Menabo Nosič bicyklov na 5.dvere MENABO LOGIC 3

Menabo Nosič bicyklov na 5.dvere MENABO LOGIC 3

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Nosič bicyklov na 5.dvere MENABO LOGIC 3 Celý popis
167 €
Vrátane RP a DPH
121,44 €
-27%
Partner: VAPOL CZ

Skladom u partnera 5+ kusov

4.7.2022 - 6.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu VAPOL CZ

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100003910601

Popis

Technické parametre:

Max. počet bicyklov: 3 Nosnosť: 45 kg Montáž nosiča: systém mechanických napínacích pások Umiestnenie: zadná časť vozidla Typ uchytenia: lyžina / upevnenie za rám Uchytenie bicyklov: plastové skrutkovacie hlavice – za rámy / lyžina Ochrana karosérie vozidla: penové / gumené chrániče Uzamykanie: nie Materiál: pozinkovaná oceľ s antikoróznou ochranou Farba: strieborná Hmotnosť: 13,4 kg Rámy bicyklov: okrúhle 20–70 mm / oválne max. 70 × 70 mm Dĺžka lyžiny: 134 cm Šírka plášťov bicyklov: max. 45 mm Max. cestovná rýchlosť: 130 km / h
Aplikačná tabuľka nosičov bicyklov na 5. dvere

Všeobecné vlastnosti:

Jednoduchá montáž na piate dvere vozidla. Všetky diely, ktoré sú v kontakte s autom, sú vybavené mäkkými krytkami z peny alebo mäkčeného plastu. Rýchle zloženie pomocou plastových odolných matíc pre ľahké uskladnenie. Prepraví až 3 bicykle. Nezakrýva zadné svetlá ani registračnú značku. TÜV ako inšpekčný a certifikačný orgán vykonáva celý komplex technických, inžinierskych, skúšobných, poradenských, verifikačných a certifikačných činností, smerujúcich k zaisteniu bezpečnosti výrobkov, technických zariadení, ich častí a materiálov, a to v rôznych technologických odboroch.

Menabo je tradičný taliansky výrobca kvalitných strešných nosičov, nosičov bicyklov na ťažné zariadenie, nosičov na zadnú časť vozidla aj strešných nosičov bicyklov a tiež širokého sortimentu magnetických i klasických nosičov lyží, nosičov elektrobicyklov a kajakov. Všetky nosiče sú vybavené certifikátmi pre prevádzku na pozemných komunikáciách v Slovenskej republike aj v Európskej únii. Špičkový dizajn, moderné riešenie, jednoduchá montáž a manipulácia – to sú štýlové talianske nosiče Menabo.