shumee Konferenčný stolík, recyklované drevo 70x70x38 cm

shumee Konferenčný stolík, recyklované drevo 70x70x38 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Z tohto dreveného konferenčného stolíka v industriálnom štýle vyžaruje vintage šarm a stane sa nadčasovým doplnkom do vašej domácnosti. Konferenčný stolík môžete používať aj ako príručný alebo odkladací stolík. Konferenčný stolík v retro štýle je ručne vyrobený z recyklovaného dreva, ktoré je stabil Celý popis
490 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Shumee

Skladom u partnera 5+ kusov

29.6.2021 - 1.7.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100031204002

Popis

Z tohto dreveného konferenčného stolíka v industriálnom štýle vyžaruje vintage šarm a stane sa nadčasovým doplnkom do vašej domácnosti. Konferenčný stolík môžete používať aj ako príručný alebo odkladací stolík.

Konferenčný stolík v retro štýle je ručne vyrobený z recyklovaného dreva, ktoré je stabilné, trvácne a krásne a má podobné vlastnosti ako napríklad tíkové, mangové, akáciové, recyklované, tvrdé drevo a podobne. Každý krok výrobného procesu sa vykonáva s maximálnou starostlivosťou, či už je to leštenie, natieranie alebo lakovanie. Vďaka remeselnému opracovaniu a krásnej textúre dreva je každý kus nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatných. 5 zásuviek a veľký vnútorný priečinok navyše poskytujú množstvo priestoru na odkladanie rôznych predmetov, ktoré chcete mať vždy poruke.

Dôležitá poznámka: Každý výrobok má inú farbu, čo jednotlivým stolíkom dodáva na jedinečnosti. Farbu nie je možné si dopredu vybrať.

  • Materiál: Recyklované drevo
  • Rozmery: 70 × 70 × 38 cm (D x Š x V)
  • Leštený, natieraný a lakovaný povrch
  • S 5 zásuvkami a 1 veľkým vnútorným priečinkom
  • Montáž je naozaj jednoduchá