Thule ProRide 598

Thule ProRide 598

Hodnotenie: 5
118,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nosič jízdních kol THULE ProRide 598, nový vylepšený model 2016, uzamykatelný. Elegantní nosič kol s novým designem, který velice rychle a snadno upevníte.


Menabo Asso

Menabo Asso

Hodnotenie: 3,5
61,96 €

53,90 €
+ doprava zadarmo

Hliníkový uzamykateľný strešný nosič bicykla Menabo Asso Moderná aerodynamická konštrukcia, odolný a ľahký materiál s vysokou pevnosťou. Nosič upevníte na priečniky bez použitia náradia, nosnosť 15 kg.


Menabo Nosič jízdních kol střešní JUZA ALU
71,90 €

Střešní nosič jízdních kol s nosností 17 kg. Zamykatelný k rámu kola. Odolný a lehký materiál s vysokou pevností, vhodný také pro rámy kol s většími průřezy 30–80 mm.


Menabo Iron

Menabo Iron

Hodnotenie: 4
49,96 €

39,90 €

Hliníkový strešný nosič na bicykle Menabo Iron. Nosič je vyrobený hliníku a je uzamykateľný. Koleso sa k držiaku pripevní iba sklopením páky čeľustí okolo rámu bez nutnosti použitia náradia. Hmotnosť nosiča je cca 2,9 kg, nosnosť 15 kg.


Menabo Huggy

Menabo Huggy

Hodnotenie: 5
26,90 €

Hliníkový strešný nosič Menabo Huggy je neuzamykateľný strešný nosič jedného bicykla z oceľovej konštrukcie a odolného materiálu s certifikátom kvality GS / TÜV. Vhodný pre rámy s väčšími prierezmi a pre horské bicykle so širokými plášťami.


Menabo Bike Pro

Menabo Bike Pro

Hodnotenie: 4
66,76 €

45,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Neuzamykateľný strešný nosič bicykla Menabo Bike Pro. Odľahčená vysoko odolná hliníková konštrukcia. Koleso sa upevňuje jednoduchým spôsobom do skrutkovacieho mechanizmu s ručne dotahovatelnou maticou bez predného kolesa.


Menabo TOP BIKE

Menabo TOP BIKE

Hodnotenie: 4
20,90 €

Nosič má nosnost 15 kg, délku lyžiny 138 cm, určeno pro maximální šířku pneumatiky kola 40 mm, pro rámy kol s kulatým průřezem 28–40 mm, možno přimontovat na střešní nosiče s maximálním průřezem tyčí 48×40 mm.


M-WAY FLOGGER
44,49 €
41,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nosič jazdných bicyklov z kvalitného hliníka a ocele. Nosič je určený len pre jeden bicykel.


Menabo HUGGY Lock

Menabo HUGGY Lock

Hodnotenie: 4,5
30,90 €

Uzamykatelný střešní nosič z pozinkované celoocelové konstrukce je určen pro uchycení jednoho jízdního kola. Vhodný pro rámy s většími průřezy. Délka lyžiny 137 cm.


SeaSucker MINI Bomber 2 - bike nosič bicyklov
549 €
+ doprava zadarmo

Seasucker Mini Bomber je najuniverzálnejšia verzia nosiča bicyklov so 6 výkonnými prísavkami predimenzovanými na prevoz 2 bicyklov o váhe do 20 Kg (1 bicykel) pri maximálnej rýchlosti 120 km/h. Nepotrebujete žiadne iné nosiče, pričniky a pod. Najrýchlejší a najuniverzálnejší systém na svete!


SeaSucker TALON 1 - bike vákuový nosič
389 €
+ doprava zadarmo

Seasucker TALON je univerzálny a nekonvenčný nosič na 1 bicykel s technológiou vysoko výkonných vákuových prísaviek. Nosnosť až 20 Kg (1 bicykel) pri maximálnej povolenej rýchlosti 120km/h. Nepotrebujete žiadne iné nosiče, a pod. Najrýchlejší a najuniverzálnejší systém na svete!


Saris TRAPS 3 - Track nosič bicyklov
239 €
+ doprava zadarmo

Pre cyklistov, ktorí uprednosťujú prepravu bicyklov vo vnútornom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov, ako aj SUV a minivanov. Dĺžka lišty 90cm. Max. 3 bicykle


Saris TRAPS 1 nosič bicyklov
119 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pre cyklistov, ktorí uprednostia prepravu bicykla(ov) v úložnom priestore automobilu. Autonosič je vhodný na použitie v zadnom, úložnom priestore automobilov po sklopení zadného radu sedadiel ako aj SUV a minivanov.


MULTIPA Nosič bicyklov na strechu MULTIPA
57 €

49,90 €

Moderný aerodynamický univerzálny hliníkový nosič MULTIPA pre jeden bicykel má veľmi jednoduchý systém upevnenia na strechu vozidla., Jednoduché a spoľahlivé upevnenie bicykla vďaka stabilnému držiaku rámu.


M-WAY FOXBAT
24,90 €

Nosič bicyklov, ktorý je zhotovený z kvalitnej ocele. Nosnosť je 15 kg.


M-WAY MIRAGE

M-WAY MIRAGE

Hodnotenie: 5
44,49 €
42,30 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Nosič bicyklov, ktorý je určený pre jeden bicykel. Nosnosť 15 kg. Nosič nie je uzamykateľný.


HAKR Speed Alu

HAKR Speed Alu

Hodnotenie: 5
42 €
40,90 €
+ doprava zadarmo

Hliníkový nosič bicyklov Speed Alu s najvyššou bezpečnosťou a najrýchlejším upevnením kolies do nosiča. Uzamknutie nosiča k základnému nosiču.


Thule Freeride 530

Thule Freeride 530

Hodnotenie: 4,5
61,90 €

Nesnažte sa vtlačiť bicykel do kufra. Moderný design nosiča Thule Freeride 530 neurobí vášmu autu hanbu a výborne poslúži.


HAKR Nosič bicyklov HAKR CYKLO PRO ALU
31,46 €
29,90 €

Nosič bicyklov vyššej triedy a kvality. Vďaka svojej konštrukcii je určený na prepravu všetkých typov bicyklov, so všetkými rozmermi rámov. Nosič je v hliníkovom prevedení, dodávaný so zámkom.