Antares Kancelárska stolička Enjoy čierna
552,42 € 464,03 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pracovná stolička so sieťovinou a podhlavníkom, sieťovina na sedadle a operadle zvyšuje komfort a hygienu sedenia, zabraňuje prehrievaniu dotykových partií tela.

BHM Germany Barová stolička Miranda
128,89 € 109 €

Barová stolička Miranda vás nadchne nadčasovým dizajnom a elegantným tvarom. Barová stolička má zaoblené sedadlo, ktoré je vybavené kvalitným a mäkkým čalúnením. Centrálna chrómovaná podnož je vybavená pohodlnou opierkou na nohy.

Kancelárske kreslo, capuccino, AZURE 2 NEW
109 € 93 €

Aj vy sa chcete viac sústrediť na prácu a pritom sa cítiť pohodlne? Stolička AZURE 2 NEW všetky tieto požiadavky zaručene spĺňa. V ekokoži farby capuccino.

Kancelárske kreslo, čierna, AZURE 2 NEW
99 € 93 €

Aj vy sa chcete viac sústrediť na prácu a pritom sa cítiť pohodlne? Stolička AZURE 2 NEW všetky tieto požiadavky zaručene spĺňa. V ekokoži v čiernej farbe.

BHM Germany Kancelárske kreslo Vegas
298,88 € 255 €

Akcia

Kancelárske kreslo Vegas sa pre vás stane pohodlným sedením i na dlhé hodiny práce. Kreslo je vybavené kvalitným čalúnením, ktoré je pružné a má dlhú životnosť.

Kancelárske kreslo, sivá, OLBA
94 €

Kancelária snov už vôbec nemusí ostať iba túžbou. Jednoducho si dokážete spríjemniť vaše pracovisko kancelárskou stoličkou OLBA s čalúnenými opierkami.

Kancelárska stolička, sivá, CRAIG
48 €

Čo by ste povedali na to mať doma jedného z hollywoodských idolov? Kancelárska stolička CRAIG nesie meno jedného z hercov, ktorí stvárnili Jamesa Bonda.

Design Scandinavia Kancelárska stolička Romana, biela
240 € 147 €

Biela farba pôsobí jasným, ľahkým a sviežim dojmom. Presne ako naša kancelárska stolička Romana v tejto farbe. Má naozaj zaujímavý tvar sedáku, ktorý je spojený so všetkými časťami dokopy tak, že v zadnej časti vzniká zaujímavý otvor.

Kancelárska stolička, čierna, ADRA
42 €

Prepracovaný dizajn kancelárskej stoličky ADRA vás zaručene nabije potrebnou energiou. Svojím jednoduchým a nenúteným dizajnom zapadne do každého interiéru.

BHM Germany Kancelárska stolička s podrúčkami Flade, čierna
164,44 € 139 €

Kancelárska stolička Flade je moderný sedací nábytok, ktorý si obľúbite pre jeho svieži dizajn a priedušné materiály.

Na kancelárskej stoličke Flade vydržíte sedieť celé hodiny vďaka ergonomickému tvarovaniu a sieťovine, ktorou je potiahnuté sedadlo aj operadlo.

Kancelárske kreslo, sivá/čierna, TIMUR NEW
139 € 125 €

Stuhnuté svaly, bolesti chrbta a šije sú časté príznaky sedavého zamestnania. S kancelárskym kreslom TIMUR New si zabezpečíte to správne zdravé sedenie.

Kancelárske kreslo, čierna, GILBERT
119 €

Skúste odolať čiernemu krásavcovi s atraktívnym francúzskym menom. Dominantou každej kancelárie alebo pracovne sa môže stať aj kancelárske kreslo GILBERT.

Antares Kancelárska stolička Georgetown červená
110,12 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kancelárska stolička s čalúneným sedákom a vysokým operadlom s čiernou sieťovinou kombinovanú s poťahovou látkou, hojdací mechanizmus.

Kancelárske kreslo, čierna/chróm, LISTEN
89,90 €

Kvalitná kancelárska stolička LISTEN je zdravá nielen pre váš chrbát, ale aj myseľ. Očarí vás kvalitným spracovaním čiernej ekokože s chrómovou podstavou.

Kancelárske kreslo, biela/ružová, ZARGO
89,90 €

Kancelárske kreslo ZARGO v ružovej ekokoži prichádza v luxusnom dizajne s ešte luxusnejšími vlastnosťami. Určite oceníte polohovacie opierky na ruky.

Kľakosed, bordová/buk, TEMPO KĽAKOSED
85 €

Sedíte celý deň v tej istej polohe a po chvíli cítite, že vás bolí chrbát? TEMPO KĽAKOSED vás zbaví bolestí a stane sa vaším pomocníkom pri práci.

Antares Kancelárska stolička Sander zelená
137,53 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kancelárska stolička s čalúneným sedákom a priedušným operadlom s pevným podhlavníkom, hojdací mechanizmus s nastavením sily protiváhy, bedrová opierka.

Kancelárska stolička, čierna, REMO NEW
57 €

Chcete sa viac sústrediť na prácu a zadané úlohy? A pritom sa cítiť pohodlne a komfortne? Naša stolička REMO New všetky tieto požiadavky zaručene spĺňa.

Kancelárska stolička, oranžová, DARISA
49,90 € 44 €

Novinka

Moderná kancelárska stolička DARISA vás osloví svojimi čistými líniami a extra pohodlím. Chrómová podstava a oranžová ekokoža zaručujú nestarnúci dizajn.

Kancelárska stolička, sivá/čierna, TAMSON
43 €

Novinka

Klasika, ktorá vás presvedčí svojimi vlastnosťami, to je kancelárska stolička Tamson. Čalúnená je sivou látkou, aj preto je ideálna aj do detskej izby.

Otočná stolička, zelená/čierna, MESH
34 €

Novinka

Relaxujte a pracujte naraz. Neveríte? S otočnou stoličkou MESH v zeleno-čiernej kombinácii odteraz bude práca relaxom. Užívajte si maximálny komfort.

Otočná stolička, oranžová/čierna, MESH
34 €

Novinka

Relaxujte a pracujte naraz. Neveríte? S otočnou stoličkou MESH v oranžovo-čiernej kombinácii odteraz bude práca relaxom. Užívajte si maximálny komfort.