Westmark Strojček na rezance, nerez
46 €

Posledný kus za túto cenu!

Mechanický strojček na výrobu rezancov značky Westmark v strieborno – čiernej farbe disponuje jednoduchou obsluhou a vysokou stabilitou vďaka protiskluzových podstavcom. Strojček možno nastaviť do dvoch šírkach na cestoviny taglionlini a tagliatelle a je vhodný na prípravu cesta na lasagne.

Imperia stojan na sušenie-22%

Imperia stojan na sušenie

Hodnotenie: 4,2
26,99 € 20,80 €

Kam s práve vyrobenými čerstvými cestovinami? Najvhodnejšie miesto na sušenie je stojan. Tento drevený stojanček značky IMPERIA vás zaujme tým, ako je veľmi praktický!

Imperia nadstavec na Lasagnette 12mm
26,99 € 24,80 €

Nadstavec na Lasagnette 12mm značky IMPERIA je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA. Kto by odolal tomu, urobiť si doma pravé talianske lasagne? Teraz môžete vo vašej kuchyni kúzliť!

Kela KL-19087 Strúhadlo na halušky-19%
26,95 € 21,80 €

Nerezové strúhadlo na halušky značky KELA s nadstavcom na cesto. Strúhadlo vďaka zarážke perfektne drží na hrnci. Strúhadlo je z nerezu 18/8. Pripravte si doma obľúbenú pochúťku mnohých ľudí!

Banquet Strojček na cestoviny Culinaria-16%
25 € 20,90 €

Strojček na cestoviny Banquet Culinaria na prípravu cestovín je vyrobený z nerezu s plastovými držadlami. Strojček rozgúľa cesto o maximálnej šírke 14 cm. Podporte domáci produkt a ochutnajte vlastné cestoviny.

Tescoma Strúhadlo na cestoviny HANDY (643570)
11,20 € 10,90 €

Strúhadlo na cestoviny HANDY3 samostatné sitá s rôznymi priemermi otvorov. Súčasťou je aj praktická lopatka, ktorú oceníte pri pasírovanie cestovín. Vhodné pre hrnce s priemermi 20 – 26 cm. Vyrobené z kvalitného plastu.

shumee STROJ NA CESTY KINGHOFF KH-3113
42 €

Cesto široké 15 cm a nastaviteľné v hrúbke je možné vyvaľkať (9 nastavení hrúbky, najtenšie 1,5 mm). Pomocou matrice si môžete pripraviť dva druhy cestovín, 2mm niť a 6mm stužku. Vyrobte si vlastné čerstvé špagety a ďalšie. Nastaviteľné oceľové valčeky na výrobu cesta na cestoviny. Dve šírky ko

Tescoma Forma na okrúhle ravioli DELÍCIA, 10 ks
8,90 €

Vďaka novým vychytaným formám na ravioli DELÍCIA pohodlne pripravíte 10 fantastických kúskov naraz, vždy perfektne pravidelných a vždy pevne spojených. Čerstvé ravioli plnené syrovou, mäsovou, zeleninovou alebo hubovou zmesou.

shumee STROJ NA CESTY ELITEHOFF
23 €

Stroj slúži na rýchlu a pohodlnú prípravu cestovín a na vyvaľkanie cesta na požadovanú hrúbku. Produkt Elitehoff Výhody produktu: – Veľmi pevná konštrukcia vyrobená z hrubej leštenej nehrdzavejúcej ocele – Rezacie valce a iné mechanické prvky z kalenej ocele. – Ľahko perie a čistí. – Stabilný,

Laica Stojan na sušenie cestovín-21%
29,23 € 22,90 €

Keď už sa pustíte do výroby domácich cestovín, tak poriadne. Určite budete potrebovať tento praktický drevený stojan, ktorý má 16 ramien na ktoré môžete vystaviť vaše vyrobené cestoviny a nechať ich pekne oschnúť.

Imperia nadstavec na špagety 2mm
26,99 € 26,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nadstavec na špagety 2mm značky IMPERIA je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA. Špagety sú jedny z najobľúbenejších cestovín, doprajte si ich doma vyrobené.

Tescoma Forma na štvorcové ravioli DELÍCIA, 10ks
8,80 € 7,60 €

Akcia

Čerstvé ravioli plnené syrovou, mäsovou, zeleninovou alebo hubovou zmesou. Vďaka novým vychytaným formám na ravioli DELÍCIA pohodlne pripravíte 10 fantastických kúskov naraz, vždy perfektne pravidelných a vždy pevne spojených.

Orion Strojček na vlasové rezance
21,60 €

Strojček na krájanie vlasových rezancov ľahko **nakrája pláty **rozvaľkaného **cesta **na jemné **polievkové **rezance. Ručný strojček značky Orion je vyrobený z **kovu s plastovými doplnkami. Na upevnenie poslúži **upevňovacia skrutka.

Imperia strojček na cestoviny
68,99 € 62,70 €

Strojček na cestoviny značky IMERIA je jednoduchý a mechanický. Vyrobený je z chrómu a nerezu a veľmi vám uľahčí vašu prácu. Možnosť hrúbky cesta je nastaviteľná. Niet nad vlastnoručne pripravené cestoviny!

Imperia nadstavec na gnocchi 3 druhy
52,99 € 48,30 €

Skvelé domáce gnocchi si môžete vyrobiť teraz a priamo doma. Vďaka tomuto nadstavcu môžete vytvoriť až 3 rôzne druhy. Nadstavec je vhodný pre strojček na cestoviny IMPERIA.

Tescoma Strojček na prípravu cestovín DELÍCIA
44,40 € 40 €

Vynikajúci pre ľahkú prípravu čerstvých domácich cestovín typu Tagliolini, fettuccine, lasagne a polievkových rezancov. So strojčekom na prípravu cestovín DELÍCIA máte exkluzívny obed či večeru hotovú behom chvíľky.

Blaumann Strojček na cestoviny
35,95 € 32,30 €

V predaji od 1. 5.

Strojček na cestoviny z ocele značky Blaumann, ktorý vám ponúka šírku cesta až 15 cm. Domáce cestoviny nie sú len pre prieberčivé ale každého, kto má rád domáci produkt.

Strojčeky na cestoviny

Chcete si doma vyrábať vlastné, chutné a esteticky dokonalé cestoviny? Pomôže vám praktický strojček na cestoviny. Na Mall.sk vyberajte z mnohých strojčekov na cestoviny, stojanov na sušenie cestovín, strúhadiel na cestoviny a nástavcov na najrôznejšie druhy cestovín.

Ako na údržbu strojčeka na cestoviny?

Pri údržbe strojčeka na cestoviny dodržujte niekoľko jednoduchých zásad:

  • Nikdy neumývajte strojček na cestoviny v umývačke alebo pod prúdom vody.
  • Po použití strojček iba utrite vlhkou handričkou a zvyšky cesta odstráňte kefkou.

Pozrite sa tiež na širokú ponuku ďalších kuchynských pomôcok, ako sú mažiare či mlynčeky, strúhadlá a krájače.