Polk Audio Signature S35Cechristmas delivery
284 €

Splátky bez navýšenia

2pásmová centrálna reprosústava, ktorá rozoznie váš byt, či dom. Polk Audio Signature S35Ce obsahuje 1 vysokotónový a 1 stredobasový reproduktor a produkuje kvalitný, vyvážený zvuk. Navyše je vybavená 2 basreflex s technológiou PowerPort a extra nízkou ozvučnicou, vďaka ktorej ju ľahko umiestnite pod TV.

Jamo C 9 CEN IIchristmas delivery
291,20 € 219 €

Posledný kus za túto cenu!

Inšpirovaný škandinávskym štýlom a mimoriadne výkonný – stredový centrálny reproduktor Jamo C 9 CEN II je v 2pásmovej prevedení a ponúka maximálnu zaťažiteľnosť 280 W. Technológia Waveguide zaručuje veľmi nízku smerovosť zvuku, reprodukovaný zvuk je verný a dialógy dynamické.

Polk Audio Signature S30Cechristmas delivery
245 € 237,90 €

Splátky bez navýšenia

Vyzerá milo, dokáže však vystrčiť rožky vďaka kvalitnej reprodukcii zvuku cez 1 × 1" výškový a 2 × 5,25 stredobasový reproduktor – 2-pásmový centrálny reproduktor Polka Audio Signature S30C má špičkové zvukové vlastnosti a boduje technológiami ako bassreflex s Power Port a frekvenčným rozsahom až 40000 Hz.

Polk Audio T30christmas delivery
160,80 €

Splátky bez navýšenia

2-pásmová stredová reprosústava je najdôležitejším prvkom každého domáceho kina a dodáva napínavým filmom krištáľovo čisté dialógy. Dva unikátne stredo-tónové meniče Dynamic Balance od Polk Audio, zadný Bass reflex výstup, ozvučnice z MDF materiálu eliminujú rezonanciu a skreslenie, kompatibilné s väčšinou AV prijímačov.

Yamaha NS-C 444 B Pianochristmas delivery

Yamaha NS-C 444 B Piano

Hodnotenie: 4,6
229 €

Splátky bez navýšenia

Dvojpásmová stredová reprosústava Yamaha NS-C 444 v čiernom klavírnom laku

Jamo S81CENchristmas delivery

Jamo S81CEN

Hodnotenie: 5
153,47 € 139 €

Posledný kus za túto cenu!

Stredový reproduktor v štýlovom dizajne z pevnej drevotriesky. Jamo S81CEN sprostredkuje jasné výšky v priestorovom zvuku výškovým meničom s mäkkou kalotou, doplneným o 2 hlbokotónové meniče pre vyvážený zvuk.

Jamo S83CENchristmas delivery

Jamo S83CEN

Hodnotenie: 5
211,17 € 189 €

Splátky bez navýšenia

Stredový reproduktor v štýlovom dizajne z pevnej drevotriesky. Jamo S83CEN sprostredkuje jasné výšky v priestorovom zvuku výškovým meničom s mäkkou kalotou, doplneným o 2 hlbokotónové meniče pre vyvážený zvuk.

ELAC Carina CC 241.4
849 € 799 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Carina pokračuje v tradícii spoločnosti ELAC v používaní výškového reproduktora JET, ktorý bol vybraný pre svoju čistotu a dynamiku. Vo vnútry reproduktorov je ukrytnový najnovší hliníkový basový reproduktor a dokonale dopĺňa zvukový zážitok. Moderný vzhľad s moderným zvukom.

ELAC Debut Reference C5
399 € 379 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Na základe ikonickej Elac Debutovej série sa pre exkluzívnych predajcov vyvinula nová referenčná línia. Referencie Debut prinášajú rázne akustické a vizuálne vylepšenia, kroeé znejú tak dobre, ako vyzerajú!

Klipsch R-52Cchristmas delivery

Klipsch R-52C

Hodnotenie: 5
229 € 200 €

Posledný kus za túto cenu!

Precízne prevedenie v minimalistickom štýle, vynikajúce audio vlastnosti – stredové reproduktory Klipsch R-52C si budete pochvaľovať pre nadčasový vzhľad, výkon 100 W, plné basy vďaka bassreflex konštrukcii aj pre čistý zvuk bez skreslenia, ktorý garantuje Tractrix Horn technológia.

Klipsch R-34Cchristmas delivery
359 € 313 €

Posledný kus za túto cenu!

Precízne prevedenie v minimalistickom štýle, vynikajúce audio vlastnosti – stredové reproduktory Klipsch R-34C si budete pochvaľovať pre nadčasový vzhľad, výkon 100 W, plné basy vďaka bassreflex konštrukcii aj pre čistý zvuk bez skreslenia, ktorý garantuje Tractrix Horn technológia.

AQ Tango 91
99 € 97,40 €

Nadčasové prevedenie, česká výroba – kvalitné ozvučenie vašej domácnosti zaistí špičkový centrálny reproduktor AQ Tango 91 so šumovým výkonom 60 W a s hudobným výkonom 120 W. Prístroj má 1 výškový reproduktor s textilnou kalotou, 2 stredobasové reproduktory s papierovou membránou a konfiguráciu D'Appolito.

Quadral Quintas 601 BASE II
77,49 €

Centrálna dvojpásmová reprosústava určená pre reprodukciu dialógov a ďalšieho zvukového doprovodu odohrávajúceho sa na obrazovke. Quadral Quintas 601 BASE II s veľmi širokým frekvenčným rozsahom je schopný reprodukovať aj nízkotónové efekty alebo zvuky dialógového zvukového kanálu. Na zadnej stene sú umiestnené terminály s plastovou skrutkovacou maticou v plastovej ochrannej vaničke.