Antares Kancelárska stolička Tennessee čierna
78,18 € 64,46 €

Kancelárska stolička s vysokým priedušným operadlom, hojdací mechanizmus s nastavením sily protiváhy, bedrová opierka a oceľová chrómovaná báza.

Dalenor Kancelárske kreslo Race čierna/sivá
268 € 228 €

Akcia

Kancelárske kreslo Race je moderné herné kancelárske kreslo očalúnené koženkou so štýlovým prešívaním. Svojim dizajnom pripomína sedačku v závodnom automobile. Každý určite ocení pohodlné odklápacie podrúčky a výškovú nastaviteľnosť.

Artenat Barová stolička Nigel, čierna-32%
147,41 € 99,99 €

Akcia

Barová stolička Nigel je pohodlný sedací nábytok, ktorý si úplne zamilujete. Skladá sa z kovovej podnože a sedáku, ktorý je očalúnený syntetickou kožou v čiernej farbe. Výšku stoličky možno ľubovoľne nastaviť podľa vlastných potrieb.

BHM Germany Barová stolička Lizzy-16%
118 € 98 €

Akcia

Barová stolička Lizzy je štýlový sedací nábytok od nemeckej značky BHM.

Barová stolička Lizzy je výškovo nastaviteľná a otočná. Mäkké čalúnenie a syntetická koža s diamantovým prešívaním na operadle vám zaistí maximálne pohodlie a ľahkú údržbu.

Dalenor Kancelárske kreslo Chroma, čierna/modrá
136 € 116 €

Akcia

Kancelárske kreslo Chroma sa stane neoddeliteľnou súčasťou každej moderne zariadenej pracovne, kancelárie či študentskej izby. Kreslo je očalúnené čiernou látkou MESH v kombinácii s modrou látkou, čo pôsobí veľmi moderne a vzdušne.

Antares Kancelárska stolička Sander čierna
138,37 € 116,23 €

Posledný kus za túto cenu!

Kancelárska stolička s čalúneným sedákom a priedušným operadlom s pevným podhlavníkom, hojdací mechanizmus s nastavením sily protiváhy, bedrová opierka.

Bezdoteku BEZDOTEKU Kancelárska stolička Viper čierna so zelenými pruhmi
99 €
+ doprava zadarmo

Predstavujeme novú sekciu moderných a trendy manažérskych a kancelárskych kresiel. Kvalitné prevedenie, nevšedný dizajn a žiarivé farby, dobrá ergonómia a komfortné sedenie. To sú kreslá Silverstone, Monza, Lambo, El Diablo, Efko, Angel, Alonso a Viper. Ste milovníci dizajnu?

Dalenor Kancelárska stolička Elson, čierna-15%
400 € 340 €

Akcia

Kancelárska stolička Elson v modernom vyhotovení čiernej syntetickej kože v dekore „carbon “. Stolička má polohovateľné operadlo až do polohy 180°, hojdací mechanizmus s nastavením tuhosti, výškovo nastaviteľné opierky rúk a čalúnené vankúšikmi pod bedrá a hlavu.