MAGNAT Monitor Supreme Center 252
74,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

2-pásmový středový reproduktor Magnat Monitor Supreme Center 252 nabízí vysoký výkon a kompaktní provedení s důrazem na srozumitelnost dialogů. Dva středobasové měniče osazeny v nízkorezonanční MDF ozvučnici se speciálně potaženou papírovou membránou, výškový měnič poskytne vyvážený a nezkreslený zvuk, magneticky stíněný.

MAGNAT Shadow Center 213

MAGNAT Shadow Center 213

Hodnotenie: 5
182 € 161,30 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

2-pásmový stredový reproduktor Magnat Shadow Center 213 osadený dvoma 13cm stredobasovými meničmi pre vytvorenie silného a objemného zvukového zážitku. Optimalizácia zvuku KLIPPEL pre účinný a kvalitný zvuk is menej výkonnými zosilňovačmi, ozvučnice z E1 MDF dreva, pozlátené konektory.

Quadral Quintas 601 BASE II
78,30 €
+ doprava zadarmo

Centrálna dvojpásmová reprosústava určená pre reprodukciu dialógov a ďalšieho zvukového doprovodu odohrávajúceho sa na obrazovke. Quadral Quintas 601 BASE II s veľmi širokým frekvenčným rozsahom je schopný reprodukovať aj nízkotónové efekty alebo zvuky dialógového zvukového kanálu. Na zadnej stene sú umiestnené terminály s plastovou skrutkovacou maticou v plastovej ochrannej vaničke.

MAGNAT Tempus C22

MAGNAT Tempus C22

Hodnotenie: 5
147 € 133 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

2-pásmová stredová reprosústava využíva dva 13cm stredobasové meniče a pýši sa ventilovanou jednotkou kmitacej cievky, robustným kovovým košom, nízko-rezonančnou ozvučnicou z E1-MDF dosiek spoločne s odnímateľnou mriežkou.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: