NORTHLINE EvoSpace White

NORTHLINE EvoSpace White

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Rozmerovo a objemovo najžiadanejší strešný box Northline EvoSpace evokuje to najlepšie z najlepšieho. Určený rovnako pre obľúbené SUV, vany, hatchbacky, kombi ako aj pre malé mestské vozy, model EvoSpace je dokonale aerodynamický, a teda mimoriadne tichý a úsporný zároveň. Celý popis
345 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

27.7.2021 - 28.7.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100046328416

Popis

Rozmerovo a objemovo najžiadanejší strešný box Northline EvoSpace evokuje to najlepšie z najlepšieho. Určený rovnako pre obľúbené SUV, vany, hatchbacky, kombi ako aj pre malé mestské vozy, model EvoSpace je dokonale aerodynamický, a teda mimoriadne tichý a úsporný zároveň. Tvarovo stály, mechanicky odolný, povrchovo perfektný a navyše v početných farebných prevedeniach, maximálne univerzálny strešný box Northline EvoSpace šplhá na vlajkovú loď stajne Northline, z ktorej vychádza. 

5 mm ABS termoplast spracovaný v plne automatizovanom závode vďaka keramickému ohrevu a rovnomernému nahriatiu dosahuje vynikajúcu homogénnosť, tuhosť a odolnosť boxu. Navyše oceľovo vystužený v najcitlivejších partiách – od špičky cez celé telo, ochráni nielen box samotný, ale aj predmety v ňom prepravované.

Strešný box Northline EvoSpace disponuje praktickými bočnými madlami na otváranie a zatváranie boxu, vďaka ktorým sa manipulácia s ním stáva ešte komfortnejšou. 310-litrový box pojme až 75 kg nákladu (5 lyží, 180 cm/4 snowboardy), pričom vďaka svojej konštrukčnej výnimočnosti a skvelému tvaru nenavýši odpor, ani spotrebu. Vďaka strešnému boxu Northline EvoSpace môžete zväčšiť svoj prepravný priestor efektívnejšie ako by ste čakali.

5 základných farebných prevedení navyše umožní zladiť nadstavbu s vozidlom samotným, vďaka čomu budete nielen prakticky, ale aj štýlovo zbalený na každú cestu. Vyberať môžete z nasledovných farebných možností: