Bezdoteku BEZDOTEKU Kancelárska stolička Viper čierna so zelenými pruhmi

Bezdoteku BEZDOTEKU Kancelárska stolička Viper čierna so zelenými pruhmi


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Predstavujeme novú sekciu moderných a trendy manažérskych a kancelárskych kresiel. Kvalitné prevedenie, nevšedný dizajn a žiarivé farby, dobrá ergonómia a komfortné sedenie. To sú kreslá Silverstone, Monza, Lambo, El Diablo, Efko, Angel, Alonso a Viper. Ste milovníci dizajnu? Celý popis

99
99 € Vrátane DPH
Na objednanie u partnera

Kód: 100021699116

Popis

Popis produktu

Predstavujeme novú sekciu moderných a trendy manažérskych a kancelárskych kresiel. Kvalitné prevedenie, nevšedný dizajn a žiarivé farby, dobrá ergonómia a komfortné sedenie. To sú kreslá Silverstone, Monza, Lambo, El Diablo, Efko, Angel, Alonso a Viper.

Ste milovníci dizajnu? Máte radi žiarivé farby? Ste nadšenci do počítačových hier či milovníkov pretekárskych automobilov? Alebo naopak máte radi decentnosť, ale chcete mať moderné kancelárske kreslo? Z našich modelov kancelárskych kresiel si vyberiete!

Všetky modely majú vysoký a pohodlný operadlo, celková výška kresiel je v rozmedzí 114–122 cm, u stoličiek 95–105 cm. Pohodlné sedenie zabezpečuje široký (47–50 cm) sedák s hĺbkou sedu 50 cm. Celková šírka kresla vrátane opierok je 62 cm. Nylonové, príp. čalúnené podrúčky, sú v cene. Zdvih je umožnený pomocou plynového piestu a sed možno nastaviť na výšku 47–55 cm. Mechaniky sú hojdacia s blokáciou. Poťahy sú z kvalitnej priedušné ekokože vo farbách podľa jednotlivých typov kresiel, kríže sú v prevedení nylon s univerzálnymi kolieskami. Nosnosť kresiel je v rozmedzí 130–150 kg.

Kreslá sú dodávané v demonte v krabici, montáž je veľmi jednoduchá podľa priloženého návodu. V jednoduchosti je krása a platí to pre pretekárske auto VIPER, rovnako ako pre kreslo, na ktorom budete sedieť vo svojej kancelárii. Jednoduchý duálny koncept black & green, elegantné nastaviteľné PUR mäkčené podloketky a dizajnový nylonový kríž dodávajú tomuto kreslu na pôsobivosti. Vysoké operadlo (69 cm) zaisťuje pohodlie pre celodenné sedenie. Veľmi pohodlný široký sedák (šírka 47 / hĺbka 50 cm) a jednoduchá obsluha mechaniky sú istotou pre Váš komfort sedenia. Sklopné nylonové podrúčky sú v cene. Zdvih stoličky do výšky 47–55 cm je zaistený pomocou plynového piestu a mechanika je hojdacia s blokáciou. Poťah vo farbe zelenej a čiernej je z priedušnej umývateľné ekokože. Kríž je nylonový s univerzálnymi kolieskami. Nosnosť je zaručená do 150 kg.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%