoduchou obsluhou a vysokou stabilitou vďaka protiskluzových podstavcom. Strojček možno nastaviť do dvoch šírkach na cestoviny taglionlini a tagliatelle a je vhodný na prípravu cesta na lasagne.

Orion Strojček na vlasové rezance
19,36 €

Strojček na krájanie vlasových rezancov ľahko **nakrája pláty **rozvaľkaného **cesta **na jemné **polievkové **rezance. Ručný strojček značky Orion je vyrobený z **kovu s plastovými doplnkami. Na upevnenie poslúži **upevňovacia skrutka.

Tescoma Strojček na prípravu cestovín DELÍCIA
44,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vynikajúci pre ľahkú prípravu čerstvých domácich cestovín typu Tagliolini, fettuccine, lasagne a polievkových rezancov. So strojčekom na prípravu cestovín DELÍCIA máte exkluzívny obed či večeru hotovú behom chvíľky.

Imperia strojček na cestoviny
68,99 € 61,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Strojček na cestoviny značky IMERIA je jednoduchý a mechanický. Vyrobený je z chrómu a nerezu a veľmi vám uľahčí vašu prácu. Možnosť hrúbky cesta je nastaviteľná. Niet nad vlastnoručne pripravené cestoviny!

Laica Pasta machine strojček na domáce cestoviny
38,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový strojček na cestoviny, ktorý vám pomôže pripraviť luxusné lasagne, fetticone či tagliatelle. Pustite sa do domácej výroby cestovín aký pravý Talian.

Tescoma Forma na štvorcové ravioli DELÍCIA, 10ks
8,90 €

Čerstvé ravioli plnené syrovou, mäsovou, zeleninovou alebo hubovou zmesou. Vďaka novým vychytaným formám na ravioli DELÍCIA pohodlne pripravíte 10 fantastických kúskov naraz, vždy perfektne pravidelných a vždy pevne spojených.

Imperia Pastaia Italiana strojček na cestoviny s doplnkami
171,99 € 140 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásne darčekové balenie strojčeka na cestoviny IMPERIA s niekoľkými základnými nástavcami. K strojčeku je možné dokupovať ešte ďalšie nástavce. Vyrobte si chutné domáce cestoviny!

Kela KL-19087 Strúhadlo na halušky
32,99 € 26,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezové strúhadlo na halušky značky KELA s nadstavcom na cesto. Strúhadlo vďaka zarážke perfektne drží na hrnci. Strúhadlo je z nerezu 18/8. Pripravte si doma obľúbenú pochúťku mnohých ľudí!

Imperia stojan na sušenie
26,99 € 22,20 €

Kam s práve vyrobenými čerstvými cestovinami? Najvhodnejšie miesto na sušenie je stojan. Tento drevený stojanček značky IMPERIA vás zaujme tým, ako je veľmi praktický!

Tescoma Forma na štvorcové ravioli DELÍCIA, 21ks
8,90 €

Užite si originálnu chuť slnečného Talianska v ktorúkoľvek ročnú dobu! Vďaka novým vychytaným formám na ravioli DELÍCIA pohodlne pripravíte 21 fantastických kúskov naraz.

Imperia nadstavec na Lasagnette 12mm
26,99 € 23,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nadstavec na Lasagnette 12mm značky IMPERIA je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA. Kto by odolal tomu, urobiť si doma pravé talianske lasagne? Teraz môžete vo vašej kuchyni kúzliť!

Tescoma Strúhadlo na cestoviny HANDY (643570)
11,20 € 9,70 €

Strúhadlo na cestoviny HANDY3 samostatné sitá s rôznymi priemermi otvorov. Súčasťou je aj praktická lopatka, ktorú oceníte pri pasírovanie cestovín. Vhodné pre hrnce s priemermi 20 – 26 cm. Vyrobené z kvalitného plastu.

Tescoma Forma na okrúhle ravioli DELÍCIA, 10 ks
8,90 €

Vďaka novým vychytaným formám na ravioli DELÍCIA pohodlne pripravíte 10 fantastických kúskov naraz, vždy perfektne pravidelných a vždy pevne spojených. Čerstvé ravioli plnené syrovou, mäsovou, zeleninovou alebo hubovou zmesou.

Imperia nadstavec na špagety 2mm
26,99 € 22,90 €

Nadstavec na špagety 2mm značky IMPERIA je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA. Špagety sú jedny z najobľúbenejších cestovín, doprajte si ich doma vyrobené.

Banquet Strojček na cestoviny Culinaria
24,60 € 20,90 €

Strojček na cestoviny Banquet Culinaria na prípravu cestovín je vyrobený z nerezu s plastovými držadlami. Strojček rozgúľa cesto o maximálnej šírke 14 cm. Podporte domáci produkt a ochutnajte vlastné cestoviny.

Blaumann Strojček na cestoviny
30,20 €

Strojček na cestoviny z ocele značky Blaumann, ktorý vám ponúka šírku cesta až 15 cm. Domáce cestoviny nie sú len pre prieberčivé ale každého, kto má rád domáci produkt.

Laica Stojan na sušenie cestovín
29,23 € 22,90 €

Keď už sa pustíte do výroby domácich cestovín, tak poriadne. Určite budete potrebovať tento praktický drevený stojan, ktorý má 16 ramien na ktoré môžete vystaviť vaše vyrobené cestoviny a nechať ich pekne oschnúť.

de Buyer Strojček na cestoviny
124 €
+ doprava zadarmo

Ručný strojček na cestoviny na prípravu rezancov alebo tagliatelle. Pripravené cesto položíme na časť skladajúcu sa z 2 hladkých valcov a niekoľkokrát ho necháme prejsť pomocou kľuky. Obdĺžnikový pás cesta potom nakrájame na požadované prúžky.

Imperia nadstavec na gnocchi 3 druhy
52,99 € 46,70 €
+ doprava zadarmo

Skvelé domáce gnocchi si môžete vyrobiť teraz a priamo doma. Vďaka tomuto nadstavcu môžete vytvoriť až 3 rôzne druhy. Nadstavec je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA.