Playseat Revolution, čierna (RR.00028)

Playseat Revolution, čierna (RR.00028)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pohodlná závodná sedačka je určená pre nadšencov pretekárskych automobilových simulátorov, výborná kvalita konštrukcie, stabilita a odolnosť, pohodlná sedačka s vysoko kvalitným poťahom, jednoduchá montáž a skladovanie vďaka patentovanej skladacej konštrukcii, odporúčaná hmotnosť vodiča 20 až 122kg. Celý popis
370,61 €
Vrátane DPH
329,93 €
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061563835

Popis

Závodná sedačka Playseat Revolution

Táto závodná sedačka je určená pre simuláciu realistickej jazdnej skúsenosti priamo vo vašej obývačke. Kvalitnú sedačku využívali tiež profesionálni jazdci pre tréning a trénovanie nových pretekárskych tratí. Vďaka tejto stoličke získate kontrolu nad vašou závodnou hrou a zvýši tento zážitok z jazdy. Nové funkcie radia tento simulátor na nevídanú úroveň.

Efektívne pohodlie

Zaiste oceníte efektívne pohodlie, ktoré vám sedačka poskytne pri jazde, a vďaka tomu si bude môcť nerušene vychutnávať preteky automobilov dlhú dobu. Sedačka je potiahnutá vysoko kvalitným poťahom. Nastaviteľný systém sedačky zaistí ideálnu polohu pre jazdu a pohodlie pre každého pretekára, dokonca aj pre tých najmladších.

Odolná skladacia konštrukcia

Odolná konštrukcia sedačky je tvorená oceľovými rámami. Odporúčaná hmotnosť vodiča je 20 až 122 kg. Zaiste oceníte patentovaný skladací systém, pomocou ktorého ľahko a rýchlo zložíte sedačku, tak aby vám neprekážala v obývacej izbe, pokiaľ ju práve nepoužívate.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoká kompatibilita

Závodné sedlo je kompatibilné s hernými konzolami Playstation 2, Playstation 3, Xbox, Xbox 360, Wii, a podporované sú aj počítačové stanice alebo notebooky. Ďalej je toto sedadlo kompatibilné s väčšinou herných volantov a pedálov na trhu. Volant a pedále nie sú súčasťou balenia.

Kľúčové vlastnosti

Závodná sedačka je určená pre simuláciu realistickej jazdnej skúsenosti priamo vo vašej obývačke. Sedačka s odolnou skladacou konštrukciou poskytne pohodlie vodičom pri jazde. Produkt je kompatibilný s väčšinou herných volantov a pedálov na trhu. Odporúčaná hmotnosť vodiča je v rozmedzí 20 až 122 kg. Doporučená výška vodiča je v rozmedzí 120 cm až 220 cm. Súčasťou balenia nie sú pedále a volant.

Rozmery tohto produktu sú 130 × 50 × 98 cm.