CONCEPT SM3050

CONCEPT SM3050

CONCEPT SM3050 Fresh&Nutri Smoothie mixér s príkonom 1500 W a neuveriteľnou rýchlosťou a silou – až 33000 ot./min. Mixér obsahuje 4 RAW programy zo 6 prednastavených. Môžete voliť zo šiestich programov, z ktorých 4 sú určené hlavne na prípravu RAW pokrmov: smoothie, zelenina, polievka a orechy. Program zmrzlina umožní prípravu poctivej domácej zmrzliny bez éčok, pulse využijete na nasekanie ľadovej triešte napríklad do mojita. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
228,77 €
Vrátane RP a DPH
120,90 €
-47%
Tovar od predajcu MALL

Na sklade Posledný 1 kus

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
1.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 1050458

Popis

VLASTNOSTI

 1. Neuveriteľná rýchlosť a sila – 33000 otáčok za minútu
 2. 4 RAW programy zo 6 prednastavených
 3. Veľká dvojlitrová nádoba
 4. 6 vysoko kvalitných nerezových nožov
 5. Sliderové ovládanie

Dizajnový kráľ

Máte dokonale zladenú kuchyňu, chcete si zaobstarať mixér a túžite po nevšedným dizajnovom kúsku? SM3050 od Conceptu je pre Vás ten pravý. Držte krok s novými trendmi vo varení a šetrite svoj čas. Za pár sekúnd si pripravíte skvelé smoothie z ovocia a zeleniny, polievky, omáčky, dezerty zo sušeného a mrazeného ovocia, náplne do múčnikov, kaše, rôzne druhy rastlinného mlieka, nasekáte orechy, piškóty aj kocky ľadu.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Dokonalý výsledok. Okamžite.

Predstavte si tú neskutočnú rýchlosť – 33000 otáčok za minútu. Vložené suroviny sú okamžite spracované a získajú neskutočne jemnú krémovú konzistenciu. Dokonalý výsledok je zaistený nielen extrémnym počtom otáčok, ale aj pomocou 6 špeciálne upravených nožov z vysoko odolnej japonskej karbónovej ocele.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Sliderové ovládanie

Jednoduché a praktické, úplne intuitívne. Jednoduchým ľahkým ťahaním prsta po ovládacom paneli môžete regulovať otáčky mixéra aj voliť programy. Vďaka absencii vystúpených prvkov je tiež údržba mixéra absolútne jednoduchá.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

6 prednastavených programov

Len jedným dotykom spustíte jeden z prednastavených programov. Môžete voliť zo šiestich variantov, z ktorých 4 sú určené hlavne na prípravu RAW pokrmov: smoothie, zelenina, polievka a orechy. Program zmrzlina umožní prípravu poctivej domácej zmrzliny bez éčok, pulse využijete na nasekanie ľadovej triešte, napríklad do mojita.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Kvalitná domáca múka? Žiadny problém

Upečte si zdravé pečivo podľa vlastnej chuti z Vami vybraných surovín. Môžete experimentovať s rôznymi druhmi obilnín a semienok. Kovová spojka medzi nožovou a motorovou časťou zaisťuje extra dlhú životnosť prevodovky. V kombinácii s vysokým príkonom 1500 W a kvalitným motorom získate nenahraditeľného, doživotného pomocníka.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Objem, ktorý Vám vždy vyhovie

Potrebujete pripraviť skutočne veľké množstvo pokrmu? Veľká, dvojlitrová, zdraviu neškodná BPA free nádoba pojme všetky potraviny, ktoré potrebujete aktuálne spracovať. Veko je vybavené trojnásobným tesnením, ktoré zabráni úniku mixovaných surovín z nádoby. Vďaka otvoru vo veku, krytému odmerkou, nemusíte prerušovať prácu a môžete suroviny rovno prisypávať alebo ochutnávať.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Prakticky a bezpečne

Ste ľavák? Alebo Vás baví robiť veci trochu inak? Nádoba mixéra je prispôsobená tak, že si môžete sami vybrať, ako ju na telo spotrebiča nasadíte. Pre zvýšenú ochranu motora je mixér vybavený vratnou tepelnou poistkou, ktorá ochráni prístroj v prípade jeho prehriatia. Ak zložíte nádobu počas prevádzky z tela mixéra, automaticky sa vypne. Mixér je samozrejme vybavený protišmykovými nožičkami, ktoré zabezpečia, že sa počas prevádzky neposúva po linke.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

Kuchárska kniha zadarmo

Ako milý darček a poďakovanie dostanete zdarma kuchársku knihu s receptami už v balení priamo s mixérom. Nechajte sa naladiť na tú správnu nôtu a vyberte si, na čo máte práve chuť. Alebo dajte voľný priechod svojej fantázii a namixujte si krémovú polievku, omáčku, marmeládu, desiatu … To už necháme len na Vás.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

BPA free

Nádoba mixéra je vyrobená z tritanu, plastu, ktorý nesie označenie BPA free. To znamená, že neobsahuje zdraviu škodlivé bisfenoly. Čo je to vlastne tritan? Je to moderný materiál, ktorý je pevný, ale v porovnaní so sklom ľahký. Vďaka svojej odolnosti voči teplu neuvoľňuje žiadne škodlivé látky do Vášho nápoja či pokrmu, navyše je odolný proti rozbitiu alebo poškriabaniu. Tritan je nielen bezpečný pre Vaše zdravie, ale dá sa biologicky rozložiť, a tým pádom nezaťažuje životné prostredie. Jeho najväčšou prednosťou je, že neobsahuje BPA – Bisfenol A, čo je organická zlúčenina, ktorá sa používa pri výrobe plastov. Bisfenol A je nebezpečná chemická látka, ktorá môže spôsobiť veľa zdravotných problémov, dokonca aj rakovinu prsníka. V súčasnej dobe sa vedie množstvo diskusií o negatívnych účinkoch bisfenolu A, či už ide o teórie, že spôsobuje ochorenia srdca, alebo negatívne pôsobí na fungovanie imunitného systému človeka. Nebezpečnosť bisfenolu A potvrdzuje aj to, že v roku 2010 EÚ zakázala dovážať a predávať dojčenské fľaše, ktoré bisfenol A obsahujú. Pripojila sa tak ku Kanade, Austrálii, a množstvu ďalších štátov.
4K Ultra HD 4K Ultra HD

TECHNICKÉ PARAMETRE

 • Objem tritanovej nádoby: 2 l
 • 6 prednastavených programov: PULSE, zmrzlina, smoothie, polievky, orechy, zelenina
 • SLIDER pre jednoduchú reguláciu otáčok
 • Možnosť nastavenia doby mixovania
 • 33.000 otáčok/min.
 • 6 nožov z japonskej karbónovej ocele
 • Kovová stredová os s dlhou životnosťou
 • Biele LED podsvietenie
 • Bezpečnostná poistka
 • Poistka proti prehriatiu
 • Priestor pre uloženie kábla
 • Farba: čierna
 • Napätie: 220 – 240 V
 • Príkon: 1 500 W

Video

Concept SM3050