DXRacer OH/WY0/NB (OH/WY0/NB)

Značka: DXRacer Náš kód: 1261033

DXRacer OH/WY0/NB (OH/WY0/NB)

Stolička DXRACER OH / WY0 / NB zo série Wide je moderná ergonomická stolička navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov PC, kancelárskych pracovníkov, počítačových hráčov a manažérov. Ponúka komfort, bezpečnosť, ergonómiu sedenia a bezkonkurenčný dizajn obľúbený po celom svete. Max. nosnosť 150 kg, mechanika DX Racer, kovová kostra, poťahy z PU kože, hmotnosť 30 kg, výškovo nastaviteľná, bedrový a krčný vankúšik. Celý popis

344
344 € vrátane RP a DPH
Cena s MALL kartou:
314 €
Viac info tu

Náš kód: 1261033

Popis

Popis produktu

Kľúčové vlastnosti:

Herná stolička DXRacer Wide OH/WY0

DXRacer Wide OH/WY0 je herná stolička ktorá je špeciálne navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov PC, kancelárskych pracovníkov, počítačových hráčov či manažérov. Ponúkne vám pohodlie, bezpečnosť, úžasnú ergonómiu sedenia a bezkonkurenčný dizajn medzi hráčmi je obľúbená po celom svete.

Šetrite svoj chrbát

Šetrite svoj chrbát Ak trávite väčšinu pracovného času v kancelárii pri počítači, môžete si zaobstarať na svoje pracovisko stoličky DXRacer. Dodajú vám prijemný pocit pohodlného ergonomického sedenia a budete sa môcť plne venovať vašej práci bez nepríjemnej bolesti chrbta.

Prémiová voľba pre hráčov

Stoličku DXRacer hráči používajú na celom svete a dokonca s nimi sympatizujú tiež vrcholoví hráči. Sú tak často zastúpené na turnajoch, ako je napr. LCK, UMG, MLG a v Česku tiež 4GAMES a na Majstrovstvách Slovenskej Republiky v PC hrách.

Nastavte si svoj komfort!

DXRacer Wide OH/WY0 je tvorený oceľovým vnútorným rámom a vysokým operadlom pre perfektnú oporu chrbtice, u ktorého môžete nastaviť sklon až 135°. Stolička je tiež vybavená nemeckým plynovým piestom, polyuretánovými kolieskami, ktoré sú tiché a bezpečné pre každú podlahu a komfortnými 3D opierkami.

Podrobná špecifikácia:

Technické parametre:
  • Vankúšik pod hlavu: Áno
  • Bedrová opierka: Áno
  • Rám: Kovový
  • Poťah: PU koža
  • Naklopenie operadla: Áno
  • Nastaviteľná výška sedadla [mm]: 70
  • Hmotnosť [kg]: 30
  • Nosnosť [kg]: 150
  • Farba: Čierna, Modrá

Užitočné odkazy:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ stoličky hráčske stoličky
Farba čierna/modrá