Menabo Nosič bicyklov na ŤZ sklopný ANTARES 3

Menabo Nosič bicyklov na ŤZ sklopný ANTARES 3

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie, skladací ANTARES 3 MENABO Celý popis
478,90 €
Vrátane RP a DPH
473,90 €
Partner: VAPOL CZ

Skladom u partnera 5+ kusov

8.7.2022 - 11.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu VAPOL CZ

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100004204244

Popis

Technické parametre:

Zámok kolies / nosiča: áno / áno Sklopný: áno Skladací: áno Hmotnosť: 21 kg Max. nosnosť: 60 kg Adaptér na ďalší bicykel: nie Max. počet bicyklov: 3 Konektor: 13 pólový (adaptér 7/13 pin nie je súčasťou výrobku) Materiál konštrukcie: ALU, plast a oceľ E-Bike: áno / 2 Fatbike: áno / 3

Všeobecné vlastnosti:

Sklopná funkcia s možnosťou sklopenia aj s namontovanými bicyklami pre ľahký prístup do batožinového priestoru vozidla cez piate dvere. Možnosť zloženia nosiča a schovanie do batožinového priestoru automobilu Vysoká odolnosť voči aerodynamickej turbulencii pri rýchlej jazde, podľa informácií výrobcu nezvyšuje spotrebu paliva u vozidla. Vhodný pre rámy bicykle bez obmedzenia priemeru a tvaru. Kompletnú montáž na vozidlo vrátane montáže bicyklov je po nacvičenie možná v priebehu 2–3 minút. 13-pólová zástrčka (redukcia 7/13 nie je súčasťou výrobku) pre pripojenie elektrickej inštalácie, vrátane kompletných zadných svetiel. Rýchloupínací systém sťahovacie páky s možnosťou doaretacie a nastavenia sily dotiahnutie. Odporúčaná maximálna rýchlosť 130 km / hod. Vhodné tiež pre E-BIKE!

Menabo je tradičný taliansky výrobca kvalitných strešných nosičov, nosičov bicyklov na ťažné zariadenie, nosičov na zadnú časť vozidla aj strešných nosičov bicyklov a tiež širokého sortimentu magnetických i klasických nosičov lyží, nosičov elektrobicyklov a kajakov. Všetky nosiče sú vybavené certifikátmi pre prevádzku na pozemných komunikáciách v Slovenskej republike aj v Európskej únii. Špičkový dizajn, moderné riešenie, jednoduchá montáž a manipulácia – to sú štýlové talianske nosiče Menabo.